Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.8. Mníšecký Wolfs Race dětské závody Podrobnosti Přihlášení (34)
16.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
22.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (8)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2019:

Záznamů: 1-100 z celkem 137   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦ Děti bez uvedeného roku narození nelze zobrazit, nutno Zaslat

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák1635 (50) 18
2. Bauer Lukáš 2010 Střela Žebrák1620 (20) 12
3. Osladil Mirek 2011 Klausova Praha1570 (20) 12
4. Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram1491 (50) 18
5. Huml Filip 2010 Střela Žebrák1460 (40) 16
6. Duchoslav Jakub 2011 SK Sporting Příbram1333 (25) 13
7. Bandura František 2011 Střela Žebrák1222 (0) 8
8. Marhoul Vojtěch 2011 Sokol Říčany1163 (5) 9
9. Konopáč Matěj 2010 Loko Beroun965 (0) 6
10. Lisý Štěpán 2010 Střela Žebrák952 (0) 5
11. Kostečka Dan 2010 Střela Žebrák821 (0) 5
12. Kafka Michal 2011 Zdice808 (0) 5
13. Stočes Antonín 2011 ---802 (0) 5
14. Hajšman Daniel 2010 Pb VII/183770 (0) 4
15. Seidl Matyáš 2010 Biatlon Beroun770 (0) 4
16. Červenka Jiří 2010 Střela Žebrák692 (0) 4
17. Diviš Pavel 2011 Střela Žebrák636 (0) 4
18. Sýkora Václav 2010 Běžci Slaný559 (0) 3
19. Činka Dan 2010 TJ LOKO Beroun546 (0) 3
20. Kyrián Tomáš 2010 SA Špindlerův Mlýn516 (0) 3
21. Lipovský Martin 2010 Beroun505 (0) 3
22. Mošna Václav 2010 3. ZŠ500 (0) 3
23. Pergl Lukáš 2011 AO Střela Žebrák492 (0) 3
24. Henyš Jan 2010 3. ZŠ450 (0) 3
25. Bubník Stanislav 2011 Střela Žebrák440 (0) 3
26. Činka Jan 2011 ZŠ Počaply423 (0) 3
27. Fousek Karel 2010 5. ZŠ Pb370 (0) 2
28. Volmut Marek 2010 Biatlonový klub Beroun352 (0) 2
29. Mazzoleni Jonathan 2011 346 (0) 2
30. Sedláček Kryštof 2010 5. ZŠ344 (0) 2
31. Hradecký Jan 2010 340 (0) 2
32. Pašek Ondřej 2010 Lokomotiva Beroun340 (0) 2
33. Beneš Jan 2011 Školka Školní337 (0) 2
34. Fiala Lukáš 2011 ATYTAKY Třemošná332 (0) 2
35. Švenda Vojtěch 2010 Atletika Příbram308 (0) 2
36. Gargoš Josef 2010 Bohutín 154298 (0) 2
37. Ziegler Karel 2011 Lokomotiva Beroun290 (0) 2
38. Šilhák Ondřej 2011 Hudlice259 (0) 2
39. Szabo Tadeáš 2011 Stará Huť238 (0) 2
40. Cinkl Šimon 2011 7. ZŠ218 (0) 2
41. Szymunda Miroslav 2010 Lazec204 (0) 2
42. Minařík Tomáš 2011 Rokycany200 (0) 1
43. Biskup Marek 2010 Jeseniova195 (0) 1
44. Noplík Samuel 2010 Tochovice190 (0) 1
45. Beneš František 2010 Joskatel Team Mratín190 (0) 1
46. Mašek Eduard 2010 SK Vlčáci190 (0) 1
47. Holec Matěj 2010 ZŠ Milín185 (0) 1
48. Zelinka Petr 2010 TJ Lokomotiva Beroun185 (0) 1
49. Vondrášek Jakub 2010 Hradištko185 (0) 1
50. Heroudek Ludvík 2010 HC Berounští Medvědi180 (0) 1
51. Plecitý Lukáš 2011 Lochovice180 (0) 1
52. Lán Kryštof 2010 Florbal Ústí n,L.180 (0) 1
53. Hovorka Tomáš 2010 Višňová u Příbramě180 (0) 1
54. Trantina Antonín 2010 176 (0) 1
55. Šenolt Vojtěch 2010 Lokomotiva Beroun176 (0) 1
56. Marek Viktor 2010 Dobříš176 (0) 1
57. Maršálek Daniel 2010 Felbabka176 (0) 1
58. Houška Marek 2010 176 (0) 1
59. Dvořák Filip 2010 Králův Dvůr176 (0) 1
60. Holec Lukáš 2010 7. ZŠ172 (0) 1
61. Novák Petr 2011 Tochovice172 (0) 1
62. Šenkýř Tomáš jan 2010 AC Falcon Rokycany172 (0) 1
63. Pihávek Ondřej 2010 ---168 (0) 1
64. Mach Martin 2011 Cerhovice168 (0) 1
65. Stříbrnský Vojta 2010 Příbram168 (0) 1
66. Vojtěch Michal 2011 Fotbalová akademie Alexe Zbůra164 (0) 1
67. Sochr Tomáš 2011 164 (0) 1
68. Šinágl Matěj 2010 164 (0) 1
69. Posselt Štěpán 2010 Sportovní Akademie Dobříš164 (0) 1
70. Mařík Tomáš 2010 160 (0) 1
71. Slepička Vojtěch 2010 Rudná160 (0) 1
72. Mestl Petr 2011 ZŠ 28. řijna, Příbram160 (0) 1
73. Kovář Antonín 2011 PSK Olymp Praha160 (0) 1
74. Menčik Matěj 2011 Sportovní akademie Sokol Dobří160 (0) 1
75. Červenka Daniel 2011 Nový Knín160 (0) 1
76. Večeř Sebastian 2010 SK Vlčáci160 (0) 1
77. Vokáč Viktor 2010 HC Beroun160 (0) 1
78. Duník Jan 2011 ---156 (0) 1
79. Mázdra Robert 2010 156 (0) 1
80. Diviš Richard 2010 Řepy156 (0) 1
81. Požárský Antonín 2011 SK Vlčáci156 (0) 1
82. Horváth Ondřej 2011 U.B.F.152 (0) 1
83. Mikeš Jakub 2011 SK Spartak Příbram152 (0) 1
84. Přibyl Vojtěch 2011 Jince148 (0) 1
85. Sadílek Dominik 2011 Pb V/646148 (0) 1
86. Gottstein Akim 2011 Praha148 (0) 1
87. Vocciante Edoardo 2010 Plzeň148 (0) 1
88. Paul David 2011 Dobříš148 (0) 1
89. Šurik Adam 2011 Rožmitál148 (0) 1
90. Mařata Adam 2011 144 (0) 1
91. Oplíštil Matyáš 2010 Obořiště144 (0) 1
92. Vilhelm Erik 2011 Sporting Přibram144 (0) 1
93. Vanuška Antonín 2011 Sokol Dobříš140 (0) 1
94. Svoboda Jan 2010 Dobříš140 (0) 1
95. Janda Vojtěch 2010 Kovohutě137 (0) 1
96. Punčochář Patrik 2011 Joskatel137 (0) 1
97. Polášek Mikoláš 2010 Krtečkové z Podlesíi/Podlesi134 (0) 1
98. Studený Patrik 2011 Dobříš134 (0) 1
99. Brožík Viktor 2010 131 (0) 1
100. Mudřík Robert 2011 131 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 137   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: