Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

16.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (62)
23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (24)
30.11. Slavnostní vyhlášení poháru i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 13.11.2016 - Podzimní běh Dražovkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:26:35 Šimsa Josef 1996 Dukla Praha 200 1. 200
3. 00:27:00 Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň 190 2. 195
5. 00:27:39 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 180 3. 190
7. 00:27:51 Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 172 4. 185
10. 00:29:11 Čaščevoj Matěj 1993 Loko Beroun 160 5. 180
11. 00:29:31 Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun 156 6. 176
12. 00:29:39 Kadeřábek Michal 1993 Řevnice 152 7. 172
13. 00:29:39 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 148 8. 168
16. 00:30:10 Pacner Martin 1978 Biatlon Beroun 137 9. 164
21. 00:31:23 Zvyhal Jan 1982 Biatlon Beroun 122 10. 160
22. 00:31:37 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 119 11. 156
27. 00:32:38 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 106 12. 152
28. 00:32:44 Mužík Josef 1981 SRUB TEAM Hořovice 104 13. 148
29. 00:32:46 Pergler Lukáš 1992 Komárov 102 14. 144
30. 00:33:23 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 100 15. 140
35. 00:33:59 Babuka Michal 1978 Střela Žebrák 90 16. 137
38. 00:34:28 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 84 17. 134
41. 00:35:22 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 78 18. 131
43. 00:35:40 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 74 19. 128
44. 00:36:03 Flachs Michal 1987 Podlesí 72 20. 125
45. 00:36:15 Klimek Jan 1992 Team Adventure Team 70 21. 122
46. 00:36:17 Novotný David 1981 Bonus 68 22. 119
47. 00:36:20 Zítka Martin 1979 Králův Dvůr 66 23. 116
48. 00:36:22 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 64 24. 113
49. 00:36:43 Zadražil Michal 1979 Hořovice 62 25. 110
55. 00:38:05 Novák Petr 1981 Střela Žebrák 50 26. 108
61. 00:40:02 Merhout Jiří 1983 CK Záluží 39 27. 106
63. 00:41:45 Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy 37 28. 104
64. 00:42:05 Štěpánek Tomáš 1984 CK Záluží 36 29. 102
66. 00:42:59 Krahulec Marek 1988 Lochovice 34 30. 100

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: