Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.5. Brdská 12 dětské závody Podrobnosti Přihlášení (12)
24.5. Brdská 25 Podrobnosti Přihlášení (5)
30.5. Tuháčkův běh dětské závody Podrobnosti Přihlášení ()
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 20.10.2019 - Marathon Praha – Dobříš

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
2. 03:01:06 Hradecký Jaromír 1985 195 1. 200
3. 03:10:30 Janata Milan 1985 SALMING/RUN4FUN 190 2. 195
5. 03:12:00 Friček Jan 1980 MONETA Money Bank 180 3. 190
8. 03:21:11 Burda Pavel 1982 168 4. 185
10. 03:26:53 Kulík David 1989 sk zahořany 160 5. 180
11. 03:27:46 Fabián Tomáš 1996 Cyklo team KOLARNA/Olomouc 156 6. 176
13. 03:28:51 Barcal Richard 1981 dos amigos 148 7. 172
17. 03:40:31 Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 134 8. 168
19. 03:41:59 Beneš Daniel 1988 Avalon Fitness 128 9. 164
22. 03:43:44 Černický Jakub 1980 CZ 119 10. 160
23. 03:47:02 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 116 11. 156
25. 03:47:53 Turský Tomáš 1983 --- 110 12. 152
26. 03:48:33 Klimek Jan 1992 Team Adventure Team 108 13. 148
28. 03:51:38 Pilský Tomáš 1980 Dycky Pleš! 104 14. 144
33. 03:54:47 Šprongl Vojtěch 1982 TSK Praha 94 15. 140
34. 03:56:13 Mužík Tomáš 1982 SC Radotín 92 16. 137
35. 03:56:41 Pospíšil Jan 1991 NUTREND Crew / RUN Magazine Te 90 17. 134
36. 03:56:46 Kos Martin 1989 88 18. 131
37. 03:58:40 Malyshkin Yury 1988 Dubna 86 19. 128
38. 03:59:41 Růžička Lukáš 1986 Runsport Team 84 20. 125
44. 04:03:57 Zeman Václav 1984 Bell 72 21. 122
51. 04:16:58 Krejdl Michal 1985 Louny 58 22. 119
53. 04:17:53 Machart Filip 1986 54 23. 116
54. 04:18:33 Ferkl Jan 1994 Teplice 52 24. 113
58. 04:21:58 Doležel Jan 1983 Dobříš 44 25. 110
62. 04:24:26 Sekanina Aleš 1985 38 26. 108
64. 04:26:15 Šipka Miroslav 1988 PUPPíci 36 27. 106
66. 04:27:13 Vrátný Lukáš 1991 34 28. 104
70. 04:29:30 Vodička Novák jan 1988 Břevnov 30 29. 102
72. 04:33:52 Hlaváček Jan 1983 28 30. 100
80. 04:39:51 Jůzl David 1985 SK Tomáše Fuka 20 31. 98
81. 04:42:53 Karnet Roman 1981 19 32. 96
83. 04:44:12 Halečka Marek 1989 Běhám pro radost 17 33. 94
84. 04:44:32 Kocík Vojtěch 1981 Kamenolom Praha 16 34. 92
87. 04:47:47 Janda Petr 1988 13 35. 90
93. 04:58:43 Vítek Vojtěch 1989 Run the World CZ 7 37. 86
94. 05:00:48 Forman Petr 1992 RUNNING LIONS 6 38. 84
95. 05:00:48 Mahnel Petr 1985 RUNNING LIONS 5 39. 82
97. 05:04:48 Thomas Petit 1981 Obiom Atomic 3 40. 80
102. 05:19:14 Scohier Francois 1989 0 41. 78
106. 05:38:05 Chalupa Jan 1981 Fabiánv Prostředník 0 42. 76

Soubory k závodu od pořadatelů:

Místa nejvyšší opanovali Gerychovi, společně vyhráli i soutěž dvojic. David přiběhl z Prahy za 3:00:15, Michaela za 3:20:01. Výsledky.

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: