Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (7)
18.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (4)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2019:

Záznamů: 1-93 z celkem 93   Začátek | Předchozí | Následující | Konec  ¦ Děti bez uvedeného roku narození nelze zobrazit, nutno Zaslat

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Geist Patrik 2008 Sokol Říčany1595 (20) 12
2. Marhoul Václav 2008 Sokol Říčany1575 (10) 10
3. Pergl Vojtěch 2008 Střela Žebrák1550 (0) 8
4. Bubník Lukáš 2008 Střela Žebrák1478 (15) 11
5. Novák Lukáš 2008 ZŠ Dobříš1449 (25) 13
6. Duchoslav Mattias 2009 Sporting Příbram1437 (25) 13
7. Pešek Dominik 2008 Střela Žebrák1092 (0) 6
8. Kafka Lukáš 2009 Zdice1039 (0) 6
9. Urban Kryštof 2009 Střela Žebrák1036 (0) 6
10. Franěk Tomáš 2008 Franěk tým926 (0) 5
11. Dolejš Jakub 2009 Loko Beroun897 (0) 5
12. Kovář Jan 2008 Diana sport800 (0) 4
13. Votava Lukáš 2009 TJ Sokol Králův Dvůr728 (0) 4
14. Michálek Antonín 2009 Žižkovští tygři722 (0) 4
15. Marek Jakub 2009 SK Sporting Příbram565 (0) 3
16. Kutlák Patrik 2009 Sporting Příbram558 (0) 3
17. Šilhák David 2009 Biatlon Beroun524 (0) 3
18. Stočes Vojtěch 2009 ---500 (0) 3
19. Šebo Filip 2009 Biatlon Beroun480 (0) 3
20. Flek Vojtěch 2008 Loko Beroun441 (0) 3
21. Palek Jan 2009 Doubravan Újezd428 (0) 3
22. Žalud Michal 2008 ZŠ Březové hory390 (0) 2
23. Vocílka Vojtěch 2008 SK Sporting340 (0) 2
24. Mikula Štěpán 2008 Atletika Loko Beroun328 (0) 2
25. Bureš Jonáš 2009 Žebrák312 (0) 2
26. Štefanič Adam 2009 ---308 (0) 2
27. Remeš Adam 2008 SK Sporting/Příbram299 (0) 2
28. Dochtor Michal 2009 Střela Žebrák284 (0) 2
29. Čekan David 2009 ZŠ Bratří Čapků258 (0) 2
30. Popelář Lukáš 2009 252 (0) 2
31. Sedláček Matěj 2008 Jince200 (0) 1
32. Skolka Tomáš 2008 České Budějovice200 (0) 1
33. Vojtěch Lukáš 2008 Sk Kazín195 (0) 1
34. Jager Sebastian 2009 Dobříš195 (0) 1
35. Šilha Miroslav 2008 190 (0) 1
36. Švarc Vojtěch 2009 Nižbor190 (0) 1
37. Lukšan František 2008 Příbram185 (0) 1
38. Marek Jonáš 2008 Dobříš185 (0) 1
39. Fiala Patrik 2008 Třemošná185 (0) 1
40. Dijan Samuel 2009 180 (0) 1
41. Rusnák Adrián 2009 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy180 (0) 1
42. Vacek Tomáš 2009 Felbabka180 (0) 1
43. Zápotocký Adam 2008 28. října176 (0) 1
44. Lederer Henrik 2008 Sokol Dobříš176 (0) 1
45. Květoň Lukáš 2009 Příbram176 (0) 1
46. Provazník Vojta 2008 172 (0) 1
47. Vršecký Daniel 2008 SK Vlčáci172 (0) 1
48. Pejša Matěj 2009 Sedlčany168 (0) 1
49. Višek Matěj 2009 Sportovní akademie Sokol Dobří168 (0) 1
50. Volmut Antonín 2008 Biatlonový klub Beroun168 (0) 1
51. Landstof Sebastian 2009 SK Slavia Praha168 (0) 1
52. Vlček Jaroslav 2008 6. ZŠ Příbram168 (0) 1
53. Kolman Jáchym 2009 TJ Lokomotiva Beroun168 (0) 1
54. Karel Tomáš 2008 164 (0) 1
55. Kučera Sebastian 2009 Lokomotiva Beroun164 (0) 1
56. Lochman Alex 2008 Železná164 (0) 1
57. Tvrz Jan 2009 BSK Cyklomarket164 (0) 1
58. Šilhan Tomáš 2008 Oseč 55160 (0) 1
59. Homolka Adam 2009 Hořovice160 (0) 1
60. Šperl Matyáš 2008 160 (0) 1
61. Ilarion Jonáš 2008 Karlštejn160 (0) 1
62. Filip Matěj 2008 Nižbor160 (0) 1
63. Křivánek Karel 2008 Praha160 (0) 1
64. Resch Štěpán 2009 ZŠ Hýskov156 (0) 1
65. Kovanda Dominik 2009 Spartak Hořovice156 (0) 1
66. Šmíd Filip 2009 U.B.F.156 (0) 1
67. Bouše Nitai 2009 Příbram156 (0) 1
68. Jindra František 2009 156 (0) 1
69. Hutera David 2009 Příbram156 (0) 1
70. Mudřík Kryštof 2008 Střela Žebrák152 (0) 1
71. Mynář Filip 2008 Hořovice152 (0) 1
72. Valenta Šimon 2009 Železná152 (0) 1
73. Skolka Jonáš 2009 ---148 (0) 1
74. Marek Pavel 2009 ZŠ Jiráskovy sady148 (0) 1
75. Kalous Jan 2009 Střela Žebrák148 (0) 1
76. Kondrčík Šimon 2009 Stradonice148 (0) 1
77. Valter David 2009 148 (0) 1
78. Soukup Matyáš 2009 Lokomotiva Beroun144 (0) 1
79. Vonášek Marek 2009 Nové Strašecí144 (0) 1
80. Jehlička Jakub 2009 7. ZŠ140 (0) 1
81. Chmel Tomáš 2009 Podlesí140 (0) 1
82. Diviš Matěj 2008 Řepy140 (0) 1
83. Svoboda Richard 2009 Lhota u Pb137 (0) 1
84. Žolko Kryštof 2009 TJ Lokomotiva Beroun137 (0) 1
85. Herman Marek 2008 Union Cerhovice134 (0) 1
86. Suchý Jakub 2008 Biatlon Beroun131 (0) 1
87. Zelenka Michal 2008 #GLADIATORRACETEAM131 (0) 1
88. Prokš Patrik 2008 TJ Loko Beroun128 (0) 1
89. Pavelka Dominik 2008 Atletika Chuchle128 (0) 1
90. Patlejch Richard 2008 Rožmitál pod Třemšínem125 (0) 1
91. Daňhelka Lukáš 2009 28. října116 (0) 1
92. Král William 2009 Písek113 (0) 1
93. Brynda Jaroslav 2009 Drahlín110 (0) 1

Záznamů: 1-93 z celkem 93   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: