Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (7)
18.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (4)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2019:

Záznamů: 1-100 z celkem 201   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦ Děti bez uvedeného roku narození nelze zobrazit, nutno Zaslat

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Bezrouková Alžběta 2012 Loko Beroun1615 (15) 11
2. Klementova Olivie 2012 Lokomotiva Beroun1585 (50) 18
3. Černá Tereza 2013 SK Sporting Příbram1575 (45) 17
4. Hodačová Dominika 2012 Králův Dvůr1261 (0) 8
5. Štílcová Kateřina 2012 1171 (0) 6
6. Michálková Daniela 2012 Žižkovští tygři1145 (0) 6
7. Hatinová Majda 2012 Střela Žebrák1066 (0) 6
8. Osladilová Sára 2014 1004 (0) 6
9. Nováková Adéla 2012 Dobříš947 (0) 6
10. Lisá Barbora 2012 Střela Žebrák900 (0) 5
11. Edelmannová Emma 2016 822 (0) 7
12. Dřížďalová Gabriela 2012 Beroun780 (0) 4
13. Čandová Tonča 2015 757 (0) 6
14. Dziegielewska Marta 2014 Clovicek Praha730 (0) 5
15. Zděnovcová Adélka 2014 PB IV/316705 (0) 6
16. Lierová Klaudie 2012 Střela Žebrák644 (0) 4
17. Míková Marie 2012 Domeček Hořovice617 (0) 4
18. Svobodová Nela 2012 616 (0) 4
19. Šolcová Karolína 2013 Šolc Team527 (0) 3
20. Hradečná Nela 2012 Lokomotiva Beroun480 (0) 3
21. Brožová Markéta 2013 MŠ Školní442 (0) 3
22. Jírová Kristýna 2012 Rokycany415 (0) 3
23. Štilcová Adéla 2015 404 (0) 4
24. Černá Kristýna 2016 MŠ Školní Příbram400 (0) 4
25. Peřinová Barbora 2012 375 (0) 2
26. Dubinina Sofia 2012 LOKO Beroun366 (0) 3
27. Palková Eliška 2012 Doubravan Újezd352 (0) 2
28. Kraus Annemari 2012 Podluhy352 (0) 2
29. Sýkorová Kateřina 2012 Běžci Slaný345 (0) 2
30. Pihávková Karolína 2012 ---337 (0) 2
31. Čandová Michaela 2013 Blatná336 (0) 2
32. Chocholová Aneta 2013 TJ Sokol Jince325 (0) 2
33. Brožíková Valerie 2012 320 (0) 2
34. Součková Agáta 2015 312 (0) 2
35. Valdmanová Nella 2012 Beroun312 (0) 2
36. Šimůnková Tereza 2014 304 (0) 2
37. Šlosarová Natálie 2012 Domeček Hořovice301 (0) 2
38. Černá Alžběta 2015 300 (0) 2
39. Šáchová Justýna 2012 Loko Beroun300 (0) 2
40. Hrdličková Julie 2013 Střela Žebrák285 (0) 2
41. Sedláčková Magda 2012 SK Chvojkovice-Brod259 (0) 2
42. Soukupová Sofie 2012 MŠ Sluníčko256 (0) 2
43. Dědinová Anna 2014 244 (0) 2
44. Pankuličová Julča 2014 Březohorské katastrofy244 (0) 2
45. Mazzoleni Naomi 2014 244 (0) 2
46. Vogeltanzová Viktorie 2012 Příbram241 (0) 2
47. Krůtová Sára 2014 230 (0) 2
48. Mrkáčková Marie 2013 Příbram - Lazec221 (0) 2
49. Šprynglová Majda 2014 210 (0) 2
50. Krejčová Ester 2014 Stará Huť208 (0) 2
51. Hajšmanová Sofie 2017 196 (0) 3
52. Vršecká Terezie 2013 SK Vlčáci195 (0) 1
53. Bodnárová Marika 2014 191 (0) 2
54. Jíchová Viktorka 2012 MŠ Pohádka190 (0) 1
55. Míková Viktorka 2013 190 (0) 1
56. Hršelová Emma 2012 Mníšek p. Brdy190 (0) 1
57. Pavlíčková Gabriela 2012 190 (0) 1
58. Králíčková Leontýna 2012 Dycky Chrást190 (0) 1
59. Ernstová Natálie 2015 Příbram186 (0) 2
60. Kotlanová Natálie 2013 Plzeň185 (0) 1
61. Čížková Viktorie 2013 Sokol Spořilov185 (0) 1
62. Daitlová Karolína 2013 Praha185 (0) 1
63. Nováková Valentýna 2012 Czech Tall Boys Mořina185 (0) 1
64. Vokáčová Nela 2013 Střela Žebrák185 (0) 1
65. Matulová Silvie 2012 MŠ PODLESÍ180 (0) 1
66. Vojtěchová Tereza 2012 Kazín180 (0) 1
67. Medová Viktorie 2012 Zbečno180 (0) 1
68. Grinčová Anna 2014 Příbram180 (0) 1
69. Zárybnická Anna 2013 Březnice180 (0) 1
70. Hojková Jana 2012 Příbram180 (0) 1
71. Trávníčková Elen 2013 Vysoká Pec178 (0) 2
72. Hlinkova Nela 2014 Příbram178 (0) 2
73. Nelibová Viktorie 2012 176 (0) 1
74. Bodnárová Mariana 2014 Příbram176 (0) 1
75. Bartošová Emily 2013 Žebrák176 (0) 1
76. Mařatová Anna 2013 176 (0) 1
77. Flemmerová Zuzana 2012 176 (0) 1
78. Pechová Anna 2014 Zdice176 (0) 1
79. Pecková Edit 2012 176 (0) 1
80. Rozmajzlová Anna 2014 173 (0) 2
81. Truská Barbora 2012 172 (0) 1
82. Dandová Aneta 2014 172 (0) 1
83. Mázdrová Zuzana 2013 Blatná172 (0) 1
84. Jungová Barbora 2013 Karlštejn172 (0) 1
85. Gottstein Anastázie 2013 172 (0) 1
86. Formánková Tereza 2013 Kříše172 (0) 1
87. Hesounová Linda 2012 Čížová172 (0) 1
88. Zástěrová Eliška 2015 Tušovice170 (0) 2
89. Komendová Elena 2015 Železná168 (0) 1
90. Svobodová Elen 2015 168 (0) 1
91. Pálenková Eliška 2012 SK Sporting Příbram168 (0) 1
92. Červenková Zita 2013 Háje164 (0) 1
93. Frýbertová Adéla 2012 Střela Žebrák164 (0) 1
94. Valentová Eliška 2015 Železná164 (0) 1
95. Dragounova Veronika 2013 164 (0) 1
96. Posseltová Apolena 2012 Sportovní Akademie Dobříš164 (0) 1
97. Vogeltanzová Anna 2014 164 (0) 2
98. Šmídová Viktorka 2016 164 (0) 2
99. Brlai Nela 2013 160 (0) 1
100. Sládková Eliška 2012 Přípravka Domeček Hořovice160 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 201   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: