Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

20.10. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
9.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (20)
16.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (6)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 26.11.2016 - Svatojánská 20

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
3. 01:02:58 Blaha Tomáš 1976 AK Asics Kroměříž 190 1. 200
6. 01:03:55 Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun 176 2. 195
10. 01:04:55 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 160 3. 190
11. 01:05:03 Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky 156 4. 185
14. 01:05:57 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 144 5. 180
18. 01:07:28 Mikula Miroslav 1968 Iron Stars Beroun 131 6. 176
19. 01:07:35 Šára Pavel 1974 AC Praha 1890 128 7. 172
25. 01:09:32 Vipler Pavel 1969 Pek Sport 110 8. 168
26. 01:09:49 Matula Martin 1971 Hisport Team 108 9. 164
27. 01:09:57 Urx Radek 1976 106 10. 160
30. 01:10:47 Beck Zdeněk 1971 Rivalové 100 11. 156
34. 01:12:24 Král David 1973 Rivalové 92 12. 152
37. 01:14:40 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 86 13. 148
39. 01:14:46 Kroupa Štěpán 1975 Hisport Team 82 14. 144
41. 01:14:51 Kašák Lubuš 1968 Višňová 78 15. 140
43. 01:14:54 Homola Jáchym 1976 Motor České Budějovice 74 16. 137
45. 01:15:15 Zindl Marek 1969 Beroun 70 17. 134
49. 01:16:19 Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice 62 18. 131
52. 01:17:13 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 56 19. 128
53. 01:17:16 Sladký Jiří 1967 KPO 54 20. 125
59. 01:17:50 Mejzr Dušan 1974 Veverky 42 21. 122
61. 01:17:59 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 39 22. 119
62. 01:18:06 Mašek Martin 1976 Novis TK Praha 38 23. 116
65. 01:18:26 Linha Tomáš 1974 Praha 5 35 24. 113
66. 01:18:31 Rataj Pavel 1969 Rokycany 34 25. 110
67. 01:18:38 Rudolf Tomáš 1972 Říčany 33 26. 108
71. 01:19:27 Rechnovský Jan 1970 KP Praha 29 27. 106
75. 01:20:37 Krejzar Pavel 1971 Záběhlice 25 28. 104
76. 01:20:46 Reiterman Leoš 1971 LOKO Beroun 24 29. 102
78. 01:21:10 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 22 30. 100
83. 01:22:19 Olplištil Sáva 1967 17 31. 98
84. 01:22:20 Dušek Rastislav 1971 DATALINE Praha 16 32. 96
90. 01:23:01 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 10 33. 94
91. 01:23:16 Pacner Vladimír 1976 Biatlon Beroun 9 34. 92
94. 01:24:27 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 6 35. 90
95. 01:24:45 Kubeš Pavel 1976 Actum Flyers 5 36. 88
99. 01:27:42 Macháček Pavel 1967 1 37. 86
101. 01:28:22 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 0 38. 84
103. 01:28:26 Tůma Petr 1970 RUNPORG Praha 0 39. 82
107. 01:29:24 Arnot Michal 1976 Run Porg Praha 0 40. 80
114. 01:31:58 Šiml Jan 1967 Novis TK Praha 0 41. 78
118. 01:34:47 Aubrecht Petr 1972 Bonbon 0 42. 76
119. 01:35:15 Lisenko Vladimír 1972 Praha 4 0 43. 74
120. 01:35:18 Hřídel Radek 1974 Příbram 0 44. 72
123. 01:35:52 Veselý Michal 1975 CK Záluží 0 45. 70
128. 01:43:21 Mařík Miroslav 1972 ENERGON Dobříš 0 46. 68

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: