Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

3.7. Lochovice - Plešivec dětské závody Propozice Přihlášky (176)
14.8. Žebrácká 25 Propozice
20.8. Běh krajem J. J. Ryby dětské závody Propozice Přihlášky (0)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2022:

Záznamů: 1-59 z celkem 59   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Raschmanová Hana 1990 1446 (0) 8
2. Landauerová Radka 1992 Příbram1290 (0) 7
3. Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák1160 (0) 6
4. Fraňková Andrea 1989 Praha 61111 (0) 6
5. Žáková Anita 2000 Žakyclub Pb1000 (0) 5
6. Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun878 (0) 5
7. Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd705 (0) 4
8. Šafránková Johana 1997 Loko Beroun585 (0) 3
9. Flachsová Šárka 2002 TJ Dukla Praha580 (0) 3
10. Skalková Natálie 1988 Praha 5400 (0) 2
11. Krchová Zuzana 1990 BE Balance Rehabilitace395 (0) 2
12. Pilátová Jitka 1990 385 (0) 2
13. Čebišová Petra 1997 Příbram380 (0) 2
14. Měšťanová Michaela 1990 Drozdov371 (0) 2
15. Divišová Efi 1988 Trojka na útěku365 (0) 2
16. Leitnerová Tereza 1998 4Timing344 (0) 2
17. Fábryová Ivana 1994 316 (0) 2
18. Novotná Anna 1995 sdh hlubině299 (0) 2
19. Křenková Karolína 1998 Moderní pětiboj Hořovice200 (0) 1
20. Placatková Bára 2000 SK Sporting Příbram200 (0) 1
21. Tylšová Alena 2002 Salming runnig200 (0) 1
22. Novotná Veronika 2000 SK Sporting Příbram195 (0) 1
23. Štěchová Kristýna 1990 Pribram195 (0) 1
24. Soukupová Michaela 1990 Příbram195 (0) 1
25. Cylková Anna-marie 1999 Řevnice195 (0) 1
26. Baumgartner Tereza 1990 195 (0) 1
27. Filipovičová Adéla 1997 SDH Hlubyně195 (0) 1
28. Knápková Dominika 1992 SK Judo Dobřichovice195 (0) 1
29. Perglová Veronika 1991 195 (0) 1
30. Hrabáková Anna 1996 PK Vytrvalci RB190 (0) 1
31. Soukalová Gabriela 1989 190 (0) 1
32. Stýblová Klára 2000 Loko Beroun185 (0) 1
33. Hrubantová Aneta 1996 185 (0) 1
34. Marešová Pavlína 1996 180 (0) 1
35. Hejduková Helena 2001 SDH Suchodol180 (0) 1
36. Švarcová Kateřina 1988 ATOM GYM PLZEŇ180 (0) 1
37. Burianová Denisa 1993 Salming Running Česko180 (0) 1
38. Lišková Denisa 1989 180 (0) 1
39. Duspivová Lucie 1989 Kickbbox Team176 (0) 1
40. Hrzalová Dana 1988 SDH Volenice176 (0) 1
41. Čížková Tereza 1989 RT Herink176 (0) 1
42. Cibulková Jana 1994 Žebrák176 (0) 1
43. Mázdrová Vendula 1997 Chrást172 (0) 1
44. Beránková Kateřina 1994 168 (0) 1
45. Nováková Adéla 1989 168 (0) 1
46. Hoskovcova Radka 1988 Voděrádky164 (0) 1
47. Loužecká Tereza 1990 164 (0) 1
48. Rousková Lucie 1997 Praha164 (0) 1
49. Fořtová Petra 2002 Atletika Písek160 (0) 1
50. Váchová Petra 1989 156 (0) 1
51. Hnízdilová Monika 1989 Cerhovice156 (0) 1
52. Hrubá Veronika 1998 152 (0) 1
53. Červenková Aneta 1999 Breznice148 (0) 1
54. Kubátová Lucie 1992 144 (0) 1
55. Moser Petra 1989 STK Příbram Obecnická140 (0) 1
56. Chvojková Michaela 1990 Milevsko137 (0) 1
57. Boukalová Naďa 1988 134 (0) 1
58. Stoklasová Martina 1990 128 (0) 1
59. Říhová Michala 1991 125 (0) 1

Záznamů: 1-59 z celkem 59   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: