Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

25.5. Tuháčkův běh i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (17)
8.6. Jinecký kros i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (27)
15.6. Příbramský půlmaraton i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (97)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 27.3.2016 - Běh Rožmitál Březnice

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:31:44 Kreisinger Jan 1984 SK Studenec Adidas Boost Team 200 1. 200
2. 00:32:24 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 195 2. 195
3. 00:32:51 Macoun Jan 1992 Sokol České Budějovice 190 3. 190
4. 00:33:11 Eisner Tomáš 1987 PilsenMan Club 185 4. 185
6. 00:33:45 Csirik Jiří 1992 Atletika Písek 176 5. 180
9. 00:34:20 Hostička Jan 1979 Příbram 164 6. 176
11. 00:34:28 Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 156 7. 172
13. 00:34:50 Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno 148 8. 168
16. 00:35:15 Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň 137 9. 164
17. 00:35:49 Šroubek Vlastimil 1992 AK Škoda Plzeň 134 10. 160
18. 00:35:52 Vitásek Jan 1990 Malá Hraštice 131 11. 156
20. 00:36:07 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 125 12. 152
22. 00:36:12 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 119 13. 148
23. 00:36:29 Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb 116 14. 144
24. 00:37:01 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 113 15. 140
26. 00:37:07 Wallerer Jiří 1993 AC Falcon Rokycany 108 16. 137
27. 00:37:08 Konárek Zdeněk 1982 Prachatice 106 17. 134
29. 00:37:19 Horký Jan 1977 Internet Příbram 102 18. 131
30. 00:37:23 Burian Michal 1994 Vyběhej se 100 19. 128
36. 00:38:35 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 88 20. 125
37. 00:38:38 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 86 21. 122
38. 00:38:38 Řezáč Martin 1979 Elab 84 22. 119
39. 00:38:44 Katsiedl Michal 1982 AC Praha 1890 82 23. 116
42. 00:38:59 Weinfurt Petr 1984 Bělčice 76 24. 113
43. 00:39:03 Palivec David 1984 SPSVD Jistebnice 74 25. 110
44. 00:39:10 Průša Vít 1988 Vyběhej se 72 26. 108
45. 00:39:29 Hromádka Jiří 1980 Písek 70 27. 106
48. 00:39:43 Mužík Josef 1981 SRUB TEAM Hořovice 64 28. 104
49. 00:39:47 Bureš Pavel 1994 SK Tlustice 62 29. 102
52. 00:40:08 Bartoš Petr 1978 Slavia VŠ Plzeň 56 30. 100
53. 00:40:43 Zárybnický Martin 1983 ZŠ Březnice 54 31. 98
56. 00:40:59 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 48 32. 96
57. 00:41:00 Machytka Matěj 1994 Rave & Run 46 33. 94
62. 00:41:36 Žid Marek 1981 AC Přední Poříčí 38 34. 92
63. 00:41:38 Kudelňák Oldřich 1980 TREK 37 35. 90
65. 00:41:40 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 35 36. 88
67. 00:41:45 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 33 37. 86
69. 00:42:06 Kostka Karel 1982 31 38. 84
71. 00:42:29 Javůrek Honza 1979 sk hofmanbajk 29 39. 82
72. 00:42:29 Beran Václav 1977 SKB Nesvačily 28 40. 80
73. 00:42:40 Beniška Michal 1978 Písek Semice 27 41. 78
74. 00:42:44 Trčka Ondřej 1981 Březnice 26 42. 76
76. 00:42:53 Paul Vojtěch 1993 Author Bike Centrum Sedláček 24 43. 74
80. 00:43:01 Zahálka Tomáš 1978 Světlo pro svět 20 44. 72
81. 00:43:07 Křepelka Milan 1979 TJ Spartak Rožmitál 19 45. 70
85. 00:43:22 Vaverka Vojtěch 1978 Milín 15 46. 68
89. 00:43:26 Blatský Miroslav 1978 11 47. 66
91. 00:43:43 Provazník Jan 1979 Bohutín 9 48. 64
95. 00:43:57 Volf Jiří 1991 TJ Sokol Mirovice 5 49. 62
100. 00:44:21 Okrouhlý Michal 1985 0 50. 60
101. 00:44:23 Uldrych Dušan 1978 0 51. 58
102. 00:44:35 Liška Vojtěch 1988 0 52. 56
104. 00:44:46 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 0 53. 54
105. 00:44:58 Šmejkal Václav 1992 0 54. 52
106. 00:45:09 Malát Milan 1978 Hluboš 0 55. 50
107. 00:45:21 Jerabek Tomas 1980 ASK Slavia Praha 0 56. 48
108. 00:45:27 Knápek Pavel 1977 Dresden 0 57. 46
109. 00:45:33 Brož Lubomír 1980 Příbram 0 58. 44
110. 00:45:44 Špecián Jiří 1982 0 59. 42
111. 00:45:49 Edelmann Radek 1989 Team Internet Pb 0 60. 40
114. 00:46:13 Punčochář Miroslav 1986 Rožmitál 0 61. 39
116. 00:46:15 Šedivý Jan 1984 Vyběhej se 0 62. 38
118. 00:46:16 Polívka Jan 1988 Vranovice Ural 0 63. 37
120. 00:46:20 Tesárek Štěpán 1983 Šukr tým 0 64. 36
124. 00:46:43 Lammer Dominik 1989 0 65. 35
128. 00:46:59 Hrma Martin 1981 0 66. 34
131. 00:47:17 Kubát Vlastimil 1978 Srub Hořovice 0 67. 33
132. 00:47:22 Šilha Václav 1983 Bělčice 0 68. 32
133. 00:47:28 Nohýnek Lukáš 1982 Spartak Rožmitál 0 69. 31
134. 00:47:33 Knotek Viktor 1984 0 70. 30
137. 00:47:40 Žid Martin 1980 Přední Poříčí 0 71. 29
138. 00:47:41 Paul Pavel 1987 0 72. 28
139. 00:47:41 Vršecký Jan 1983 Na vrcholu 0 73. 27
140. 00:47:44 Vostrovský Libor 1982 Rožmitál 0 74. 26
141. 00:47:45 Květoň Tomáš 1991 Bělčice 0 75. 25
142. 00:47:47 Weinfurter Aleš 1988 TJ Sokol Hvožďany 0 76. 24
143. 00:47:54 Přigrodský Aleš 1992 Nepomuk 0 77. 23
144. 00:47:57 Vyhlas Tomáš 1982 Nejlepší OOP na ÚO PB 0 78. 22
145. 00:47:57 Hons Pavel 1980 0 79. 21
146. 00:48:03 Císař Jan 1990 SK Mirovice 0 80. 20
147. 00:48:03 Štilec Jakub 1983 0 81. 19
148. 00:48:05 Pilecký Ondřej 1984 SK Pilous 0 82. 18
150. 00:48:11 Karásek Vladimír 1994 Kralův Dvůr 0 83. 17
151. 00:48:13 Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy 0 84. 16
152. 00:48:14 Vácha Tomáš 1991 0 85. 15
154. 00:48:16 Edelmann Robert 1984 Team Internet Pb 0 86. 14
157. 00:48:27 Šprysl Michal 1983 running příbram 0 87. 13
159. 00:48:36 Huml František 1985 Team Internet Pb 0 88. 12
160. 00:48:39 Šatava Michal 1979 Bubovice 0 89. 11
162. 00:48:43 Řehoř Miloslav 1991 AC Čimelice 0 90. 10
164. 00:49:00 Němeček Lukáš 1993 0 91. 9
165. 00:49:01 Šoun Martin 1982 0 92. 8
168. 00:49:07 Tvrdík Miroslav 1978 BeFit Příbram 0 93. 7
169. 00:49:20 Salkovič Ladislav 1984 Přední Poříčí 0 94. 6
170. 00:49:29 Pondělíček Radko 1982 nic 0 95. 5
171. 00:49:29 Chalupa Jan 1981 Fabiánv Prostředník 0 96. 4
172. 00:49:41 Šachta Josef 1985 Citybee 0 97. 3
173. 00:49:41 Capoušek Petr 1977 Kutná Hora 0 98. 2
174. 00:49:45 Straka Josef 1985 Dominikální Paseky 0 99. 1
175. 00:50:00 Boháč Milan 1989 OOP kde kradou slepice 0 100. 0
176. 00:50:04 Brand Jaroslav 1985 Kačenky 0 101. 0
177. 00:50:06 Škopec Jan 1977 Sokol Trhové Dušníky 0 102. 0
178. 00:50:13 Stehlík Ondřej 1980 Spartak Rožmitál p. Tř. 0 103. 0
182. 00:50:22 Kapoun Lukáš 1987 Pňovice 0 104. 0
184. 00:50:25 Trčka Aleš 1983 OOP Motyky 0 105. 0
188. 00:51:22 Mázdra Marek 1984 BEROUN 0 106. 0
189. 00:51:27 Maršík Zdeněk 1986 Draci 0 107. 0
192. 00:51:44 Dvořák Filip 1991 0 108. 0
196. 00:52:12 Nohýnek Stanislav 1983 Spartak Rožmitál 0 109. 0
201. 00:53:13 Kosatík Miroslav 1985 Rožmitál 0 110. 0
204. 00:53:26 Frýdl Tomáš 1981 L3N Lepší Něco Než Nic 0 111. 0
209. 00:54:34 Markvart Lukáš 1990 0 112. 0
210. 00:54:40 Dolejš Tomáš 1979 0 113. 0
216. 00:56:09 Franěk David 1980 1/2 bozi 0 114. 0
217. 00:56:25 Benda Tomáš 1987 0 115. 0
218. 00:56:35 Welek František 1979 0 116. 0
222. 00:57:49 Ryšavý Martin 1985 Brno-Bohunice 0 117. 0
224. 00:58:25 Kočnar Marek 1989 NEZÁVISLÝ TRUCKER 0 118. 0
227. 00:58:40 Slavíček Pavel 1988 Příbram 0 119. 0
228. 00:58:47 Fára Petr 1983 0 120. 0
229. 00:59:50 Bursa Jan 1990 0 121. 0
230. 01:00:09 Troch Radek 1988 SDH Draci Chrást 0 122. 0
231. 01:00:39 Šinágl Radek 1977 hlubošský spratek 0 123. 0
232. 01:01:43 Janoušek Vlastimil 1981 Vlajan 0 124. 0
236. 01:11:01 Hermanovský Ivo 1984 0 125. 0
237. 01:15:11 Brož David 1985 SDH Týček 0 126. 0

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: