Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

18.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (209)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (12)
21.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (17)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2019:

Záznamů: 1-100 z celkem 452   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál2370 (0) 12
2. Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram2335 (60) 24
3. Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram2271 (30) 18
4. Franěk Ondřej 1990 Praha 62263 (40) 20
5. Pergler Lukáš 1992 Komárov2090 (40) 20
6. Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki1976 (10) 14
7. Charvát Jan 1998 Zaječov1943 (10) 14
8. Hviźď Leoš 1990 1922 (0) 12
9. Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex1912 (0) 12
10. Flachs Michal 1987 Podlesí1795 (30) 18
11. Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy1744 (40) 20
12. Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň1736 (0) 9
13. Erdinger Josef 1981 Komárov1607 (20) 16
14. Skalický Jan 1981 Láz1508 (5) 13
15. Čanda Jan 1985 SK Tochovice1462 (5) 13
16. Bonk Roman 1993 Internet Příbram1325 (0) 7
17. Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice1257 (0) 7
18. Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany1136 (0) 6
19. Jilg Petr 1986 CAMINO1000 (0) 8
20. Zych Jakub 1994 Přední Pořičí980 (0) 6
21. Král Václav 1983 Plzeň847 (0) 7
22. Vladyka Jan 1992 824 (0) 5
23. Barcal Richard 1981 dos amigos810 (0) 5
24. Sladký Lukáš 1987 Vorvani797 (0) 7
25. Václavík Jiří 1986 SK Babice790 (0) 4
26. Zeman Václav 1984 Bell778 (0) 5
27. Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři738 (0) 4
28. Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři707 (0) 4
29. Hesoun Tomáš 1987 656 (0) 4
30. Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun588 (0) 4
31. Bobek Tomáš 1988 SK Metylovice580 (0) 3
32. Brož Lubomír 1980 Příbram577 (0) 4
33. Kašpar Michal 1990 Černín576 (0) 5
34. Širanec Peter 1981 Koněprusy542 (0) 3
35. Bařina Michal 1992 517 (0) 4
36. Kořán Jiří 1990 512 (0) 4
37. Cibulka Radim 1989 Iron stars Beroun498 (0) 4
38. Hrubý Richard 1986 Zdice490 (0) 4
39. Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun487 (0) 3
40. Kupka Libor 1982 Rozběháme Česko462 (0) 4
41. Ryvola Vojtěch 1999 Karlštejn445 (0) 3
42. Rumpík Viktor 1988 Loko Beroun440 (0) 3
43. Bambas Petr 1981 ---438 (0) 3
44. Doležel Jan 1983 Dobříš434 (0) 3
45. Lhota Vojtěch 1987 Osamělý poustevník432 (0) 3
46. Podlena Václav 1984 Plzeň418 (0) 3
47. Budil Roman 1997 PK VYTRVALCI RB400 (0) 2
48. Rada Stanislav 1986 Plzeň400 (0) 2
49. Brych Jiří 1988 Blaník Strunkovice398 (0) 3
50. Novotný Martin 1980 Bohutín395 (0) 3
51. Šlapák Dušan 1981 Komárov386 (0) 3
52. Šafránek Michal 1984 GYMKC.local383 (0) 3
53. Černohorský Jan 1990 Příbram372 (0) 3
54. Hradecký Jan 1983 Internet Příbram365 (0) 2
55. Kulík David 1989 sk zahořany365 (0) 2
56. Pavlišen Petr 1999 SK Sporting PB359 (0) 2
57. Vašíček Milan 1980 Příbram349 (0) 3
58. Kárník Jan 1980 TJ Sokol Unhošť348 (0) 2
59. Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice344 (0) 2
60. Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno341 (0) 2
61. Horáček Petr 1980 329 (0) 3
62. Červenka Martin 1981 329 (0) 3
63. Čaščevoj Matěj 1993 Loko Beroun327 (0) 2
64. Haník Zdeněk 1986 Nymburk320 (0) 2
65. Burian Michal 1994 Vyběhej se317 (0) 2
66. Šnábl Petr 1984 Běžecký klub Čes. Spoř316 (0) 2
67. Hasman Petr 1983 za sebe316 (0) 2
68. Holiček Stano 1981 316 (0) 2
69. Merhout Jiří 1983 CK Záluží315 (0) 3
70. Hons Pavel 1980 313 (0) 4
71. Markes Jirka 1987 Trimet Donbříš312 (0) 2
72. Sedláček Miroslav 1999 AK Škoda Plzeň308 (0) 2
73. Turský Tomáš 1983 ---304 (0) 2
74. Mach Jiří 1981 RAC298 (0) 3
75. Čížek Jan 1995 SK Namnice296 (0) 2
76. Hejl Libor 1982 Hostomice296 (0) 2
77. Mulic Zlatan 1985 dos amigos296 (0) 2
78. Zvyhal Jan 1982 Biatlon Beroun285 (0) 2
79. Čapek Jan 1986 KUBA team282 (0) 2
80. Keckstein Tomáš 1990 Tlustice281 (0) 2
81. Petranyi Radoslav 1986 Bonbon277 (0) 2
82. Paul Vojtěch 1993 Author Bike Centrum Sedláček274 (0) 2
83. Pechr Miroslav 1983 Brdonoš Podlesí272 (0) 2
84. Pilecký Ondřej 1984 SK Pilous270 (0) 2
85. Pulkrábek Martin 1980 Zlatokop268 (0) 2
86. Suchopár Vojtěch 1998 GYMKC265 (0) 2
87. Rydrych Tomáš 1986 Komárov260 (0) 2
88. Maruš Lukáš 1980 250 (0) 2
89. Šusta David 1990 Cetyně250 (0) 2
90. Jančar David 1994 Dobříš250 (0) 2
91. Křížek Martin 1992 Union Cerhovice244 (0) 2
92. Břicháček Miloš 1981 Počaply242 (0) 2
93. Klimek Jan 1992 Team Adventure Team240 (0) 2
94. Šírek Jan 1983 Lany239 (0) 2
95. Salkovič Ladislav 1984 Přední Poříčí234 (0) 2
96. Skalka Filip 1984 231 (0) 2
97. Šiška Petr 1988 Cyklo-Market.cz230 (0) 2
98. Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy230 (0) 3
99. Dendys Juraj 1988 Bodasy227 (0) 2
100. Stupka Jirka 1988 Hředle227 (0) 2

Záznamů: 1-100 z celkem 452   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: