Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.9. Dobříšská osmička i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (172)
21.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
28.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (63)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 1.10.2016 - Běh města Příbrami

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:34:36 Hostička Jan 1979 Příbram 200 1. 200
3. 00:34:56 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 190 2. 195
4. 00:35:10 Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno 185 3. 190
7. 00:36:02 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 172 4. 185
10. 00:37:08 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 160 5. 180
11. 00:37:14 Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb 156 6. 176
14. 00:38:56 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 144 7. 172
15. 00:38:57 Koláček Jan 1985 --- 140 8. 168
17. 00:39:34 Horký Jan 1977 Internet Příbram 134 9. 164
19. 00:39:59 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 128 10. 160
25. 00:41:37 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 110 11. 156
28. 00:42:46 Ulrych Dušan 1978 104 12. 152
33. 00:43:18 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 94 13. 148
34. 00:43:23 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 92 14. 144
35. 00:43:25 Špecián Jiří 1982 90 15. 140
37. 00:43:50 Horáček Petr 1980 86 16. 137
38. 00:43:55 Krch Michal 1979 Switch 84 17. 134
39. 00:44:33 Vaverka Vojtěch 1978 Milín 82 18. 131
41. 00:45:01 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 78 19. 128
42. 00:45:11 Matoušek Václav 1977 76 20. 125
46. 00:45:43 Veselý Lukáš 1994 68 21. 122
47. 00:45:51 Žáček Zdeněk 1982 66 22. 119
48. 00:46:02 Brož Lubomír 1980 Příbram 64 23. 116
52. 00:46:49 Paul Pavel 1987 56 24. 113
58. 00:47:42 Rotek Pavel 1977 44 25. 110
60. 00:47:45 Cimbura Mikuláš 1984 40 26. 108
62. 00:47:55 Evan Jaromír 1985 38 27. 106
63. 00:47:59 Šprysl Michal 1983 running příbram 37 28. 104
65. 00:48:04 Jirmásek Tomáš 1980 Laxní přístup 35 29. 102
69. 00:49:18 Hrušovský Jan 1982 31 30. 100
74. 00:50:07 Kloda Ladislav 1989 Ostrava 26 31. 98
76. 00:50:19 Dolejš Tomáš 1979 24 32. 96
77. 00:50:36 Hovorka Josef 1985 sokol brod 23 33. 94
78. 00:50:41 Kratochvíl Jan 1992 22 34. 92
80. 00:51:04 Klouzek Zdeněk 1977 20 35. 90
82. 00:51:13 Novotný David 1981 Bonus 18 36. 88
84. 00:51:21 Falcník Ondřej 1980 ohrádka tzbf 16 37. 86
87. 00:52:02 Krahulec Marek 1988 Lochovice 13 38. 84
88. 00:52:11 Hons Pavel 1980 12 39. 82
89. 00:52:28 Frýdl Tomáš 1981 L3N Lepší Něco Než Nic 11 40. 80
93. 00:54:04 Židišin Peter 1985 7 41. 78
97. 01:00:49 Gerec Robert 1990 3 42. 76
98. 01:01:32 Víta Jan 1993 2 43. 74

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: