Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (7)
18.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (6)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2019:

Záznamů: 1-55 z celkem 55   Začátek | Předchozí | Následující | Konec  ¦ Děti bez uvedeného roku narození nelze zobrazit, nutno Zaslat

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Nejedlá Lucie 2007 Loko Beroun1630 (35) 15
2. Valachová Lucie Tereza 2006 TJ Lokomotiva Beroun1620 (50) 18
3. Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram1590 (45) 17
4. Zděnovcová Aneta 2007 ZŠ 28. října Příbram1406 (15) 11
5. Švarcová Tereza 2006 Střela Žebrák1140 (0) 6
6. Míková Barbora 2007 Loko Beroun1000 (0) 5
7. Diedrichová Eliška 2007 Střela Žebrák912 (0) 5
8. Slámová Lucinka 2006 ---731 (0) 4
9. Švihnosová Marie 2006 Střela Žebrák656 (0) 4
10. Henyšová Eliška 2007 ZŠ Pod Sv. Horou504 (0) 3
11. Karasová Anna 2006 Team Internet Pb395 (0) 2
12. Šamanová Markéta 2007 Loko Beroun380 (0) 2
13. Pokorná Tereza 2007 Loko Beroun365 (0) 2
14. Dragounová Eliška 2006 SK Sporting Příbram356 (0) 2
15. Hofmannová Ema 2007 7 ZŠ Příbram348 (0) 2
16. Bramborová Anna 2006 Loko Beroun344 (0) 2
17. Krátká Helena 2006 Loko Beroun344 (0) 2
18. Boučková Tereza 2006 Loko Beroun340 (0) 2
19. Petřinová Vendy 2006 Loko Beroun340 (0) 2
20. Holakovská Anežka 2007 Střela Žebrák324 (0) 2
21. Šönová Aneta 2006 Střela Žebrák324 (0) 2
22. Pulkrabová Marika 2006 Sporting Příbram195 (0) 1
23. Naušová Bára 2007 Jílové u Prahy190 (0) 1
24. Dardová Nikola 2006 Pětiboj Hořovice190 (0) 1
25. Kubová Katka 2006 SK Sporting185 (0) 1
26. Šimková Jana 2006 Dobříš180 (0) 1
27. Curová Natálie 2007 1. ZŠ pod Svatou Horou Příbram180 (0) 1
28. Fialová Anna 2006 Střela Žebrák176 (0) 1
29. Babíčková Alžběta 2007 7: ZŠ176 (0) 1
30. Mládková Karolína 2006 ZŠ Bratří Čapků176 (0) 1
31. Raušová Anna 2007 SK Mníšecký expres176 (0) 1
32. Kaštánková Anežka 2007 172 (0) 1
33. Hanáková Viktorie 2007 Střela Žebrák172 (0) 1
34. Hebnarová Aneta 2006 ZŠ Bratří Čapků172 (0) 1
35. Štefanová Barbora 2007 Sportovní Akademie Dobříš172 (0) 1
36. Menclová Kateřina 2006 Střela Žebrák168 (0) 1
37. Slavíčková Kateřina 2007 SK Sporting Příbram168 (0) 1
38. Hykešová Aneta 2006 168 (0) 1
39. Maredová Eva 2007 Atletika Hostivař168 (0) 1
40. Němečková Eliška 2006 Triatlon Tam Příbram164 (0) 1
41. Svobodová Ivona 2007 Lhota u Příbramě 36164 (0) 1
42. Smejkalová Denisa 2007 ZŠ Bratří Čapků164 (0) 1
43. Jarolímková Eliška 2006 ZŠ Bratří Čapků160 (0) 1
44. Profousová Tereza 2007 Dobříš160 (0) 1
45. Rensová Rozárka 2007 Všeradice160 (0) 1
46. Hájková Karolína 2006 Narysov160 (0) 1
47. Hanáčková Simona 2007 ZŠ Pod Sv. Horou156 (0) 1
48. Krůtová Eliška 2006 Triatlon Team Příbram156 (0) 1
49. Jungová Tereza 2007 Beroun156 (0) 1
50. Dvořáková Dalie 2007 Loko Beroun156 (0) 1
51. Suchopárová Julie 2007 Višňová u Příbramě152 (0) 1
52. Ptáčková Adéla 2007 Nepřejov152 (0) 1
53. Tikovská Adéla 2006 Sportclub Řevnice148 (0) 1
54. Huterová Petra 2006 Příbram144 (0) 1
55. Hebnarová Jana 2007 ZŠ Bratří Čapků119 (0) 1

Záznamů: 1-55 z celkem 55   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: