Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
17.8. Mníšecký Wolfs Race i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (60)
24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (20)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 16.3.2019 - Josefský běh v Cerhovicích

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:26:18 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 200 1. 200
2. 00:27:43 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 195 2. 195
3. 00:28:08 Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň 190 3. 190
4. 00:28:28 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 185 4. 185
7. 00:29:30 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 172 5. 180
8. 00:29:32 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 168 6. 176
9. 00:30:02 Vladyka Jan 1992 164 7. 172
10. 00:30:20 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 160 8. 168
11. 00:30:40 Zych Jakub 1994 Přední Pořičí 156 9. 164
13. 00:31:27 Hasman Petr 1983 za sebe 148 10. 160
16. 00:31:52 Kraus Daniel 1990 Cheznovice 137 11. 156
17. 00:31:57 Charvát Jan 1998 Zaječov 134 12. 152
21. 00:32:56 Sedláček Miroslav 1999 AK Škoda Plzeň 122 13. 148
26. 00:34:16 Málek Martin 1989 Rosovice 108 14. 144
27. 00:34:28 Flachs Michal 1987 Podlesí 106 15. 140
30. 00:34:58 Ryvola Vojtěch 1999 Karlštejn 100 16. 137
31. 00:35:00 Kupka Libor 1982 Rozběháme Česko 98 17. 134
36. 00:35:50 Novotný Martin 1980 Bohutín 88 18. 131
42. 00:36:30 Král Václav 1983 Plzeň 76 19. 128
47. 00:37:43 Křížek Martin 1992 Union Cerhovice 66 20. 125
50. 00:39:09 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 60 21. 122
53. 00:39:28 Skalický Jan 1981 Láz 54 22. 119
57. 00:40:04 Pichlík Marek 1981 RAC Cerhovice 46 23. 116
58. 00:40:07 Měšťan Jiří 1988 44 24. 113
61. 00:40:54 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 39 25. 110
62. 00:40:55 Kořán Jiří 1990 38 26. 108
64. 00:41:33 Merhout Jiří 1983 CK Záluží 36 27. 106
65. 00:41:36 Kratěna Ivo 1980 35 28. 104
67. 00:42:14 Mach Jiří 1981 RAC 33 29. 102
69. 00:43:09 Langmajer Lukáš 1980 Langošovi 31 30. 100
76. 00:48:54 Nepeřený Petr 1988 Cerhovice 24 31. 98
79. 00:50:38 Brož David 1985 SDH Týček 21 32. 96

Soubory k závodu od pořadatelů:

Hochmut a Riegerová nejlépe v blátě

Výsledky: dětské závody, Celkové, Kategorie, kontrolní video z doběhu

Fotky: Od Vladimíra Bubníka, Od organizátorů

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: