Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

16.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (101)
23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (43)
30.11. Slavnostní vyhlášení poháru i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2019:

Záznamů: 1-100 z celkem 184   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Povalová Eva 1984 2410 (35) 19
2. Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči2365 (30) 18
3. Stibalová Petra 1976 Broumy2195 (25) 17
4. Kafková Lucie 1982 Zdice2184 (5) 13
5. Nováková Lenka 1975 1821 (5) 13
6. Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun1584 (0) 10
7. Kaiserová Jiřina 1976 Příbram1332 (0) 8
8. Sirůčková Jana 1980 Příbram1184 (0) 9
9. Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram1056 (0) 6
10. Hodačová Martina 1984 Králův Dvůr909 (0) 6
11. Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb889 (0) 5
12. Fričková Pavla 1982 PSK Olymp Praha795 (0) 4
13. Bartoňová Jana 1982 746 (0) 4
14. Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška722 (0) 4
15. Kárová Iveta 1977 Maratonci632 (0) 4
16. Krejčíková Jana 1982 625 (0) 4
17. Gerychová Michaela 1982 Zaječov600 (0) 3
18. Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram600 (0) 4
19. Dostálová Vladimíra 1976 DOSSIGN!590 (0) 4
20. Večerková Marcela 1981 Veverky570 (0) 3
21. Slámová Martina 1976 569 (0) 4
22. Houžvičková Kateřina 1984 Příbram558 (0) 4
23. Maříková Veronika 1984 žádný klub535 (0) 3
24. Vágnerová Gabriela 1980 Beroun516 (0) 3
25. Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 504 (0) 3
26. Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan496 (0) 3
27. Škvárová Michaela 1979 Nárysov483 (0) 3
28. Hasmanová Lenka 1981 Újezd468 (0) 3
29. Štilcová Michaela 1981 468 (0) 3
30. Benešová Alžběta 1983 Příbram446 (0) 3
31. Karasová Pavla 1978 435 (0) 3
32. Charvátová Věra 1978 Kvaň435 (0) 3
33. Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni395 (0) 2
34. Kačerová Gabriela 1976 Brdská spojka362 (0) 2
35. Vlčková Ladislava 1980 Biatlon Beroun344 (0) 2
36. Jírová Eva 1979 Sport - Medicine340 (0) 2
37. Švarcová Barbora 1975 Žižkovský tygři332 (0) 2
38. Achberger Kateřina 1977 Horymír Neumětely308 (0) 2
39. Bauerová Markéta 1980 Chlum308 (0) 2
40. Kynclová Hana 1981 Doubravan Újezd297 (0) 2
41. Dragounová Jitka 1977 296 (0) 2
42. Kunzfeldová Hana 1980 Králův Dvůr280 (0) 2
43. Sedláčková Denisa 1977 274 (0) 2
44. Jehličková Šárka 1979 270 (0) 2
45. Kašpírková Radka 1981 Dobříš266 (0) 2
46. Bonková Gisela 1975 Příbram256 (0) 2
47. Kaprhálová Gabriela 1978 Torpédo ze Rpet256 (0) 2
48. Hrkalová Mirka 1981 Šneci v běhu202 (0) 2
49. Churaňová Radka 1977 TJ Lokomotiva Trutnov200 (0) 1
50. Šnebergerová Lucie 1983 Praha200 (0) 1
51. Grygarová Jana 1979 Kokrdov200 (0) 1
52. Rusínová Zuzana 1983 Complus200 (0) 1
53. Hynková Barbora 1984 Praha - Masáže u Baru200 (0) 1
54. Adamcová Helena 1975 PSP Klub koloběhu Plzeň200 (0) 1
55. Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram195 (0) 1
56. Urbanová Jana 1981 Mníšek p.B.195 (0) 1
57. Horká Magdaléna 1984 Praha 5195 (0) 1
58. Kacířová Svatoslava 1981 Loko Trutnov195 (0) 1
59. Sýkorová Alena 1980 Nýřany195 (0) 1
60. Poborská Helena 1978 Kerteam190 (0) 1
61. Rottová Kateřina 1976 190 (0) 1
62. Bodnarová Iveta 1976 MK Kladno190 (0) 1
63. Stalmacherová Michaela 1980 Davle190 (0) 1
64. Panušková Jaroslava 1977 VK Blesk185 (0) 1
65. Šibravová Lenka 1982 Kerteam185 (0) 1
66. Hájková Eliška 1982 AC Čimelice185 (0) 1
67. Weissová Kateřina 1978 Mníšek pod Brdy185 (0) 1
68. Kudrová Nelly 1980 Kesnerka185 (0) 1
69. Kalousová Helena 1980 Praha185 (0) 1
70. Kubínová Zuzana 1981 Praha185 (0) 1
71. Havelková Zdeňka 1978 185 (0) 1
72. Sajdlová Jana 1983 Žižkovký Tygři180 (0) 1
73. Šteklová Petra 1981 FL Nové Strašecí180 (0) 1
74. Čížková Hana 1980 Praha 4 - Spořilov180 (0) 1
75. Stehlíková Lucie 1984 180 (0) 1
76. Stránská Petra 1980 Kladno180 (0) 1
77. Šmejkalová Denisa 1983 Jince180 (0) 1
78. Titmanová Michaela 1979 Říčany180 (0) 1
79. Lukášová Kateřina 1977 ToBi team180 (0) 1
80. Rybáčková Sona 1983 CZ - MK Kladno176 (0) 1
81. Šnáblová Jana 1984 BKČS176 (0) 1
82. Sakačová Stanislava 1984 Beroun176 (0) 1
83. Barášková Lucie 1977 Praha176 (0) 1
84. Voděrová Kateřina 1983 horolezci Dobříš172 (0) 1
85. Fousková Lucie 1980 Příbram172 (0) 1
86. Smíšková Olga 1979 172 (0) 1
87. Šafránková Klára 1978 Jenštejn172 (0) 1
88. Tučková Veronika 1984 TJ Sokol I. Smíchov172 (0) 1
89. Šatavová Lenka 1979 Atletika Písek172 (0) 1
90. Rozmajzlová Tereza 1984 Březohorské katastrofy172 (0) 1
91. Hrdličková Romana 1975 Praskolesy172 (0) 1
92. Zelmanová Kateřina 1984 Mníšek p. Brdy172 (0) 1
93. Dolejšová Irena 1981 Nižbor172 (0) 1
94. Cabalová Petra 1983 Šneci v běhu172 (0) 1
95. Hrubá Gábina 1977 Skálíci168 (0) 1
96. Kaucká Ilona 1977 Sázava168 (0) 1
97. Winkelhőferová Dana 1980 Zruč-Senec168 (0) 1
98. Lojínová Martina 1976 Ženy v naději168 (0) 1
99. Škrabalová Markéta 1980 Jince168 (0) 1
100. Plášilová Kateřina 1976 Sokol Senohraby168 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 184   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: