Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

9.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (27)
16.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (11)
23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 30.9.2017 - Běh města Příbrami

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:31:46 Kreisinger Jan 1984 SK Studenec Adidas Boost Team 200 1. 200
2. 00:32:23 Budil Roman 1997 PK VYTRVALCI RB 195 2. 195
3. 00:32:35 Janoušek Milan 1991 190 3. 190
4. 00:33:46 Pomezný Lukáš 1994 Atletika Písek.z.s 185 4. 185
6. 00:34:57 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 176 5. 180
7. 00:35:35 Soukup Josef 1987 Zliv 172 6. 176
8. 00:35:55 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 168 7. 172
12. 00:36:45 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 152 8. 168
14. 00:37:34 Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb 144 9. 164
20. 00:39:47 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 125 10. 160
26. 00:41:32 Bambas Petr 1981 --- 108 11. 156
31. 00:41:49 Brož Lubomír 1980 Příbram 98 12. 152
33. 00:42:06 Černý Lukáš 1988 Nárysov 94 13. 148
34. 00:42:09 Klimek Jan 1992 Team Adventure Team 92 14. 144
36. 00:42:49 Pergler Lukáš 1992 Komárov 88 15. 140
37. 00:42:49 Flachs Michal 1987 Podlesí 86 16. 137
40. 00:43:39 Horáček Petr 1980 80 17. 134
43. 00:44:16 Smítal Jan 1985 Drahlín 74 18. 131
45. 00:44:37 Dedík Pavel 1994 Dobříš 70 19. 128
47. 00:44:51 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 66 20. 125
53. 00:46:14 Bělohradský Bedřich 1989 Příbram 54 21. 122
54. 00:46:16 Mácha Václav 1984 52 22. 119
56. 00:46:28 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 48 23. 116
58. 00:46:55 Schifferling Thomas 1978 Přední poříčí 44 24. 113
63. 00:48:37 Štilec Jindřich 1979 37 25. 110
66. 00:48:50 Vaverka Vojtěch 1978 Milín 34 26. 108
69. 00:49:14 Kříž Zbyněk 1981 31 27. 106
70. 00:49:15 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 30 28. 104
73. 00:49:35 Jirmásek Tomáš 1980 Laxní přístup 27 29. 102
80. 00:50:41 Vávra Pavel 1990 Vorvani 20 30. 100
81. 00:50:54 Fára Luděk 1979 Příbram 19 31. 98
83. 00:50:55 Hons Pavel 1980 17 32. 96
85. 00:51:41 Svoboda Petr 1988 Treat Adventure team 15 33. 94
87. 00:52:15 Smíšek Michal 1978 Příbram 13 34. 92
88. 00:53:10 Skalický Jan 1981 Láz 12 35. 90
89. 00:53:42 Vávra Petr 1994 Vorvani 11 36. 88
91. 00:54:09 Říha Michal 1987 příbram 9 37. 86
92. 00:54:50 Škaryd Martin 1985 Příbram 8 38. 84
95. 00:58:04 Augustin Tomáš 1980 Příbram 5 39. 82
98. 01:00:56 Tichota Petr 1990 2 40. 80

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky dospělých: 5km žen absolutně, 5km žen kategorie, 10km mužů absolutně, 10km mužů kategorie, Děti kategorie, Fotky