Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
17.8. Mníšecký Wolfs Race i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (9)
24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (2)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 6.7.2017 - Lochovice - Plešivec

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:23:37 Pechek Petr 1983 Kerteam 200 1. 200
2. 00:24:16 Ježek Přemysl 1982 AC Slovan Liberec 195 2. 195
4. 00:24:57 Ekl Tomáš 1983 Ironstar Beroun 185 3. 190
6. 00:25:17 Hostička Jan 1979 Příbram 176 4. 185
9. 00:26:45 Herda Jan 1983 SKP Nymburk 164 5. 180
11. 00:27:33 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 156 6. 176
21. 00:29:32 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 122 7. 172
22. 00:29:37 Havrlík Matouš 1990 Lhotka 119 8. 168
23. 00:29:42 Kuncl Petr 1983 Kunclův mlýn 116 9. 164
30. 00:31:14 Škrlant Martin 1979 Žebrák 100 10. 160
34. 00:31:44 Flachs Michal 1987 Podlesí 92 11. 156
36. 00:32:03 Brych Jiří 1988 Blaník Strunkovice 88 12. 152
38. 00:32:58 Hartman Marek 1990 Florbal NS 84 13. 148
45. 00:33:32 Špecián Jiří 1982 70 14. 144
54. 00:35:07 Novotný David 1981 Bonus 52 15. 140
56. 00:35:58 Benda Jaroslav 1991 Jerusalém 48 16. 137
58. 00:36:04 Štekl Radomír 1982 Nové Strašecí 44 17. 134
60. 00:36:28 Kuběna Rudolf 1987 SKP Presidium Praha 40 18. 131
61. 00:36:32 Hejl Libor 1982 Hostomice 39 19. 128
66. 00:37:22 Vávra Petr 1994 Vorvani 34 20. 125
67. 00:37:23 Vávra Pavel 1990 Vorvani 33 21. 122
69. 00:37:42 Hofman Vít 1992 Bubákovští kocouři 31 22. 119
74. 00:37:50 Konopásek Radek 1989 Krušovice 26 23. 116
78. 00:38:32 Kratochvíl Martin 1985 Lhotka TJ 22 24. 113
81. 00:39:01 Perlík Kimi 1997 Mýto 19 25. 110
85. 00:40:06 Zahrádka Aleš 1991 Lochovice 15 26. 108
86. 00:40:08 Jun Tomáš 1989 ZŠ MŠ Nové Strašecí 14 27. 106
90. 00:40:49 Krahulec Marek 1988 Lochovice 10 28. 104
93. 00:41:16 Klindera Pavel 1994 Příbram 7 29. 102
94. 00:41:20 Blecha Jiří 1990 Bubákovští kocouři 6 30. 100
96. 00:42:02 Kršík Milan 1981 Libomyšl 4 31. 98
97. 00:42:19 Švalek Libor 1982 Lhotka 3 32. 96
101. 00:42:54 Strejček Jiří 1983 Rysy 0 33. 94
102. 00:42:55 Jánský Zdeněk 1987 FL Nové Strašecí 0 34. 92
106. 00:46:17 Křivanec Jan 1982 Lhotka 0 35. 90
107. 00:46:30 Molčan Marek 1991 Piešťany/SK 0 36. 88
112. 00:51:31 Veselý Tomáš 1992 Bubákovští kocouři 0 37. 86
113. 00:56:29 Jánský Michal 1989 Nové Strašecí 0 38. 84

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: 2017_lochovice_plesivec.docx (docx)

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: