Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (6)
18.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (4)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2019:

Záznamů: 1-65 z celkem 65   Začátek | Předchozí | Následující | Konec  ¦ Děti bez uvedeného roku narození nelze zobrazit, nutno Zaslat

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Huml Jan 2006 Střela Žebrák1610 (35) 15
2. Mosler Ignác 2006 Gymnázium Příbram1491 (40) 16
3. Stojčetovič Dušan 2007 Kozičín1320 (0) 8
4. Resch Tomáš 2007 Střela Žebrák1254 (0) 7
5. Švarc Michal 2007 Sporting Příbram1180 (0) 6
6. Šimurda Matěj 2006 Střela Žebrák1175 (0) 6
7. Pech Karel 2007 1093 (0) 6
8. Hrubec Martin 2007 1042 (0) 6
9. Kohout Vojtěch 2006 Střela Žebrák790 (0) 4
10. Weber Jiří 2007 HC Příbram775 (0) 4
11. Korbel Matyáš 2007 Loko Beroun746 (0) 4
12. Hofmann Jan 2007 7 ZŠ Příbram711 (0) 4
13. Seidl Filip 2007 Beroun711 (0) 4
14. Šedivec Matěj Vítek 2007 Loko Beroun660 (0) 4
15. Roušar Daniel 2006 ---395 (0) 2
16. Koukal Adam 2006 SC Radotín390 (0) 2
17. Hrach Vít 2007 Lokomotiva Zdice371 (0) 2
18. Lieblich Lukáš 2006 Pb VII/487365 (0) 2
19. Hnízdil Dominik 2006 Lhota u Pb 125348 (0) 2
20. Pacner Ondřej 2007 Loko Beroun345 (0) 2
21. Vačkář Jan 2007 Štěchovice344 (0) 2
22. Krýsl Štěpán 2006 3. ZŠ200 (0) 1
23. Matějíček David 2006 7. ZŠ195 (0) 1
24. Cihlář Prokop 2006 Loko Beroun195 (0) 1
25. Daitl Ondra 2006 Praha195 (0) 1
26. Stalmacher Alex 2007 Davle195 (0) 1
27. Ondřejka Prokop 2007 Loko Beroun190 (0) 1
28. Čížek Samuel 2007 190 (0) 1
29. Bábíček Antonín 2006 7. ZŠ190 (0) 1
30. Bauer Martin 2007 FK Hořovice190 (0) 1
31. Mázdra Jiří 2007 190 (0) 1
32. Heroudek Matouš 2006 TJ Sokol Maxičky190 (0) 1
33. Kuncl Marek 2007 190 (0) 1
34. Veselý Vojtěch 2007 Bsk Cyklomarket junior190 (0) 1
35. Holeček Ondřej 2006 Karlštejn185 (0) 1
36. Štohanzl Jaromír 2007 Restart Boxing Tochovice185 (0) 1
37. Křižan Jiří edgar 2007 SK Vlčáci185 (0) 1
38. Sedláček Stanislav 2006 Čenkov185 (0) 1
39. Holeček Daniel 2006 Karlštejn180 (0) 1
40. Veselý Miroslav 2006 ZŠ Školní180 (0) 1
41. Homola Jonáš 2007 Motor České Budějovice180 (0) 1
42. Čapek Josef 2006 Union Cerhovice176 (0) 1
43. Slepička Lukáš 2006 Rudná176 (0) 1
44. Janota František 2006 Březnice172 (0) 1
45. Novák Adam 2007 Drásov172 (0) 1
46. Banochovský Vít 2006 172 (0) 1
47. Halko Vojtěch 2007 ZŠ Bratří Čapků168 (0) 1
48. Karas David 2006 ZŠ Pod Sv. Horou168 (0) 1
49. Indra Štěpán 2007 Dolní Břežany168 (0) 1
50. Holeček Tomáš 2006 Karlštejn164 (0) 1
51. Jeníček Jan 2006 TGM Blatná164 (0) 1
52. Panuška Ondřej 2007 Sokol Dobříš164 (0) 1
53. Mestl Štěpán 2007 ZŠ 28. řijna, Příbram164 (0) 1
54. Bečvář Filip 2006 Biatlon Beroun164 (0) 1
55. Krtek Ondřej 2007 LOKO Beroun160 (0) 1
56. Stříbrný Filip 2006 TJ Karlštejn160 (0) 1
57. Gabriel Petr 2006 Karlštejn156 (0) 1
58. Fořt Vojtěch 2007 Lokomotiva Beroun156 (0) 1
59. Kejčík Daniel 2007 Házená Spartak Příbram152 (0) 1
60. Kala Libor 2007 Loko Beroun152 (0) 1
61. Hrkal Jan 2006 Šneci v běhu144 (0) 1
62. Pejša Jan 2006 Sedlčany140 (0) 1
63. Kaleja Vojtěch 2007 ZŠ Bratří Čapků140 (0) 1
64. Kára Martin 2007 137 (0) 1
65. Černý Adam 2007 Bratří Čapků134 (0) 1

Záznamů: 1-65 z celkem 65   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: