Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.5. Brdská 12 dětské závody Podrobnosti Přihlášení (12)
24.5. Brdská 25 Podrobnosti Přihlášení (5)
30.5. Tuháčkův běh dětské závody Podrobnosti Přihlášení ()
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 9.1.2016 - Běh partyzánskou stezkou

Pořadí ve věkové kategorii Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v kategorii
2. 4:41:00 Cihlář Vojtěch 0000 ASK Slavia Praha 195
2. 10:31:00 Zábojník Marcel 0000 Beroun 195
3. 10:34:00 Bláha Jakub 0000 Beroun 190
3. 6:01:00 Křesťanová Lenka 0000 SK Plzeň Petřín 190
4. 4:23:00 Bartoš Dominik 0000 Plzeň 185
5. 5:49:00 Araham Petr 0000 Pětiboj Hořovice 180
5. 5:11:00 Mlejnková Kristýna 0000 Pětiboj Hořovice 180
5. 5:22:00 Soukupová Nela 0000 Pětiboj Hořovice 180
6. 5:00:00 Lizec Jan 0000 Pětiboj Hořovice 176
6. 5:24:00 Komínek Václav 0000 Slavoj Osek 176
6. 5:55:00 Skácel Jakub 0000 Zaječov 176
6. 5:36:00 Šoltysová Bára 0000 Pětiboj Hořovice 176
6. 5:21:00 Šťastná Zdenička 0000 Modřany 176
7. 5:59:00 Kovanda Dominik 0000 Kozárovice 172
7. 6:00:00 Přibylová Barbora 0000 Jince 172
8. 5:38:00 Šmíd Jan 0000 Komárov 168
9. 5:05:00 Mezera Filip 0000 I.FK Příbram 164
9. 5:38:00 Salva František 0000 Loko Beroun 164
9. 5:42:00 Arahamová Anežka 0000 Pětiboj Hořovice 164
9. 7:14:00 Fučíková Anna 0000 Loko Beroun 164
11. 6:18:00 Řepík David 0000 Sokol Komárov 156
11. 5:53:00 Křenková Naďa 0000 Pětiboj Hořovice 156
11. 5:56:00 Hofmanová Agáta 0000 ASK Slavia Praha 156
11. 7:30:00 Babková Hana 0000 Loko Beroun 156
13. 5:16:00 Koželuh Adam 0000 Pětiboj Hořovice 148
13. 5:52:00 Mlejnek Adam 0000 Moderní pětiboj Hořovice 148
13. 6:58:00 Babka Štěpán 0000 Beroun 148
13. 5:58:00 Vlčková Barbora 0000 Sokol Říčany 148
14. 5:17:00 Křesťan Pavel 0000 TJ Boškov 144
14. 8:36:00 Baďurová Petra 0000 Loko Beroun 144
15. 7:07:00 Kinský Jakub 0000 Loko Beroun 140
15. 6:00:00 Sýkorová Tereza 0000 Pětiboj Hořovice 140
16. 5:52:00 Míka Tomáš 0000 Loko Beroun - plavání 137
17. 6:51:00 Kratochvíle Michal 0000 MP Hořovice 134
17. 6:50:00 Babková Kateřina 0000 Loko Beroun 134
18. 6:12:00 Prepslová Štěpánka 0000 Střela Žebrák 131
18. 7:09:00 Erfýrt Daniel 0000 Moderní pětiboj Hořovice 131
21. 6:40:00 Hofmanová Adéla 0000 ASK Slavia Praha 122
21. 7:28:00 Fučík Jáchym 0000 Loko Beroun 122
22. 6:41:00 Vokůrková Valentýna 0000 Doubr.Újezd 119
24. 6:50:00 Kuncová Ludmila 0000 Doubr.Újezd 113
25. 7:05:00 Koucká Sára 0000 AO Střela Žebrák 110
26. 7:06:00 Bartošová Kristýna 0000 Plzeň 108
27. 7:14:00 Mottlová Kristýna 0000 Střela Žebrák 106

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: