Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.5. Brdská 12 dětské závody Podrobnosti Přihlášení (12)
24.5. Brdská 25 Podrobnosti Přihlášení (5)
30.5. Tuháčkův běh dětské závody Podrobnosti Přihlášení ()
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2020:

Záznamů: 1-47 z celkem 47   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram595 (0) 3
2. Stibalová Petra 1976 Broumy551 (0) 3
3. Kafková Lucie 1982 Zdice516 (0) 3
4. Vlčková Ladislava 1980 Biatlon Beroun508 (0) 3
5. Kaiserová Jiřina 1976 Příbram496 (0) 3
6. Burkart Věroslava 1980 Rozběháme Česko460 (0) 3
7. Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan427 (0) 3
8. Koňaříková Zdeňka 1976 370 (0) 2
9. Pavlíková Jana 1982 Nový Knín337 (0) 2
10. Houžvičková Kateřina 1984 Příbram316 (0) 2
11. Bartoňová Jana 1982 300 (0) 2
12. Kroupova Petra 1984 293 (0) 2
13. Kotěšovcová Petra 1981 Praha288 (0) 2
14. Hendrych jírová Pavla 1980 matka na útěku269 (0) 2
15. Charvátová Věra 1978 Kvaň268 (0) 2
16. Čeřovská Petra 1978 Rudná265 (0) 2
17. Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 259 (0) 2
18. Kárová Iveta 1977 Maratonci256 (0) 2
19. Kunzfeldová Hana 1980 Králův Dvůr238 (0) 2
20. Mašková Monika 1977 Dobříš232 (0) 2
21. Poborská Helena 1978 Kerteam200 (0) 1
22. Frantová Andrea 1985 Loko Beroun195 (0) 1
23. Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni195 (0) 1
24. Hofmanová Markéta 1984 190 (0) 1
25. Dziegielewska Ewelina 1985 Praha185 (0) 1
26. Jiránková Lenka 1980 LAWI Team180 (0) 1
27. Havelková Zdeňka 1978 176 (0) 1
28. Jandurová Iva 1985 za sebe168 (0) 1
29. Hodačová Martina 1984 Králův Dvůr168 (0) 1
30. Šebestová Jitka 1980 UBF164 (0) 1
31. Budilová Hana 1982 ---160 (0) 1
32. Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram156 (0) 1
33. Kratochvílová Lucie 1982 Šneci v běhu148 (0) 1
34. Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun134 (0) 1
35. Řehůřková Silvia 1981 Fitnesky Jince134 (0) 1
36. Konopáčová Kateřina 1981 Himal131 (0) 1
37. Žolková Jana 1976 131 (0) 1
38. Horáčková Alena 1980 Alperov Hluboš128 (0) 1
39. Kaprhálová Gabriela 1978 Torpédo ze Rpet125 (0) 1
40. Příkosická Lucie 1985 Komárov122 (0) 1
41. Pastuchová Jana 1979 Hořovice122 (0) 1
42. Holičková Livia 1982 Lochovice119 (0) 1
43. Švarcová Michaela 1980 Slavoj Osek116 (0) 1
44. Mrázková Zuzana 1979 Sokol Komárov113 (0) 1
45. Kynclová Hana 1981 Doubravan Újezd110 (0) 1
46. Rošťálová Lucie 1985 Újezd108 (0) 1
47. Volfová Barbora 1985 Velké Pavlovice106 (0) 1

Záznamů: 1-47 z celkem 47   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: