Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

16.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (101)
23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (64)
30.11. Slavnostní vyhlášení poháru i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (11)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 16.4.2016 - Brdská stezka 50km

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 03:13:53 Muhari Gábor 1977 www.mu-ti.com 200 1. 200
3. 03:37:07 Velička Ondřej 1983 ultramaratonec.cz 190 2. 195
10. 03:55:07 Skripnik Štěpán 1979 CZ - Klacky.cz 160 3. 190
17. 04:00:41 Juráš Jan 1984 CZ - Vegan runners Strakonice 134 4. 185
18. 04:03:00 Janči Rastislav 1982 Liptovský Hrádok 131 5. 180
19. 04:03:22 Taušer Josef 1977 CZ - FMV VŠE Praha 128 6. 176
20. 04:04:00 Strnad Ondřej 1980 CZ - Brno Medlánky 125 7. 172
22. 04:07:08 Calaj Juraj 1981 CZ - JZD Mníšek 119 8. 168
28. 04:15:15 Dolejš Vít 1977 CZ 104 9. 164
33. 04:18:29 Horbaj Dušan 1980 CZ - SVP Kladno 94 10. 160
34. 04:20:05 Soukal Viktor 1979 CZ - Murghab Runners 92 11. 156
36. 04:20:42 Holub Jonáš 1990 CZ 88 12. 152
46. 04:29:39 Sedláček Jan 1978 SK Plzeň Bolevec 68 13. 148
49. 04:31:42 Černický Jakub 1980 CZ 62 14. 144
50. 04:32:47 Doubek Petr 1977 CZ - PeakMachie.CZ 60 15. 140
54. 04:39:33 Pokorný Pavel 1982 CZ - Dream Team Konice Znojmo 52 16. 137
55. 04:40:25 Prokop Matěj 1986 CZ - Člověk Levyt 50 17. 134
56. 04:42:55 Líška Michal 1990 CZ 48 18. 131
58. 04:44:29 Urbanec Tomáš 1977 CZ - JZD Mníšek 44 19. 128
60. 04:46:42 Sojka Robert 1977 Malá Hraštice 40 20. 125
62. 04:47:47 Janda Marek 1977 CZ - CARAMBA! Team 38 21. 122
67. 04:51:20 Kudelňák Oldřich 1980 TREK 33 22. 119
69. 04:53:37 Červený Matěj 1977 CZ - Praha 31 23. 116
74. 04:59:37 Jalůvka Tomáš 1977 CZ - CARAMBA! Team 26 24. 113
77. 05:02:17 Stupka Tomáš 1978 23 25. 110
80. 05:03:50 Luka Andrej 1983 DMP Celje 20 26. 108
82. 05:05:53 Šlajer Petr 1978 CZ - Ho HUMANITA Praha 18 27. 106
83. 05:07:21 Čakš Bojan 1979 DMP Celje 17 28. 104
85. 05:09:33 Rek Lukáš 1977 CZ 15 29. 102
89. 05:12:27 Fík Zdeněk 1983 CZ 11 30. 100
94. 05:15:20 Vitásek Michal 1983 CZ 6 31. 98
95. 05:16:42 Smrkovský Michal 1979 CZ - Hýskov 5 32. 96
106. 05:30:13 Klep Boštjan 1982 DMP Celje 0 33. 94
113. 05:45:42 Vysoký Ondřej 1979 CZ - W3WALKERS 0 34. 92
116. 05:51:37 Rosenthal Jan 1983 CZ 0 35. 90
120. 05:56:55 Kliment Libor 1989 CZ 0 36. 88
122. 05:59:53 Trixa Marcus 1985 BMW Hams Hall 0 37. 86
124. 06:17:16 Wiesner Richard 1985 CZ 0 38. 84
126. 06:37:39 Srbený David 1981 CZ 0 39. 82
127. 07:01:11 Bernhard Markus 1977 Running Squad Köln 0 40. 80

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: