Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.5. Brdská 12 dětské závody Podrobnosti Přihlášení (12)
24.5. Brdská 25 Podrobnosti Přihlášení (5)
30.5. Tuháčkův běh dětské závody Podrobnosti Přihlášení ()
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2020:

Záznamů: 1-77 z celkem 77   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun585 (0) 3
2. Rendl Josef 1976 tj packa praha565 (0) 3
3. Pejša Jan 1975 Smí být prázdné508 (0) 3
4. Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice476 (0) 3
5. Zadražil Michal 1979 Hořovice452 (0) 3
6. Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr402 (0) 3
7. Minařík Petr 1976 Rokycany400 (0) 2
8. Hostička Jan 1979 Příbram375 (0) 2
9. Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B360 (0) 2
10. Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy340 (0) 2
11. Dostál Ivo 1977 326 (0) 3
12. Novák Aleš 1976 Internet Příbram325 (0) 3
13. Urx Radek 1976 308 (0) 2
14. Šplíchal Ladislav 1978 DTJ Hrachoviště290 (0) 2
15. Holeček Michal 1974 Karlštejn280 (0) 2
16. Osladil Miroslav 1977 SK HZ Team265 (0) 2
17. Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči262 (0) 2
18. Kutnohorský Jan 1974 Bojov259 (0) 2
19. Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun241 (0) 2
20. Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy237 (0) 2
21. Pech Luboš 1974 Bohutín222 (0) 2
22. Pacner Vladimír 1976 Biatlon Beroun215 (0) 2
23. Bauer Martin 1977 Chlustina202 (0) 2
24. Miler Jiří 1975 LAWI STARS MB200 (0) 1
25. Stracený Jiří 1979 Nový Knín200 (0) 2
26. Fátor Jan 1979 Slavia Hradec Králové185 (0) 1
27. Šťastný Tomáš 1979 Modřany180 (0) 1
28. Skripnik Štěpán 1979 CZ - Klacky.cz176 (0) 1
29. Jiranek Tomas 1973 Lawi176 (0) 1
30. Houžvička Miloš 1978 Příbram175 (0) 2
31. Sobotka Jiří 1979 Rožmitál pod Třemšínem172 (0) 1
32. Pražák Adam 1978 SKUŠ Praha168 (0) 1
33. Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť164 (0) 1
34. Chochola Petr 1977 Florbal NS160 (0) 1
35. Müller Zdeněk 1980 Rokycany156 (0) 1
36. Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb152 (0) 1
37. Valdman Josef 1975 Beroun148 (0) 1
38. Špína Martin 1974 Milfisk alto144 (0) 1
39. Hromádka Ondřej 1980 D5144 (0) 1
40. Frühauf František 1975 Ohrazenice140 (0) 1
41. Hnízdil Stanislav 1973 CK Záluží137 (0) 1
42. Neuman Jiří 1974 KLM Praha134 (0) 1
43. Šebesta Marek 1977 134 (0) 1
44. Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice131 (0) 1
45. Hrach Václav 1974 Spartak Hořovice128 (0) 1
46. Červený Michal 1974 CZ125 (0) 1
47. Peteřík Dušan 1972 BKV Holýšov125 (0) 1
48. Brožík Valdemar 1976 ---122 (0) 1
49. Dvořák Pavel 1977 Beroun119 (0) 1
50. Fousek Vlastimil 1978 Vorvani116 (0) 1
51. Mareček Petr 1980 Air Ship Club116 (0) 1
52. Jung Václav 1977 Beroun113 (0) 1
53. Šedivý Rastislav 1972 SK Pecouská110 (0) 1
54. Voříšek Jan 1973 Vorvani108 (0) 1
55. Kleráč Roman 1980 TK Zdice108 (0) 1
56. Jůzek Pavel 1974 Mníšek pod Brdy106 (0) 1
57. Mařík Michal 1975 Praha 10104 (0) 1
58. Reiterman Leoš 1971 LOKO Beroun104 (0) 1
59. Dušek Rastislav 1971 DATALINE Praha104 (0) 1
60. Vokůrka Tomáš 1974 Doubravan Újezd102 (0) 1
61. Pastucha Milan 1973 Hořovice102 (0) 1
62. Ulbrich David 1978 Žebrák100 (0) 1
63. Jung Roman 1979 Zavodou98 (0) 1
64. Kaprhál Jan 1979 Rpety96 (0) 1
65. Záluský Petr 1973 94 (0) 1
66. Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez86 (0) 1
67. Pazdera Josef 1972 Doubravan Újezd84 (0) 1
68. Rampas Vít 1975 Slavoj Osek82 (0) 1
69. Turchnu Fon 1980 Unicov80 (0) 1
70. Forst Jan 1978 Osek 31378 (0) 1
71. Charvát Jiří 1978 Kvaň74 (0) 1
72. Kára Milan 1972 70 (0) 1
73. Švarc Petr 1976 Slavoj Osek68 (0) 1
74. Švagr Rostislav 1973 Dobříš66 (0) 1
75. Čepelák Radek 1973 Osek64 (0) 1
76. Kyncl Radek 1976 Doubravan Újezd60 (0) 1
77. Skrbek Radomír 1975 Jince58 (0) 1

Záznamů: 1-77 z celkem 77   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: