Termíny závodů pro rok 2023: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

14.1. Běh partyzánskou stezkou dětské závody Propozice
25.2. S čelovkou Dražovkou dětské závody Propozice
11.3. Zimní běh krajem J. J. Ryby Propozice
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 5.6.2022 - Chaloupecký kros

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:28:09 Koudelka Filip 1991 200 1. 200
2. 00:28:47 Viktora Miloslav 1983 Blovice 195 2. 195
3. 00:29:04 Václavík Jiří 1986 SK Babice 190 3. 190
4. 00:29:17 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 185 1. 200
5. 00:29:46 Nový Matěj 2000 Střela Žebrák 180 4. 185
6. 00:30:08 Pergler Lukáš 1992 Komárov 176 5. 180
7. 00:30:26 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 172 2. 195
8. 00:30:50 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 168 6. 176
9. 00:31:56 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 164 7. 172
10. 00:32:32 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 160 1. 200
11. 00:33:03 Zadražil Michal 1979 Hořovice 156 3. 190
12. 00:33:06 Raboch Ivan 1966 Žebrák 152 2. 195
13. 00:33:11 Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy 148 4. 185
14. 00:33:32 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 144 5. 180
15. 00:33:32 Vitásek Josef 1958 Buková 140 1. 200
16. 00:33:40 Kašpar Jakub 1993 AC Střela Žebrák 137 8. 168
17. 00:34:20 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 134 3. 190
18. 00:34:28 Petranyi Radoslav 1986 Bonbon 131 9. 164
19. 00:34:39 Turcanu Ion 1980 Běžecký oddíl Doubravan Újezd 128 6. 176
20. 00:34:45 Frühauf František 1975 Ohrazenice 125 7. 172
21. 00:34:47 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 122 8. 168
22. 00:35:11 Fábera Martin 1976 Chaloupky 119 9. 164
23. 00:35:23 Fortelka Jiří 1982 Příbram 116 10. 160
24. 00:35:34 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 113 2. 195
25. 00:35:51 Votápek Daniel 1974 Chaloupky 110 11. 156
26. 00:36:19 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 108 12. 152
27. 00:36:34 Mařík Michal 1975 Praha 10 106 13. 148
28. 00:36:46 Svoboda Robert 1973 Beroun 104 14. 144
29. 00:36:57 Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres 102 15. 140
30. 00:37:16 Rydrych Tomáš 1986 Komárov 100 10. 160
31. 00:37:23 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 98 16. 137
32. 00:37:24 Kašpar Michal 1990 Černín 96 11. 156
33. 00:37:30 Bogdanov Stanislav 1986 Chaloupky 94 12. 152
34. 00:37:37 Král Václav 1983 Plzeň 92 13. 148
35. 00:37:38 Pichlík Roman 1977 RAC Cerhovice 90 17. 134
36. 00:38:12 Justych Jiří 1969 Fbc Bzová 88 4. 185
37. 00:39:02 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 86 5. 180
38. 00:40:48 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 84 1. 200
39. 00:41:02 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 82 6. 176
40. 00:41:16 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 80 7. 172
41. 00:41:27 Bauer Martin 1977 Chlustina 78 8. 168
42. 00:42:08 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 76 9. 164
43. 00:43:40 Koukal Petr 1985 74 14. 144
44. 00:44:12 Weis Michal 1986 Hořovice 72 15. 140
45. 00:44:25 Bém Štěpán 1973 Chaloupky 70 18. 131
46. 00:44:54 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 68 2. 195
47. 00:45:05 Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy 66 19. 128
48. 00:45:12 Kára Milan 1972 64 10. 160
49. 00:46:15 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 62 11. 156
50. 00:47:03 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 60 3. 190
51. 00:50:23 Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 58 3. 190
52. 00:51:03 Leitner Josef 1969 Příbram 56 12. 152
53. 00:57:17 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 54 4. 185

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Celkové, kategorie, Muži/ženy, záznam doběhu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: