Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (40)
21.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (21)
4.4. Jarní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (5)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 16.6.2018 - Příbramský půlmaraton

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
2. Diplom 01:17:32 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 195 1. 200
3. Diplom 01:18:17 Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno 190 2. 195
5. Diplom 01:20:52 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 180 3. 190
6. Diplom 01:21:40 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 176 4. 185
10. Diplom 01:29:35 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 160 5. 180
11. Diplom 01:30:31 Sita Martin 1988 Nusle 156 6. 176
12. Diplom 01:31:01 Hubáček Pavel 1984 Plzeň 152 7. 172
13. Diplom 01:31:01 Sůsa Jakub 1988 Koko Team 148 8. 168
15. Diplom 01:31:36 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 140 9. 164
18. Diplom 01:33:30 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 131 10. 160
19. Diplom 01:33:51 Koláček Jan 1985 --- 128 11. 156
20. Diplom 01:33:55 Holý Adam 1989 Pribram 125 12. 152
24. Diplom 01:37:19 Kuncl Petr 1983 Kunclův mlýn 113 13. 148
25. Diplom 01:37:52 Kanta Zdeněk 1986 Plzeň - Doudlevce 110 14. 144
31. Diplom 01:40:24 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 98 15. 140
32. Diplom 01:40:40 Břicháček Miloš 1981 Počaply 96 16. 137
33. Diplom 01:40:47 Kudelňák Oldřich 1980 TREK 94 17. 134
36. Diplom 01:42:15 Flachs Michal 1987 Podlesí 88 18. 131
37. Diplom 01:42:15 Kozelka Pavel 1988 --- 86 19. 128
39. Diplom 01:42:43 Charvát Jan 1998 Zaječov 82 20. 125
42. Diplom 01:43:15 Czeczotka Pavel 1986 TJ Dolní Lomná 76 21. 122
45. Diplom 01:43:27 Horáček Petr 1980 70 22. 119
49. Diplom 01:44:44 Korba Lukáš 1983 Novovesáci 62 23. 116
52. Diplom 01:47:01 Havel Michal 1983 TJ Sokol Jesenice 56 24. 113
53. Diplom 01:47:27 Kočí Luboš 1985 Kovářství Kočí 54 25. 110
59. Diplom 01:48:55 Javůrek Honza 1979 sk hofmanbajk 42 26. 108
60. Diplom 01:48:59 Pluskal Dušan 1986 TPCA Kolín 40 27. 106
61. Diplom 01:49:13 Jobek Ondřej 1996 Příbram 39 28. 104
63. Diplom 01:50:29 Špecián Jiří 1982 37 29. 102
68. Diplom 01:52:30 Havrlík Matouš 1995 Sokol Příbram 32 30. 100
71. Diplom 01:53:16 Brůček Dušan 1985 29 31. 98
72. Diplom 01:53:36 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 28 32. 96
73. Diplom 01:53:40 Bělohradský Bedřich 1989 Příbram 27 33. 94
75. Diplom 01:54:23 Sova Matěj 1988 Pankration Gym 25 34. 92
76. Diplom 01:54:37 Svoboda Petr 1988 Treat Adventure team 24 35. 90
78. Diplom 01:54:51 Skalický Jan 1981 Láz 22 36. 88
79. Diplom 01:55:00 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 21 37. 86
80. Diplom 01:55:06 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 20 38. 84
87. Diplom 01:58:22 Štilec Jakub 1983 13 39. 82
89. Diplom 01:58:38 Marek Svatopluk 1979 11 40. 80
90. Diplom 01:58:42 Černý Josef 1983 Herbalife Plzeň 10 41. 78
91. Diplom 01:58:44 Keller Petr 1988 Chomutov 9 42. 76
93. Diplom 02:00:14 Plzák Radek 1991 Příbram 7 43. 74
94. Diplom 02:00:52 Kuban Lukáš 1987 6 44. 72
97. Diplom 02:02:00 Jakš Martin 1992 3 45. 70
100. Diplom 02:03:19 Kratochvíl Matěj 1994 Příbram 0 46. 68
112. Diplom 02:07:41 Matějka Dušan 1982 0 47. 66
113. Diplom 02:08:46 Natana Filip florent 1998 Český běžecký klub/ Milín 0 48. 64
114. Diplom 02:09:05 Janoušek Michal 1981 Dobříš 0 49. 62
118. Diplom 02:13:23 Trávníček Jiří 1982 Bohutín 0 50. 60
119. Diplom 02:13:23 Kotrhonz Jan 1988 SK Sporting Příbram 0 51. 58
120. Diplom 02:13:45 Michal Daniel 1983 Rsaci Příbram 0 52. 56
123. Diplom 02:18:24 Škaryd Martin 1985 Příbram 0 53. 54
125. Diplom 02:26:14 Sirotek Antonín 1992 0 54. 52
126. Diplom 02:28:20 Klasna Tomáš 1979 0 55. 50
127. Diplom 02:29:22 Vancl Daniel 1981 Písek 0 56. 48
128. Diplom 02:30:38 Kříž Petr 1983 0 57. 46
129. Diplom 02:32:12 Kryl Jakub 1989 0 58. 44
130. Diplom 02:35:28 Bařina Michal 1992 0 59. 42
132. Diplom 02:37:00 Achač Jiří 1986 Kladno 0 60. 40

Soubory k závodu od pořadatelů:

Rekordní počet štafet v Příbrami

Nejrychleji ze všech štafet proběhl 4 okruhy ryze mužský tým "Oregon project" v čase 1:11:14, složený z elitních českých mladých atletů Gerrona Stewarta, Petra Pavlišena, Viktora Šinágla a Jana Fraňka. Nejrychlejší kolo zvládli pod 16 minut. A pak, že to rychle v Příbrami nejde. V hlavním závodě obhájil loňské vítězství David Gerych časem 1:14:30. Jeho žena Michaela pak vyhrála mezi ženami časem 1:24:28

Výsledky: Děti, Jednotlivci, Dle kategorií, Štafety, časy kol jednotlivců, štafet, záznam doběhu nejmenších dětí

Fotky: od Františka Gehlera a fotky dětí, Luboš Toman foto

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: