Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (28)
1.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
7.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (30)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 18.6.2016 - Příbramský 1/2 maraton

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
6. 01:24:12 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 176 1. 200
8. 01:27:11 Malina Petr 1969 Borek 168 2. 195
9. 01:28:47 Vondráček Gustav 1972 164 3. 190
11. 01:29:27 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 156 4. 185
13. 01:29:47 Soukup Petr 1976 Příbram 148 5. 180
15. 01:30:16 Bilina Petr 1971 SK Petrovice u Sedlčan 140 6. 176
16. 01:30:46 Lachout Martin 1970 137 7. 172
17. 01:30:50 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 134 8. 168
29. 01:35:21 Vacek Jiří 1971 102 9. 164
30. 01:35:35 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 100 10. 160
32. 01:36:03 Matějka Josef 1973 Praha 9 96 11. 156
33. 01:37:00 Mieth Steffen 1973 Freiberg 94 12. 152
37. 01:37:36 Steinbauer Jiří 1973 SK Rejta 86 13. 148
38. 01:38:01 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 84 14. 144
42. 01:38:51 Kolář Roman 1971 76 15. 140
44. 01:39:02 Štěpánek Petr 1975 LO Vrsovice 72 16. 137
46. 01:39:16 Jánský Pavel 1974 68 17. 134
47. 01:39:19 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 66 18. 131
48. 01:39:22 Belšán Ivo 1974 64 19. 128
50. 01:39:56 Mejzr Dušan 1974 Veverky 60 20. 125
52. 01:40:19 Kašák Lubuš 1968 Višňová 56 21. 122
53. 01:40:30 Duník Štěpán 1975 Příbram 54 22. 119
54. 01:40:54 Šmolka Pavel 1973 Concept Fitness 52 23. 116
59. 01:42:38 Šmejkal Martin 1975 42 24. 113
61. 01:42:42 Chrastina Jaroslav 1973 --- 39 25. 110
63. 01:43:05 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 37 26. 108
64. 01:43:15 Jindřich Josef 1973 Zlej sen 36 27. 106
65. 01:43:18 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 35 28. 104
67. 01:43:35 Čekan Václav 1969 Vyběhej se 33 29. 102
68. 01:43:48 Riehs David 1974 32 30. 100
73. 01:44:41 Pavlica Martin 1972 27 31. 98
74. 01:44:43 Havel Milan 1969 Zdouň Hrádek 26 32. 96
77. 01:45:11 Bábíček Matěj 1974 Příbram 23 33. 94
79. 01:46:06 Vobejda Ladislav 1974 SDH Březové Hory 21 34. 92
82. 01:46:40 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 18 35. 90
83. 01:46:50 Dubský Dalibor 1971 Plzeň 17 36. 88
91. 01:48:22 Hřídel Radek 1974 Příbram 9 37. 86
92. 01:48:34 Morav Pavel 1972 8 38. 84
97. 01:49:20 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 3 39. 82
98. 01:49:23 Čvančara Pavel 1971 Plzeňští TEMPO MAKERS 2 40. 80
105. 01:52:48 Hron Michal 1968 0 41. 78
113. 01:54:03 Brožík Valdemar 1976 --- 0 42. 76
114. 01:54:38 Voříšek Jan 1973 Vorvani 0 43. 74
115. 01:54:50 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 0 44. 72
116. 01:54:54 Polidar Miroslav 1972 0 45. 70
121. 01:56:00 Švenda Václav 1974 MěÚ Příbram 0 46. 68
122. 01:56:03 Vobejda Miloslav 1971 SDH Březové Hory 0 47. 66
124. 01:56:26 Vesecký Jiří 1973 Příbram 0 48. 64
130. 01:57:55 Szabo David 1970 SK Nové Zámky SK 0 49. 62
138. 02:00:56 Nastoupil Martin 1968 Účetnictví Nastoupil 0 50. 60
142. 02:02:09 Novotný Pavel 1976 Brno 0 51. 58
149. 02:06:39 Šedivý Rastislav 1972 SK Pecouská 0 52. 56
151. 02:07:28 Bučil František 1972 0 53. 54
155. 02:10:03 Krejza David 1976 0 54. 52
156. 02:10:06 Marsa Martin 1974 0 55. 50
157. 02:10:20 Kratochvíl Jiří 1972 0 56. 48
159. 02:11:57 Valachy Roman 1972 0 57. 46
162. 02:15:05 Tenkrat Josef 1972 Bezec z Rosovic 0 58. 44
166. 02:18:32 Kačena Jaroslav 1976 0 59. 42
169. 02:24:45 Hrubec Martin 1973 Březnice 0 60. 40

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: