Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (7)
18.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (6)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2019:

Záznamů: 1-100 z celkem 146   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦ Děti bez uvedeného roku narození nelze zobrazit, nutno Zaslat

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Dziegielewska Karolina 2010 Praha1625 (25) 13
2. Jámborová Ema 2010 Adrien Elixír Team1610 (35) Lepší vzájemné souboje 15
3. Klementova Anna 2010 Loko Beroun1610 (50) 18
4. Vykysalá Barbora 2010 Loko Beroun1560 (15) 11
5. Štefflová Marie 2010 Loko Beroun1487 (50) 18
6. Merunová Veronika 2011 Loko Beroun1486 (30) 14
7. Bubníková Šárka 2011 Střela Žebrák1298 (10) 10
8. Jungová Karolína 2011 Loko Beroun1298 (10) 10
9. Andielová Julie 2010 Loko Beroun1004 (0) 6
10. Rojová Nikolka 2011 Příbram VII964 (0) 6
11. Kratochvílová Renata 2010 870 (0) 5
12. Opálecká Valerie 2010 Střela Žebrák840 (0) 6
13. Gregovská Adéla 2010 Střela Žebrák756 (0) 5
14. Pixová Natálie 2010 SK Vlčáci735 (0) 4
15. Hradečná Sofia 2010 Loko Beroun648 (0) 4
16. Dříždělová Daniela 2010 Loko Beroun645 (0) 4
17. Nebeská Josefina 2011 553 (0) 5
18. Pánková Lucie 2011 Pavlíkov516 (0) 3
19. Zindulková Tereza 2011 LOKO Beroun508 (0) 3
20. Křížková Michaela 2011 Střela Žebrák496 (0) 3
21. Sojková Dorota 2010 Loko Beroun474 (0) 3
22. Karasová Martina 2010 SK Sporting Příbram472 (0) 3
23. Havlíčková Eliška 2011 ---460 (0) 3
24. Maryšková Terezka 2010 Lokomotiva Beroun458 (0) 3
25. Viktorová Eliška 2011 Lokomotiva Beroun401 (0) 3
26. Marková Natálie 2011 387 (0) 3
27. Krčilová Kateřina 2010 TJ Lokomotiva Beroun387 (0) 3
28. Lajbnerová Lucie 2011 ZŠ Březnice385 (0) 3
29. Hradecká Veronika 2010 MŠ Školní371 (0) 2
30. Dubinina Eva 2010 TJ Lokomotiva Beroun351 (0) 3
31. Kabíčková Simona 2010 FK Příbram349 (0) 2
32. Placatková Ela 2010 SK Sporting Příbram348 (0) 2
33. Turková Daniela 2010 Beroun324 (0) 2
34. Hájková Lucie 2010 SK Sporting Příbram324 (0) 2
35. Švarcová Adéla 2011 Domeček Hořovice312 (0) 2
36. Chocholová Zuzana 2010 Sokol Jince293 (0) 2
37. Lieblichová Lucie Veronika 2010 MŠ Jungmannova PB293 (0) 2
38. Šmídová Eliška 2011 269 (0) 2
39. Šprynglová Matylda 2011 ---256 (0) 2
40. Jarošová Johana 2011 Střela Žebrák244 (0) 2
41. Švarcová Magda 2010 Příbram230 (0) 2
42. Rovenská Eliška 2010 Loko Beroun225 (0) 2
43. Remešová Zuzana 2010 220 (0) 2
44. Keberdlová Eliška 2011 Příbram219 (0) 2
45. Petřinová Beáta 2010 Kublov212 (0) 2
46. Tarijčuková Veronika 2010 SK Vlčáci208 (0) 2
47. Červenková Nela 2010 Příbram200 (0) 1
48. Kunclová Mariana 2010 200 (0) 1
49. Kantorová Zuzana 2010 Příbram190 (0) 1
50. Křenková Adélka 2011 Příbram190 (0) 1
51. Šnoblová Agáta 2011 Sporting Příbram185 (0) 1
52. Matysová Elena 2010 Klatovy185 (0) 1
53. Machová Tereza 2010 Střela Žebrák185 (0) 1
54. Maredová Lucie 2010 Praha185 (0) 1
55. Korbelíková Veronika 2010 Sokol Jince180 (0) 1
56. Tučková Eliška 2010 TJ Sokol I.Smíchov180 (0) 1
57. Ondřejková Klára 2011 Příbram176 (0) 1
58. Erbenová Klára 2011 176 (0) 1
59. Pulkrábová Kateřina 2011 Praha176 (0) 1
60. Vejrová Marie 2010 Sokol Jince172 (0) 1
61. Vrbová Natálie 2010 SK Vlčáci172 (0) 1
62. Štohanzlová Silvie 2010 Restart Boxing Tochovice168 (0) 1
63. Švejdová Jana marie 2011 Tenis Mníšek168 (0) 1
64. Dinh Tina 2010 Dobříš168 (0) 1
65. Šináglová Nela 2010 ZŠ Bratří Čapků164 (0) 1
66. Vesecká Sarah 2010 Pankration Gym160 (0) 1
67. Matulová Lucie 2010 MŠ PODLESÍ160 (0) 1
68. Šnajdrová Agáta 2010 Lhota u PB 144160 (0) 1
69. Zbíral Julie 2011 Sportovní akademie Sokol Dobří160 (0) 1
70. Blehová Barbora 2011 OK Dobříš160 (0) 1
71. Boková Barbora 2010 Loko Beroun156 (0) 1
72. Masáková Berta 2010 Svinaře - Lhotka156 (0) 1
73. Charvátová Sofie 2010 Praha156 (0) 1
74. Alexy Elena magdalena 2011 Atletika Dobřichovický Domek156 (0) 1
75. Alligerová Barbora 2010 ---152 (0) 1
76. Misterková Barbora 2011 MŠ Pod Sv. Horou152 (0) 1
77. Boubínová Nikol 2011 Lokomotiva Beroun152 (0) 1
78. Roztočilová Sofie 2011 Střela Žebrák152 (0) 1
79. Brejchová Ela 2010 SK Vlčáci152 (0) 1
80. Nováková Viktorie 2011 Czech Tall Boys Mořina152 (0) 1
81. Vostárková Viktorie 2010 Dobříš152 (0) 1
82. Kravarčíková Anežka 2010 ZŠ Tochovice148 (0) 1
83. Němcová Karolína 2010 Loko Beroun148 (0) 1
84. Šindelářová Kristýna 2011 Bruslařský klub Příbram148 (0) 1
85. Studená Karolína 2011 Dobříš148 (0) 1
86. Zápotocká Ema 2011 Loko Beroun148 (0) 1
87. Hraničková Eva 2011 SK Vlčáci148 (0) 1
88. Benová Nela 2011 Příbram148 (0) 1
89. Šolýová Lucie 2010 144 (0) 1
90. Cinertová Magdalena 2010 Příbram 8144 (0) 1
91. Pokorná Zoe 2010 TJ Lokomotiva Beroun144 (0) 1
92. Iblová Karolína 2010 Jince144 (0) 1
93. Pšenicová Natálie 2010 Obořiště144 (0) 1
94. Brodecká Kateřina 2010 TJ LOKO Beroun140 (0) 1
95. Benová Julie 2011 Příbram140 (0) 1
96. Hoffelnerová Nikola 2011 Hofíci140 (0) 1
97. Cibochová Lucie 2011 Sportovní Akademie Dobříš140 (0) 1
98. Pechová Hana 2011 137 (0) 1
99. Ptáčková Adélka 2011 137 (0) 1
100. Šperlová Kamila 2011 137 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 146   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: