Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
17.8. Mníšecký Wolfs Race i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (60)
24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (20)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 2.9.2018 - Karlštejnská 9

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
3. 00:34:25 Havelka Petr 1972 Eleven Run Team 190 1. 200
4. 00:34:46 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 185 2. 195
8. 00:35:21 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 168 3. 190
9. 00:35:45 Lochman Petr 1973 Naboso.cz/Praha 2 164 4. 185
11. 00:36:43 Rataj Pavel 1969 Rokycany 156 5. 180
13. 00:37:06 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 148 6. 176
15. 00:37:17 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 140 7. 172
20. 00:38:50 Urx Radek 1976 125 8. 168
21. 00:38:51 Mejzr Dušan 1974 Veverky 122 9. 164
22. 00:39:02 Vyšínský Martin 1976 MP Praha 119 10. 160
31. 00:40:47 Svoboda Miroslav 1974 Bodo Team 98 11. 156
32. 00:40:51 Sklenář Jan 1976 Řevnice 96 12. 152
34. 00:40:53 Druzescu Filip 1976 92 13. 148
35. 00:40:57 Mitterwald Martin 1972 Lety 90 14. 144
36. 00:40:58 Halounek Jan 1970 Dobřichovice 88 15. 140
39. 00:41:58 Klán Lukáš 1977 Hlásná Třebaň 82 16. 137
40. 00:42:06 Dvořák Pavel 1977 Beroun 80 17. 134
47. 00:43:16 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 66 18. 131
49. 00:43:28 Knýbel Pavel 1976 Řevnice 62 19. 128
54. 00:44:10 Bureš Michal 1975 52 20. 125
57. 00:45:16 Kubálek Petr 1975 Korejský Sršni 46 21. 122
59. 00:45:45 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 42 22. 119
61. 00:45:56 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 39 23. 116
62. 00:46:07 Jelínek Jaromír 1971 Beroun 38 24. 113
63. 00:46:15 Bauer Martin 1977 Chlustina 37 25. 110
69. 00:48:25 Sojka Karel 1977 Zbečno 31 26. 108
72. 00:48:58 Krátký Martin 1977 Nelahozeves 28 27. 106
74. 00:49:46 Teichman Viktor 1978 Ritka 26 28. 104
77. 00:50:12 Procházka Aleš 1972 Chrustenice 23 29. 102
79. 00:50:42 Pavlíček Rudolf 1975 srtg strupčice 21 30. 100
82. 00:51:54 Hřídel Radek 1974 Příbram 18 31. 98
85. 00:53:36 Švarc Miloslav 1972 Střela Žebrák 15 32. 96
88. 00:54:32 Bareš Michal 1971 Lety 12 33. 94
89. 00:59:48 Staněk Valdemar 1978 praha 11 34. 92

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky, Bez čipové běhy, Fotky, Fotky 2, Fotky 3

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: