Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

16.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (84)
23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (27)
30.11. Slavnostní vyhlášení poháru i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2019:

Záznamů: 1-100 z celkem 985   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram2216 (50) 22
2. Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram2162 (20) 16
3. Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál2150 (0) 11
4. Franěk Ondřej 1990 Praha 62114 (35) 19
5. Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun2000 (0) 11
6. Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy1992 (25) 17
7. Pejša Jan 1975 Smí být prázdné1960 (50) 22
8. Karas Tomáš 1967 Internet Příbram1932 (40) 20
9. Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice1830 (30) 18
10. Pergler Lukáš 1992 Komárov1781 (30) 18
11. Švarc Petr 1966 Triklub Příbram1752 (0) 10
12. Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki1600 (5) 13
13. Vitásek Josef 1958 Buková1580 (45) 21
14. Charvát Jan 1998 Zaječov1567 (5) 13
15. Hviźď Leoš 1990 1533 (0) 11
16. Turek Jiří 1962 Chaloupky1487 (60) 24
17. Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex1414 (0) 11
18. Skalička Jan 2000 Triklub Příbram1380 (0) 7
19. Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club1347 (40) 20
20. Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň1345 (0) 7
21. Fencl Radek 1965 SK Vlaška1328 (20) 16
22. Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram1318 (0) 12
23. Bonk Roman 1993 Internet Příbram1311 (0) 7
24. Flachs Michal 1987 Podlesí1282 (20) 16
25. Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš1279 (5) 13
26. Minařík Petr 1976 Rokycany1264 (0) 8
27. Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani1169 (20) 16
28. Plavec Hynek 1978 D.Dušníky1160 (40) 20
29. Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice1147 (0) 7
30. Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči1145 (15) 15
31. Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb1116 (0) 8
32. Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy1115 (30) 18
33. Hostička Jan 1979 Příbram1062 (0) 6
34. Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři1018 (0) 8
35. Rataj Pavel 1969 Rokycany971 (0) 8
36. Šnobl Jiří 1959 Příbram964 (0) 12
37. Erdinger Josef 1981 Komárov950 (20) 16
38. Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany942 (0) 5
39. Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha937 (15) 15
40. Raboch Ivan 1966 Žebrák934 (0) 8
41. Zadražil Michal 1979 Hořovice926 (0) 10
42. Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr906 (0) 10
43. Zych Jakub 1994 Přední Pořičí871 (0) 6
44. Osladil Miroslav 1977 SK HZ Team860 (0) 8
45. Beshir Ervin 1967 SK Zdice824 (0) 5
46. Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun810 (25) 17
47. Václavík Jiří 1986 SK Babice790 (0) 4
48. Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň725 (0) 4
49. Skalický Jan 1981 Láz716 (0) 12
50. Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B709 (0) 4
51. Svoboda Jan 1943 Příbram702 (25) 17
52. Butzke Petr 1959 Kotva Braník679 (25) 17
53. Novák Michal 1958 Dobříš670 (25) 17
54. Barcal Richard 1981 dos amigos669 (0) 5
55. Malina Petr 1969 Borek641 (0) 6
56. Zeman Václav 1984 Bell635 (0) 5
57. Pech Luboš 1974 Bohutín631 (0) 10
58. Vladyka Jan 1992 624 (0) 4
59. Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři614 (0) 4
60. Čanda Jan 1985 SK Tochovice598 (0) 12
61. Ritsch Erik 1977 HS Brdy591 (0) 5
62. Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov581 (20) 16
63. Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři560 (0) 3
64. Bobek Tomáš 1988 SK Metylovice560 (0) 3
65. Hesoun Tomáš 1987 560 (0) 4
66. Rendl Josef 1976 tj packa praha552 (0) 3
67. Dítě Martin 1968 Štěchovice549 (5) 13
68. Sládeček Jakub 1974 Senešnice536 (0) 4
69. Bauer Martin 1977 Chlustina512 (0) 9
70. Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb510 (0) 5
71. Mejzr Dušan 1974 Veverky507 (0) 4
72. Provazník Jan 1979 Bohutín501 (0) 6
73. Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky494 (0) 11
74. Kozák Jan 1976 CZ488 (0) 3
75. Jilg Petr 1986 CAMINO486 (0) 8
76. Leitner Josef 1969 Příbram480 (0) 12
77. Magera Petr 1966 Příbram467 (0) 10
78. Širanec Peter 1981 Koněprusy465 (0) 3
79. Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť460 (0) 3
80. Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun447 (0) 4
81. Skalička Jiří 1974 Internet Příbram446 (0) 5
82. Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník441 (0) 4
83. Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň439 (0) 12
84. Michálek Martin 1975 Triklub Příbram435 (0) 4
85. Fousek Vlastimil 1978 Vorvani424 (0) 5
86. Brož Lubomír 1980 Příbram415 (0) 4
87. Král Václav 1983 Plzeň415 (0) 6
88. Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890413 (0) 4
89. Bábíček Matěj 1974 Příbram412 (0) 4
90. Pražák Adam 1978 SKUŠ Praha410 (0) 3
91. Sladký Lukáš 1987 Vorvani410 (0) 7
92. Gerych David 1977 AK Kroměříž400 (0) 2
93. Budil Roman 1997 PK VYTRVALCI RB400 (0) 2
94. Rada Stanislav 1986 Plzeň400 (0) 2
95. Šusta Miloslav 1966 Cetyně386 (0) 7
96. Rektor Antonín 1975 Modřany380 (0) 2
97. Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun374 (0) 5
98. Šťastný Tomáš 1979 Modřany357 (0) 2
99. Hřídel Radek 1974 Příbram355 (0) 7
100. Ungr Antonín 1952 Kozojedy350 (0) 9

Záznamů: 1-100 z celkem 985   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: