Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

25.5. Tuháčkův běh i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (17)
8.6. Jinecký kros i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (27)
15.6. Příbramský půlmaraton i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (97)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 23.9.2017 - SOREX brdský terénní 1/2maraton

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
3. 01:22:37 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 190 1. 200
5. 01:25:55 Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B 180 2. 195
8. 01:28:55 Vipler Pavel 1969 Pek Sport 168 3. 190
9. 01:29:59 Malý Jiří 1977 Praha 6 164 4. 185
11. 01:34:45 Kašák Lubuš 1968 Višňová 156 5. 180
12. 01:34:53 Folber Vladimír 1977 -- 152 6. 176
13. 01:35:27 Malý Kamil 1971 Klínec 148 7. 172
15. 01:35:57 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 140 8. 168
16. 01:36:16 Vašina Jiří 1974 Praha 6 137 9. 164
19. 01:38:15 Stráněl Jiří 1972 Olomouv 128 10. 160
20. 01:38:53 Mejzr Dušan 1974 Veverky 125 11. 156
21. 01:39:17 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 122 12. 152
22. 01:39:30 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 119 13. 148
23. 01:39:57 Dvořák Pavel 1977 Beroun 116 14. 144
24. 01:40:11 Martinek Jiří 1970 Ženci 113 15. 140
25. 01:41:05 Procházka Ivo 1972 Sella bike 110 16. 137
26. 01:41:56 Hošek Stanislav 1974 Buková 108 17. 134
27. 01:42:06 Melichar Josef 1972 106 18. 131
30. 01:44:01 Matoušek Petr 1975 Ekonom Praha 100 19. 128
31. 01:44:16 Gregor Radek 1974 SK Cukrak 98 20. 125
35. 01:47:11 Červenka Daniel 1975 Ženci 90 21. 122
40. 01:48:37 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 80 22. 119
41. 01:49:03 Havel Milan 1969 Zdouň Hrádek 78 23. 116
42. 01:51:06 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 76 24. 113
46. 01:52:23 Kubík Jiří 1977 Černošice 68 25. 110
51. 01:57:15 Mařík Miroslav 1972 ENERGON Dobříš 58 26. 108
56. 02:06:24 Voříšek Jan 1973 Vorvani 48 27. 106
57. 02:08:05 Švancar Petr 1969 STS Chvojkovice- Brod B 46 28. 104
59. 02:13:29 Šafařík Štěpán 1976 žádný 42 29. 102
60. 02:15:55 Wehrberger Pavel 1974 Veselí n. L. 40 30. 100
61. 02:21:20 Souček Štěpán 1974 SK Vlaška pro radost 39 31. 98
64. 02:30:06 Flígr Daniel 1975 Letos v klidu 36 32. 96

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Maraton, Půlmaraton

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: