Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (116)
30.11. Slavnostní vyhlášení poháru i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (17)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 30.9.2017 - Běh města Příbrami

Pořadí ve věkové kategorii Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v kategorii
1. 00:01:00,75 Vykysalá Barbora 2010 Loko Beroun 200
2. 00:01:02,77 Klementova Anna 2010 Loko Beroun 195
3. 00:01:04,27 Pixová Natálie 2010 SK Vlčáci 190
4. 00:01:05,09 Kratochvílová Renata 2010 185
5. 00:01:06,03 Žilková Zuzana 2011 ŠSK Újezd nad Lesy 180
7. 00:01:09,2 Placatková Ela 2010 SK Sporting Příbram 172
8. 00:02:22,6 Vytlačilová Lucie 2010 1. ZŠ 168
8. 00:01:10,42 Vesecká Sarah 2010 Pankration Gym 168
9. 00:01:11,89 Macháčková Věra 2010 164
10. 00:01:13,13 Kravarčíková Anežka 2010 ZŠ Tochovice 160
13. 00:01:14,31 Krejčová Šárka 2011 ZŠ Bratří Čapků 148
14. 00:01:14,31 Michálková Daniela 2012 Žižkovští tygři 144
15. 00:01:15,57 Fárová Dominika 2010 140
16. 00:01:15,63 Kadlecová Vendula 2010 137
16. 00:02:29,07 Cinertová Magdalena 2010 Příbram 8 137
19. 00:01:19,8 Levanti Mia 2011 128
20. 00:01:21,05 Trnovská Natálie 2011 --- 125
22. 00:01:21,31 Matulová Lucie 2010 MŠ PODLESÍ 119
23. 00:01:21,63 Jíchová Viktorka 2012 MŠ Pohádka 116
24. 00:01:23,05 Matyášová Zuzana 2010 Háje 113
25. 00:01:24,23 Brožíková Valerie 2012 110
27. 00:01:25,01 Hrubcová Šárka 2010 106
28. 00:01:25,27 Kouklíková Františka 2010 Velká Lečice 104
29. 00:01:25,27 Štufková Petra 2011 102
30. 00:01:33,77 Štílcová Kateřina 2012 100
31. 00:02:43,78 Benčíková Karolína 2010 ZŠ Bratří Čapků 98
31. 00:01:34,44 Pechová Hana 2011 98
32. 00:01:35,24 Fialová Kristýna 2012 Příbram 96
34. 00:01:37,87 Brožová Markéta 2013 MŠ Školní 92
34. 00:02:45,45 Stanišová Silvie 2010 7. ZŠ 92
35. 00:01:39,85 Matulová Silvie 2012 MŠ PODLESÍ 90
37. 00:01:41,47 Hradecká Veronika 2010 MŠ Školní 86
38. 00:02:51,32 Sloupová Andrea 2010 7. ZŠ 84
39. 00:01:44,61 Hříbalová Jana 2010 MŠ Perníková Chaloupka 82
40. 00:01:45,33 Černá Tereza 2013 SK Sporting Příbram 80
41. 00:01:45,93 Klementova Olivie 2012 Lokomotiva Beroun 78
41. 00:02:54,13 Šlapáková Anežka 2010 ZŠ Bratří Čapků 78
42. 00:02:54,91 Klimtová Andrea 2010 ZŠ Bratří Čapků 76
42. 00:01:46,92 Břeňová Ema 2010 76
43. 00:01:48,68 Matyášová Veronika 2014 Háje 74
44. 00:02:55,79 Malátová Marie 2010 ZŠ Bratří Čapků 72
46. 00:01:59,04 Hřídelová Adina 2010 68
47. 00:02:02,56 Šilhanová Michaela 2010 66
48. 00:02:05,14 Hanácková Sabina 2013 64
49. 00:02:06,13 Smolařová Tereza 2013 62
52. 00:02:11,07 Brlai Nela 2013 56
53. 00:02:13,56 Vondráčková Anna 2013 54
54. 00:02:21,3 Šmídová Eliška 2011 52
55. 00:02:26,62 Babáčková Anežka 2014 MŠ Perníková chaloupka 50
56. 00:02:29,83 Hugrová Karolína 2011 48
57. 00:02:53,04 Hlinkova Nela 2014 Příbram 46

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky dospělých: 5km žen absolutně, 5km žen kategorie, 10km mužů absolutně, 10km mužů kategorie, Děti kategorie, Fotky