Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.5. Brdská 12 dětské závody Podrobnosti Přihlášení (12)
24.5. Brdská 25 Podrobnosti Přihlášení (5)
30.5. Tuháčkův běh dětské závody Podrobnosti Přihlášení ()
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2020:

Záznamů: 1-100 z celkem 224   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun543 (0) 3
2. Rendl Josef 1976 tj packa praha516 (0) 3
3. Širanec Peter 1981 Koněprusy484 (0) 3
4. Pergler Lukáš 1992 Komárov423 (0) 3
5. Pejša Jan 1975 Smí být prázdné394 (0) 3
6. Vladyka Jan 1992 STG Příbram372 (0) 2
7. Minařík Petr 1976 Rokycany371 (0) 2
8. Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice354 (0) 3
9. Novák Vojta 2002 J+V team341 (0) 2
10. Hostička Jan 1979 Příbram340 (0) 2
11. Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B328 (0) 2
12. Charvát Jan 1998 Zaječov319 (0) 3
13. Peták Jakub 1989 Holšiny319 (0) 3
14. Beshir Ervin 1967 SK Zdice312 (0) 2
15. Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram291 (0) 2
16. Zadražil Michal 1979 Hořovice284 (0) 3
17. Turek Jiří 1962 Chaloupky281 (0) 3
18. Hvižď Leoš 1990 270 (0) 2
19. Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy262 (0) 2
20. Flachs Michal 1987 Podlesí254 (0) 3
21. Franěk Ondřej 1990 Praha 6252 (0) 2
22. Karas Tomáš 1967 Internet Příbram237 (0) 2
23. Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890234 (0) 3
24. Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram229 (0) 2
25. Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice215 (0) 2
26. Urx Radek 1976 212 (0) 2
27. Barcal Richard 1981 dos amigos203 (0) 2
28. Rataj Pavel 1969 Rokycany201 (0) 2
29. Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr201 (0) 3
30. Procházka Jan 1982 Inov 8 Team200 (0) 1
31. Miler Jiří 1975 LAWI STARS MB200 (0) 1
32. Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál195 (0) 1
33. Pavlišen Petr 1999 SK Sporting PB195 (0) 1
34. Bonk Roman 1993 Internet Příbram190 (0) 1
35. Štěpáník Pavel 1992 AK Škoda Plzeň190 (0) 1
36. Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany185 (0) 1
37. Kubeš Jiří 1995 Loko Plzeň182 (0) 2
38. Fortelka Jiří 1982 Příbram182 (0) 2
39. Kesl Jiří 1995 USK Akademik Cheb180 (0) 1
40. Fátor Jan 1979 Slavia Hradec Králové176 (0) 1
41. Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník176 (0) 2
42. Zaremba Jan 1981 174 (0) 3
43. Kadeřábek Michal 1993 Řevnice168 (0) 1
44. Sedláček Miroslav 1999 AK Škoda Plzeň165 (0) 2
45. Šplíchal Ladislav 1978 DTJ Hrachoviště164 (0) 2
46. Holiček Stano 1981 160 (0) 1
47. Jadlovský Ondřej 1989 Dolní Žandov160 (0) 1
48. Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club160 (0) 2
49. Král Václav 1983 Plzeň155 (0) 3
50. Švarc Petr 1966 Triklub Příbram152 (0) 1
51. Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram152 (0) 1
52. Jiranek Tomas 1973 Lawi152 (0) 1
53. Šťastný Tomáš 1979 Modřany148 (0) 1
54. Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno144 (0) 2
55. Majer Jan 1986 Vráž144 (0) 2
56. Valášek Jan 1988 Spartak Praha 4140 (0) 1
57. Holeček Michal 1974 Karlštejn138 (0) 2
58. Skripnik Štěpán 1979 CZ - Klacky.cz137 (0) 1
59. Pražák Adam 1978 SKUŠ Praha134 (0) 1
60. Sobotka Jiří 1979 Rožmitál pod Třemšínem134 (0) 1
61. Hofman Jiří 1986 SK Halouny128 (0) 1
62. Papáček Petr 1982 125 (0) 1
63. Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO123 (0) 3
64. Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš118 (0) 2
65. Fencl Radek 1965 SK Vlaška118 (0) 2
66. Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči118 (0) 2
67. Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť116 (0) 1
68. Chochola Petr 1977 Florbal NS116 (0) 1
69. Osladil Miroslav 1977 SK HZ Team115 (0) 2
70. Kutnohorský Jan 1974 Bojov113 (0) 2
71. Landovský Tomáš 1991 Pivní roztocká strana110 (0) 1
72. Grosz Filip 1984 Podej mi pivo110 (0) 1
73. Černohorský Tomáš 1997 Internet Příbram108 (0) 1
74. Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy107 (0) 3
75. Cihlář Zdislav 1964 Loko Beroun106 (0) 1
76. Müller Zdeněk 1980 Rokycany104 (0) 1
77. Mraček Lukáš 1987 RSáci/Big bulls Rpety104 (0) 1
78. Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb102 (0) 1
79. Valdman Josef 1975 Beroun100 (0) 1
80. Moudrý Ondřej 1981 321START98 (0) 1
81. Novotný David 1981 Bonus96 (0) 1
82. Fedorčák Ondřej 1988 Big Bulls96 (0) 2
83. Šusta David 1990 Cetyně95 (0) 2
84. Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy94 (0) 2
85. Dostál Ivo 1977 94 (0) 3
86. Svoboda Ondřej 1982 Diabet team92 (0) 1
87. Šlapák Dušan 1981 Komárov92 (0) 2
88. Špína Martin 1974 Milfisk alto88 (0) 1
89. Frühauf František 1975 Ohrazenice86 (0) 1
90. Novák Aleš 1976 Internet Příbram85 (0) 3
91. Nový Jiří 1984 Zbiroh84 (0) 1
92. Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun84 (0) 2
93. Zeman Zbyšek 1969 TK Slavie Plzeň82 (0) 1
94. Pech Luboš 1974 Bohutín81 (0) 2
95. Stupka Jirka 1988 Hředle81 (0) 2
96. Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov80 (0) 1
97. Hromádka Ondřej 1980 D580 (0) 1
98. Minchev Ivan 1957 Just78 (0) 1
99. Bogdanov Stanislav 1986 Chaloupky78 (0) 1
100. Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec74 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 224   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: