Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

16.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (2)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
20.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 22.9.2018 - SOREX brdský terénní 1/2maraton

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:19:14 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 200 1. 200
3. 01:22:54 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 190 2. 195
4. 01:23:24 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 185 3. 190
7. 01:27:46 Hach Lukáš 1984 Hach 172 4. 185
8. 01:27:48 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 168 5. 180
14. 01:29:48 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 144 6. 176
17. 01:30:28 Hostička Jan 1979 Příbram 134 7. 172
18. 01:32:49 Bodický Michal 1980 SK Zahořany 131 8. 168
21. 01:33:44 Bicelli Raphael 1982 Praha 122 9. 164
22. 01:33:48 Černický Jakub 1980 CZ 119 10. 160
23. 01:33:53 Toušek Petr 1980 Salviaparadise 116 11. 156
24. 01:34:14 Černý Adam 1989 Horolezci Dobříš 113 12. 152
27. 01:35:44 Doležel Jan 1983 Dobříš 106 13. 148
29. 01:36:23 Kunc Vojtěch 1998 GYMKC.local 102 14. 144
34. 01:39:07 Buba Ales 1984 Praha 92 15. 140
35. 01:39:14 Kácha Ondřej 1993 Hostivice 90 16. 137
37. 01:39:30 Bulan Jan 1998 SK Zahořany 86 17. 134
39. 01:39:47 Rejsek Filip 1984 MX Paradise 82 18. 131
41. 01:40:39 Stráněl Jiří 1993 KASPER - SWIX Team 78 19. 128
44. 01:41:17 Pergler Lukáš 1992 Komárov 72 20. 125
47. 01:41:57 Soška Marek 1998 Brno 66 21. 122
48. 01:41:59 Flachs Michal 1987 Podlesí 64 22. 119
51. 01:43:40 Hošek Daniel 1980 GYMKC.local 58 23. 116
57. 01:48:52 Furst Jan 1998 Mníšek p. Brdy 46 24. 113
60. 01:49:29 Engliš Petr 1985 Praha 1 40 25. 110
70. 01:53:19 Krátký Josef 1980 Dobříš 30 26. 108
72. 01:53:32 Tománek Jiří 1981 dobris.net 28 27. 106
80. 01:59:22 Molda Milan 1989 #milanbezi 20 28. 104
82. 01:59:40 Koukolíček Josef 1980 doplnit 18 29. 102
84. 01:59:59 Picka Jan 1997 gymkc 16 30. 100
85. 02:00:42 Šiška Petr 1988 Cyklo-Market.cz 15 31. 98
94. 02:05:19 Spilka Jan 1988 Cítov 6 32. 96
95. 02:05:52 Böhm Adam 1980 Chrt z Brd 5 33. 94
97. 02:19:29 Hlavička Libor 1982 ROCK 3 34. 92
99. 02:24:00 Bureš Michal 1987 1 35. 90
100. 02:24:38 Fábera Petr 1990 Davle 0 36. 88
101. 02:41:56 Jirota Tomáš 1983 Dobříš 0 37. 86

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: