Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

16.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (5)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
20.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 17.6.2017 - Příbramský půlmaraton

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
4. 01:17:23 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 185 1. 200
5. 01:20:45 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 180 2. 195
7. 01:22:21 Cenefels Filip 1994 Decathlon 172 3. 190
11. 01:25:37 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 156 4. 185
12. 01:26:46 Sůsa Jakub 1988 Koko Team 152 5. 180
13. 01:27:26 Wewetzer Frederik 1994 Freiberg 148 6. 176
14. 01:27:38 Koláček Jan 1985 --- 144 7. 172
15. 01:28:15 Kysela Ondřej 1987 140 8. 168
17. 01:29:33 Urbánek Jaromír 1978 134 9. 164
18. 01:29:44 Smetana Ondřej 1983 RUNGO.cz 131 10. 160
21. 01:29:57 Vítů Michal 1978 Vodič na 1:30:00 122 11. 156
22. 01:29:58 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 119 12. 152
27. 01:34:35 Melichar Miroslav 1981 mirusrufem 106 13. 148
30. 01:35:40 Bambas Petr 1981 --- 100 14. 144
32. 01:36:05 Jirkal Tomáš 1987 96 15. 140
33. 01:36:10 Turský Tomáš 1983 --- 94 16. 137
34. 01:36:31 Javůrek Honza 1979 sk hofmanbajk 92 17. 134
37. 01:37:04 Hesoun Tomáš 1987 86 18. 131
42. 01:37:47 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 76 19. 128
43. 01:37:48 Taddei Valerio 1980 74 20. 125
44. 01:37:55 Krůta Martin 1978 JELENICE 72 22. 119
45. 01:37:55 Kanta Zdeněk 1986 Plzeň - Doudlevce 70 21. 122
47. 01:38:42 Novák Tomáš 1986 Spartak Žebrák Muay Thai Kickb 66 23. 116
49. 01:38:50 Horáček Petr 1980 62 24. 113
51. 01:38:57 Žalud Roman 1990 Life Gym Příbram 58 25. 110
52. 01:38:59 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 56 26. 108
53. 01:39:00 Tůma Pavel 1985 LOKO Beroun 54 27. 106
54. 01:39:07 Hess Miroslav 1989 Life Gym Příbram 52 28. 104
58. 01:39:21 Uldrych Dušan 1978 44 29. 102
59. 01:39:35 Paul Vojtěch 1993 Author Bike Centrum Sedláček 42 30. 100
61. 01:39:37 Šeděnka Vít 1993 Koně, dobrý koně! 39 31. 98
69. 01:41:35 Flachs Michal 1987 Podlesí 31 32. 96
70. 01:41:36 Rau Florian 1984 Freiberg 30 33. 94
71. 01:41:45 Bogs Moritz 1993 Freiberg 29 34. 92
73. 01:42:12 Veselý Lukáš 1994 27 35. 90
75. 01:42:46 Belej Lukáš 1986 25 36. 88
76. 01:42:49 Klimek Jan 1992 Team Adventure Team 24 37. 86
78. 01:43:26 Fousek Martin 1984 Podlesí 22 38. 84
82. 01:43:48 Soukal Petr 1986 18 39. 82
84. 01:44:30 Šmejkal Jiří 1992 16 40. 80
86. 01:45:15 Horký Karel 1990 Spartak Žebrák Muay Thai Kickb 14 41. 78
88. 01:46:27 Bělohradský Bedřich 1989 Příbram 12 42. 76
90. 01:46:49 Železný Martin 1981 Kutná Hora 10 43. 74
91. 01:47:28 Zvěřina Štěpán 1983 9 44. 72
92. 01:47:28 Jadrníček Jan 1983 Master Design architekti 8 45. 70
93. 01:48:00 Jobek Ondřej 1996 Příbram 7 46. 68
94. 01:48:03 Liška Michal 1979 Koral 6 47. 66
96. 01:48:40 Vašíček Petr 1981 PCHELP.Pb 4 48. 64
98. 01:49:06 Přibyl Aleš 1989 Neratovice 2 49. 62
100. 01:49:42 Břicháček Miloš 1981 Počaply 0 50. 60
102. 01:49:45 Fousek Vlastimil 1978 Vorvani 0 51. 58
103. 01:49:47 Brůna Jan 1987 0 52. 56
105. 01:50:58 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 0 53. 54
108. 01:51:18 Slaba Josef 1980 AC Fitrizci 0 54. 52
115. 01:52:39 Jirmásek Tomáš 1980 Laxní přístup 0 56. 48
117. 01:53:11 Vohanka Lukáš 1980 Příbram 0 57. 46
120. 01:53:28 Šlechta Jaroslav 1978 0 58. 44
124. 01:54:31 Novotný David 1981 Bonus 0 59. 42
125. 01:55:00 Havrlík Matouš 1995 Sokol Příbram 0 60. 40
126. 01:55:20 Vinčálek Jakub 1979 0 61. 39
129. 01:55:41 Frýdl Tomáš 1981 L3N Lepší Něco Než Nic 0 62. 38
131. 01:55:59 Mácha Václav 1984 0 63. 37
133. 01:56:29 Kotlan Jiří 1987 Sokol Příbram 0 64. 36
136. 01:56:39 Kříž Zbyněk 1981 0 66. 34
138. 01:56:43 Lang Martin 1993 0 67. 33
142. 01:57:22 Franěk Jan 1978 0 68. 32
143. 01:57:48 Štilec Jindřich 1979 0 69. 31
144. 01:58:04 Racek Martin 1980 Praha 0 70. 30
150. 01:59:02 Marek Svatopluk 1979 0 71. 29
152. 01:59:19 Paul Pavel 1987 0 72. 28
153. 02:00:10 Brand Jaroslav 1985 Kačenky 0 73. 27
155. 02:00:31 Skalický Jan 1981 Láz 0 74. 26
156. 02:00:39 Schacherl Jan 1988 Team Faith Příbram 0 75. 25
157. 02:00:55 Neziri Bujamin 1990 Gostivar 0 76. 24
158. 02:01:06 Plzák Radek 1991 Příbram 0 77. 23
159. 02:01:07 Brožík Aleš 1978 Snad to uběhnu :-) 0 78. 22
160. 02:01:15 Černý Jakub 1980 0 79. 21
161. 02:02:35 Vávra Pavel 1990 Vorvani 0 80. 20
163. 02:03:46 Císař Jan 1990 SK Mirovice 0 81. 19
165. 02:04:11 Voříšek Jaroslav 1994 SRTE Rokycany 0 82. 18
166. 02:04:48 Svoboda Petr 1988 Treat Adventure team 0 83. 17
167. 02:05:11 Skalica Filip 1984 0 84. 16
170. 02:06:48 Trávníček Jiří 1982 Bohutín 0 85. 15
171. 02:08:01 Beňo Lukáš 1983 0 86. 14
172. 02:08:25 Hons Pavel 1980 0 87. 13
175. 02:09:01 Smíšek Michal 1978 Příbram 0 88. 12
176. 02:09:04 Holeček Ondřej 1978 Spartak Žebrák Muay Thai Kickb 0 89. 11
182. 02:13:00 Sirotek Antonín 1992 0 91. 9
183. 02:13:08 Šnobl Pavel 1978 --- 0 92. 8
187. 02:19:54 Slaba Jan 1989 Life Gym Příbram 0 93. 7
188. 02:20:47 Kryl Jakub 1989 0 94. 6
189. 02:23:11 Klasna Tomáš 1979 0 95. 5
190. 02:29:38 Čech Petr 1981 0 96. 4
191. 02:35:11 Vancl Daniel 1981 Písek 0 97. 3

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Absolutní pořadí, Pořadí kategorie, Pořadí štafet, Časy předávek xls, Dětské závody

Fotky: gahlerfoto.cz, www.lubostoman.com

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: