Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.8. Mníšecký Wolfs Race dětské závody Podrobnosti Přihlášení (8)
16.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
22.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 12.8.2018 - Žebrácká 25

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:21:47 Mwetich Silos 1997 Eidoret 200 1. 200
3. 01:23:54 Ngeno Isaac kumuter 1983 Eidoret 190 2. 195
5. 01:30:43 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 180 3. 190
6. 01:31:13 Čivrný Jiří 1980 ELEVEN RUN TEAM 176 4. 185
8. 01:32:54 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 168 5. 180
9. 01:33:23 Ekl Tomáš 1983 Ironstar Beroun 164 6. 176
12. 01:36:59 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 152 7. 172
13. 01:37:54 Hostička Jan 1979 Příbram 148 8. 168
16. 01:39:01 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 137 9. 164
17. 01:40:07 Pešl Josef 1985 Loko Beroun 134 10. 160
18. 01:40:11 Eliáš Lukáš 1980 BK Běkodo Teplice 131 11. 156
20. 01:41:39 Holiček Stano 1981 125 12. 152
21. 01:42:08 Müller Zdeněk 1980 Rokycany 122 13. 148
22. 01:42:22 Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 119 14. 144
25. 01:44:26 Košťálek Josef 1984 Loko Beroun 110 15. 140
27. 01:46:56 Širanec Peter 1981 Koněprusy 106 17. 134
28. 01:47:07 Mika Tomáš 1987 USK Praha 104 18. 131
30. 01:47:31 Kafka Leoš 1979 Český běžecký klub 100 19. 128
31. 01:47:44 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 98 20. 125
35. 01:49:49 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 90 21. 122
36. 01:49:56 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 88 22. 119
37. 01:49:59 Neumann Martin 1990 Praha 86 23. 116
39. 01:51:09 Šubrt David 1992 TT Loko Beroun 82 24. 113
41. 01:51:30 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 78 25. 110
46. 01:54:49 Zick Stefan 1980 LC Dosse Wittstock 68 26. 108
47. 01:55:11 Vondrák Martin 1979 Horní Bříza 66 27. 106
48. 01:55:22 Rumpík Viktor 1988 Loko Beroun 64 28. 104
53. 01:56:54 Kábrt Tomáš 1990 Buřtojedi 54 29. 102
55. 01:57:18 Škrlant Martin 1979 Žebrák 50 30. 100
58. 01:58:35 Bílý Bohumil 1982 Tempomakers 44 31. 98
59. 01:58:46 Hrubý Richard 1986 Zdice 42 32. 96
61. 01:59:44 Charvát Jan 1998 Zaječov 39 33. 94
62. 02:00:04 Novák Tomáš 1986 Spartak Žebrák Muay Thai Kickb 38 34. 92
65. 02:01:07 Oulehla Michal 1979 Beroun 35 35. 90
67. 02:01:15 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 33 36. 88
71. 02:02:40 Kadlec Jiří 1981 Praha 7 29 37. 86
77. 02:04:01 Kubín Jan 1983 Praha 23 38. 84
79. 02:04:19 Šírek Jan 1983 Lany 21 39. 82
80. 02:04:21 Pech Jindřich 1980 Žleby 20 40. 80
82. 02:04:38 Palan Matyáš 1988 Spartak Žebrák 18 41. 78
84. 02:05:12 Flachs Michal 1987 Podlesí 16 42. 76
85. 02:05:38 Cibulka Radim 1989 Iron stars Beroun 15 43. 74
86. 02:05:46 Kraus Daniel 1990 Cheznovice 14 44. 72
87. 02:06:05 Petranyi Radoslav 1986 Bonbon 13 45. 70
89. 02:06:12 Zadražil Michal 1979 Hořovice 11 46. 68
92. 02:07:05 Blažek Jan 1995 8 47. 66
94. 02:07:43 Kovařík František 1998 Cerhovice 6 48. 64
96. 02:09:00 Sitte David 1982 MT Spartak Žebrák 4 49. 62
100. 02:10:51 Šlapák Dušan 1981 Komárov 0 50. 60
101. 02:11:25 Beneš Marek 1987 Generali Investments CEE 0 51. 58
108. 02:13:24 Bednár Petr 1980 Residence Vyšehrad 0 52. 56
120. 02:21:24 Němec Jindřich 1983 Příchovice 0 53. 54
124. 02:25:46 Kroupar Jaroslav 1986 Rozběháme Česko Klatovy 0 54. 52
127. 02:27:18 Forýtek Michal 1982 Praha 0 55. 50
128. 02:27:38 Hrba Martin 1983 Horažďovice 0 56. 48
131. 02:32:21 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 0 57. 46
133. 02:36:23 Podzemský Jan 1984 Praha 0 58. 44
138. 02:37:33 Walker Jesse 1986 Solar Turbines Team 0 59. 42
144. 02:53:30 Sýkora František 1980 Běžci Slaný 0 60. 40
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: