Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

16.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (83)
23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (27)
30.11. Slavnostní vyhlášení poháru i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2019:

Záznamů: 1-100 z celkem 326   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Pejša Jan 1975 Smí být prázdné2295 (50) 22
2. Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy2270 (25) 17
3. Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice2221 (30) 18
4. Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun2141 (0) 11
5. Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram1960 (0) 12
6. Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš1944 (5) 13
7. Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči1866 (15) 15
8. Plavec Hynek 1978 D.Dušníky1855 (40) 20
9. Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr1538 (0) 10
10. Zadražil Michal 1979 Hořovice1534 (0) 10
11. Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb1417 (0) 8
12. Minařík Petr 1976 Rokycany1385 (0) 8
13. Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři1373 (0) 8
14. Osladil Miroslav 1977 SK HZ Team1261 (0) 8
15. Pech Luboš 1974 Bohutín1224 (0) 10
16. Bauer Martin 1977 Chlustina1177 (0) 9
17. Hostička Jan 1979 Příbram1145 (0) 6
18. Provazník Jan 1979 Bohutín873 (0) 6
19. Ritsch Erik 1977 HS Brdy867 (0) 5
20. Hřídel Radek 1974 Příbram864 (0) 7
21. Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B785 (0) 4
22. Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň785 (0) 4
23. Krutílek Jaroslav 1970 Krutílek team768 (0) 6
24. Fousek Vlastimil 1978 Vorvani741 (0) 5
25. Skalička Jiří 1974 Internet Příbram730 (0) 5
26. Štilec Jindřich 1979 713 (0) 6
27. Sládeček Jakub 1974 Senešnice704 (0) 4
28. Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun692 (0) 5
29. Mejzr Dušan 1974 Veverky689 (0) 4
30. Resch Zdeněk 1972 Ho Beroun675 (0) 7
31. Jung Václav 1977 Beroun663 (0) 5
32. Michálek Martin 1975 Triklub Příbram652 (0) 4
33. Hrach Václav 1974 Spartak Hořovice638 (0) 5
34. Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno613 (0) 4
35. Bábíček Matěj 1974 Příbram601 (0) 4
36. Rendl Josef 1976 tj packa praha580 (0) 3
37. Kozák Jan 1976 CZ560 (0) 3
38. Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť551 (0) 3
39. Pichlík Roman 1977 RAC Cerhovice539 (0) 4
40. Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy526 (0) 4
41. Pražák Adam 1978 SKUŠ Praha525 (0) 3
42. Ludrovský Martin 1977 Kohinor Machynery508 (0) 3
43. Suchánek Petr 1972 AC OH Praha493 (0) 3
44. Chochola Petr 1977 Florbal NS488 (0) 3
45. Švenda Václav 1974 MěÚ Příbram425 (0) 4
46. Frühauf František 1975 Ohrazenice418 (0) 3
47. Brožík Valdemar 1976 ---416 (0) 3
48. Chrastina Jaroslav 1973 ---404 (0) 3
49. Gerych David 1977 AK Kroměříž400 (0) 2
50. Rektor Antonín 1975 Modřany400 (0) 2
51. Kříž Pavel 1979 400 (0) 3
52. Šťastný Tomáš 1979 Modřany395 (0) 2
53. Brabec Antonín 1973 České Budějovice395 (0) 2
54. Španěl Ondřej 1971 OK Dobříš394 (0) 3
55. Havlíček Jan 1973 Medicinman383 (0) 3
56. Špína Martin 1974 Milfisk alto379 (0) 3
57. Čada Radim 1976 Podkoží371 (0) 2
58. Bezecný Robert 1977 Dobříš350 (0) 2
59. Šedivý Rastislav 1972 SK Pecouská348 (0) 3
60. Škrlant Martin 1979 Žebrák340 (0) 2
61. Voříšek Jan 1973 Vorvani340 (0) 3
62. Houžvička Miloš 1978 Příbram340 (0) 3
63. Hošek Stanislav 1974 Buková336 (0) 2
64. Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice324 (0) 2
65. Žalud Miloš 1971 Spartak Sedlec324 (0) 2
66. Lacina Josef 1978 CK Záluží320 (0) 2
67. Charvát Jiří 1978 Kvaň318 (0) 3
68. Holeček Michal 1974 Karlštejn308 (0) 2
69. Neuman Jiří 1974 KLM Praha300 (0) 2
70. Valdman Josef 1975 Beroun300 (0) 2
71. Alexy Marlin 1974 Sokol Dobřichovice296 (0) 2
72. Štika Dušan 1972 Březnice293 (0) 2
73. Morav Pavel 1972 290 (0) 2
74. Šrámek Ondřej 1978 275 (0) 2
75. Babka Tomáš 1972 Tos Žebrák273 (0) 2
76. Beniška Michal 1978 Písek Semice272 (0) 2
77. Mašek Vojtěch 1978 Dobříš267 (0) 2
78. Hanák Michal 1971 RAC Cerhovice266 (0) 2
79. Jindřich Josef 1973 Zlej sen256 (0) 2
80. Kutnohorský Jan 1974 Bojov256 (0) 2
81. Štěpánek Mirko 1972 253 (0) 2
82. Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez250 (0) 2
83. Mařík Michal 1975 Praha 10244 (0) 2
84. Pokorný Martin 1974 SK Zahořany - ChytreNaDomacnos244 (0) 2
85. Jung Roman 1979 Zavodou244 (0) 2
86. Čihák Tomáš 1974 Dobříš241 (0) 2
87. Švarc Miloslav 1972 Střela Žebrák235 (0) 2
88. Krochot Daniel 1977 224 (0) 2
89. Beran Václav 1977 SKB Nesvačily223 (0) 2
90. Kyncl Radek 1976 Doubravan Újezd218 (0) 2
91. Kára Milan 1972 214 (0) 2
92. Kaprhál Jan 1979 Rpety213 (0) 2
93. Kučera Václav 1976 Sparta Věšín208 (0) 2
94. Veselý Michal 1975 CK Záluží202 (0) 2
95. Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun200 (0) 1
96. Valek Marian 1975 KB Kapslovna200 (0) 1
97. Kreidl Ondřej 1970 Došlap200 (0) 1
98. Saji Abdelkabir 1976 Maroko200 (0) 1
99. Dočkálek Libor 1973 Dobříš195 (0) 1
100. Sedláček Jan 1978 SK Plzeň Bolevec195 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 326   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: