Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

12.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (6)
19.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
16.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 1-74 z celkem 74   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Vitásek Josef 1958 Buková2445 (50) 17
2. Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha2440 (110) 23
3. Ungr Antonín 1952 Kozojedy2224 (0) 12
4. Brabec Miloslav 1956 Rokycany1818 (0) 10
5. Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany1157 (0) 6
6. Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky1047 (0) 6
7. Svátek Lubomír 1958 Praha960 (0) 5
8. Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice885 (0) 5
9. Novák Michal 1958 Dobříš883 (0) 5
10. Kříž Vladimír 1958 Žižkovský tygři726 (0) 4
11. Filip Karel 1955 MK Kladno678 (0) 4
12. Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890575 (0) 3
13. Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice541 (0) 3
14. Smrčka Miloš 1954 BK Říčany400 (0) 2
15. Paďour František 1957 Dobříš395 (0) 2
16. Bufka Zdeněk 1957 AC Česká Lípa395 (0) 2
17. Dolejš Rudolf 1958 JIKO Čácha Sušice390 (0) 2
18. Frič Pavel 1955 Checomacoco390 (0) 2
19. Werner Petr 1951 Liga 100 Praha365 (0) 2
20. Beránek Josef 1958 MK Kladno365 (0) 2
21. Hrdina Vilém 1956 BOHNICE352 (0) 2
22. Řezník Milan 1957 Hejvy´s Intimmate Team344 (0) 2
23. Kutiš Jiří 1950 Maratón klub Kladno340 (0) 2
24. Wiener Otakar 1956 Maraton klub Kladno340 (0) 2
25. Chochola Vladimír 1950 MK Kladno334 (0) 2
26. Jeřábek Zdeněk 1953 AC Hubenov320 (0) 2
27. Scheinherr Jiří 1951 Blatná298 (0) 2
28. Ge Evžen 1954 Maratonské Vrány293 (0) 2
29. Perchthaler Karl 1956 Laufteam Doneutal200 (0) 1
30. Minchev Ivan 1957 Just200 (0) 1
31. Voříšek Jaroslav 1956 200 (0) 1
32. Gregor Jaroslav 1951 Běchovice195 (0) 1
33. Schmidt Erhard 1956 LSG Karlsruhe195 (0) 1
34. Nenadál Jaroslav 1958 Praha 1195 (0) 1
35. Havlín Antonín 1955 Praha 5190 (0) 1
36. Dolejš Jan 1949 TJ Sokol Unhošť190 (0) 1
37. Doležal Jaromír 1957 SABZO190 (0) 1
38. Šatra Alois 1958 Tatran Velké Hydčice190 (0) 1
39. Pur Václav 1955 Šumperk190 (0) 1
40. Fiřt Petr 1957 KC Příbram185 (0) 1
41. Pullman Miroslav 1950 Jablonec nad Nisou185 (0) 1
42. Hejzlar Jaroslav 1957 Praha 10185 (0) 1
43. Izlandy Zoltán 1958 Radio Svobodná Evropa185 (0) 1
44. Panuška Přemysl 1957 VK Blesk180 (0) 1
45. Lípa Václav 1952 Černošice176 (0) 1
46. Molčan Petr 1957 Příbram176 (0) 1
47. Doucha František 1952 AVC Praha176 (0) 1
48. Vokuš Zdeněk 1956 CZ - Liberec176 (0) 1
49. Štůtek Stanislav 1958 TJ Maratonstav Úpice176 (0) 1
50. Maršálek Jiří 1958 NEWLINE176 (0) 1
51. Šorna Josef 1953 MK ventil172 (0) 1
52. Flegl Vlastimil 1953 Brtev172 (0) 1
53. Vlasák Jaroslav 1958 AVL Stříbro172 (0) 1
54. Marek Václav 1956 Sherpa168 (0) 1
55. Pavlus Jaroslav 1954 Lazaři168 (0) 1
56. Wiener Antonín 1956 Praha 7168 (0) 1
57. Hlava Ondřej 1953 Příbram168 (0) 1
58. Boris Sedlák 1949 AVC Praha164 (0) 1
59. Pechek František 1953 Maratonstav Úpice164 (0) 1
60. Laštovka Petr 1952 -164 (0) 1
61. Vimer Jan 1955 Kladno160 (0) 1
62. Krofta Jiří 1955 Liga 100 Praha160 (0) 1
63. Fliegl Miroslav 1954 PSK Olymp Praha156 (0) 1
64. Říha Vladimír 1955 152 (0) 1
65. Šťástka Jiří 1958 Chotilsko152 (0) 1
66. Strejc Václav 1956 Nepomuk152 (0) 1
67. Houdeček Václav 1951 Kamýk nad Vltavou152 (0) 1
68. Mráz Miloslav 1949 Blatná148 (0) 1
69. Nohýnek Stanislav 1955 Spartak Rožmitál144 (0) 1
70. Šesták Jindřich 1956 KKK Praha140 (0) 1
71. Tomšovský Václav 1949 bez klubové příslušnosti137 (0) 1
72. Starý Stanislav 1953 Roubičkova Lhota134 (0) 1
73. Kučera Vilém 1951 Slovan Hradištko131 (0) 1
74. Krejsa Václav 1952 Bonbon Praha128 (0) 1

Záznamů: 1-74 z celkem 74   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: