Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

3.10. Běh města Příbrami dětské závody i štafety Podrobnosti Přihlášení (115)
18.10. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
7.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 20.10.2019 - Marathon Praha – Dobříš

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 03:00:15 Gerych David 1977 AK Kroměříž 200 1. 200
6. 03:15:02 Helus Milan 1976 176 2. 195
7. 03:20:41 Dvořák Radek 1978 Hobby runners 172 3. 190
9. 03:21:58 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 164 4. 185
12. 03:28:42 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 152 5. 180
14. 03:29:14 Hejnyš Daniel 1977 Vexta 144 6. 176
15. 03:39:10 Krejzlík Václav 1977 Klínec 140 7. 172
18. 03:41:15 Mašita Jiří 1973 Sokol Šeberov 131 8. 168
20. 03:42:05 Beck Zdeněk 1971 Rivalové 125 9. 164
24. 03:47:05 Matějka Josef 1973 Praha 9 113 10. 160
27. 03:51:16 Záhorský Tomáš 1978 Buš 106 11. 156
29. 03:51:59 Šafr Milan 1977 Sportovní Klub MUP 102 12. 152
30. 03:52:21 Štěpánek František 1974 Praha 4 100 13. 148
31. 03:54:37 Zelenka Jiří 1971 Runsportteam 98 14. 144
32. 03:54:39 Štěpánek Mirko 1972 96 15. 140
39. 04:00:05 Doucha Filip 1970 CZ - Praha 82 16. 137
40. 04:00:28 Chmatal Martin 1974 Štefko Running Team 80 17. 134
42. 04:01:26 Rylka Antonín 1977 CZ 76 18. 131
43. 04:02:40 Mitterwald Martin 1972 Lety 74 19. 128
45. 04:05:31 Babka Tomáš 1972 Tos Žebrák 70 20. 125
46. 04:06:33 Janda Pavel 1976 OK Dobříš 68 21. 122
47. 04:08:58 Rábik Jan 1978 Noufýr 66 22. 119
50. 04:12:36 Zadražil Michal 1979 Hořovice 60 23. 116
52. 04:17:41 Semerád Petr 1976 56 24. 113
55. 04:19:02 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 50 25. 110
57. 04:21:28 Krochot Daniel 1977 46 26. 108
59. 04:22:04 Španěl Ondřej 1971 OK Dobříš 42 27. 106
60. 04:22:09 Vegh Stefan 1977 TO Dvory nad Zitavou 40 28. 104
61. 04:24:26 Vizinger Karel 1979 Monkeydata 39 29. 102
63. 04:24:45 Šebelka Jan 1975 MagisCurre 37 30. 100
65. 04:27:01 Krameš Jaroslav 1974 Praha 8-Trója 35 31. 98
67. 04:28:23 Martinek Jiří 1970 Ženci 33 32. 96
69. 04:28:51 Hájek Radek 1976 ČSOB 31 33. 94
73. 04:34:39 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 27 34. 92
74. 04:34:55 Panferov Dmitry 1973 26 35. 90
75. 04:35:25 Hřídel Radek 1974 Příbram 25 36. 88
78. 04:38:02 Mourek Petr 1973 SK Zahořany 22 37. 86
85. 04:46:34 Nejedlý Petr 1974 Praha 5 15 38. 84
92. 04:57:32 Vitvar Daniel 1979 8 39. 82
101. 05:07:37 Vágner Petr 1977 Dvořák Tým 0 40. 80
103. 05:19:19 Šejc Jan 1979 0 41. 78
110. 07:40:56 Šandera Martin 1976 BONBON 0 42. 76

Soubory k závodu od pořadatelů:

Místa nejvyšší opanovali Gerychovi, společně vyhráli i soutěž dvojic. David přiběhl z Prahy za 3:00:15, Michaela za 3:20:01. Výsledky.

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: