Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

14.6. Chaloupecký kros Podrobnosti Přihlášení (29)
20.6. Jinecký kros Podrobnosti Přihlášení (10)
27.6. Běh okolo Vraní skály Podrobnosti Přihlášení (4)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 16.9.2018 - Běh města Dobříše

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:34:35 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 200 1. 200
2. 00:34:47 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 195 2. 195
3. 00:35:20 Holub Václav 1983 VELOSPORT Valenta SCOTT 190 3. 190
4. 00:36:03 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 185 4. 185
6. 00:37:35 Širanec Peter 1981 Koněprusy 176 5. 180
9. 00:37:46 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 164 6. 176
10. 00:37:48 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 160 7. 172
14. 00:39:31 Smetana Ondřej 1983 RUNGO.cz 144 8. 168
15. 00:40:13 Váňa Jaroslav 1979 SK Plzeň Bolevec 140 9. 164
16. 00:40:20 Petřík Ladislav 1998 Příbram 137 10. 160
18. 00:40:46 Pergler Lukáš 1992 Komárov 131 11. 156
20. 00:41:36 Bureš Pavel 1994 SK Tlustice 125 12. 152
23. 00:43:05 Flachs Michal 1987 Podlesí 116 13. 148
25. 00:43:54 Horáček Petr 1980 110 14. 144
29. 00:44:25 Kubista Josef 1981 Fitnes Galaxie 102 15. 140
30. 00:45:03 Novotný David 1981 Bonus 100 16. 137
32. 00:45:32 Blahovec Václav 1983 96 17. 134
34. 00:45:44 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 92 18. 131
36. 00:46:00 Suchopár Vojtěch 1998 GYMKC 88 19. 128
42. 00:47:27 Dufek Michal 1986 76 20. 125
43. 00:47:51 Štěpánek Pavel 1982 Pstruzi 74 21. 122
45. 00:48:12 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 70 22. 119
47. 00:49:15 Skalický Jan 1981 Láz 66 23. 116
48. 00:49:22 Maršík Zdeněk 1986 Draci 64 24. 113
50. 00:50:02 Bezouška Václav 1979 Praha 8 60 25. 110
52. 00:50:34 Starý Tomáš 1980 Zahořany 56 26. 108
56. 00:52:34 Dintar Josef 1982 Kingdžaj z Mnišku pod Brdy 48 27. 106
58. 00:53:50 Svojtka Petr 1982 44 28. 104
60. 00:55:24 Bureš Michal 1987 40 29. 102
61. 00:56:18 Sirůček Kamil 1979 Příbram 39 30. 100
63. 00:56:44 Koukolíček Václav 1981 Ostrov 37 31. 98
64. 00:57:13 Langmajer Lukáš 1980 Langošovi 36 32. 96
66. 00:58:16 Kříž Petr 1983 34 33. 94
68. 01:00:19 Svoboda Petr 1988 Treat Adventure team 32 34. 92

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky z Dobříše 16.9.2018:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: