Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

9.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (30)
16.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (13)
23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (6)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 16.4.2016 - Brdská stezka 50km

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
2. 03:35:35 Fujáček Jan 1975 Klacky 195 1. 200
5. 03:48:19 Schiele Paul 1968 LSG Aalen 180 2. 195
6. 03:49:52 Štefl Miroslav 1972 CZ - Running klap 176 3. 190
7. 03:52:41 Maisch Andreas 1975 EK Schwaikheim 172 4. 185
9. 03:54:28 Čada Radim 1976 Podkoží 164 5. 180
12. 03:58:16 Kozák Jan 1976 CZ 152 6. 176
13. 03:58:40 Šumný Milan 1976 CZ - PILOUS 148 7. 172
14. 03:59:35 Lender Jan 1973 CZ - Unicorn System 144 8. 168
15. 03:59:53 Fárník Michal 1967 CZ 140 9. 164
16. 04:00:12 Doucha Filip 1970 CZ - Praha 137 10. 160
21. 04:04:14 Malík Vít 1969 CZ - CEWC Borovany 122 11. 156
23. 04:08:20 Bauer Erwin 1972 DKJK Schw. Gmünd 116 12. 152
24. 04:08:23 Škrleta Pavel 1968 CZ - Runsport Team 113 13. 148
25. 04:10:17 Marek Pavel 1968 CZ - ČAU 110 14. 144
26. 04:11:39 Dohnal Robert 1970 CZ 108 15. 140
29. 04:15:16 Pelc Václav 1967 CZ - Vytrvalci Strakonice 102 16. 137
35. 04:20:14 Kaesser Dietmar 1969 DJK Schwabisch Gmünd 90 17. 134
37. 04:22:06 Robnik Bogdam 1974 DMP Celje 86 18. 131
38. 04:22:39 Šimek Jan 1976 Ďolíček 84 19. 128
39. 04:23:49 Podlešák Jakub 1976 CZ 82 20. 125
40. 04:24:38 Švanda Petr 1967 IThinkBeer 80 21. 122
41. 04:24:40 Procházka Martin 1971 CZ 78 22. 119
42. 04:24:44 Polívka Petr 1976 CZ 76 23. 116
43. 04:25:06 Kučera Pavel 1971 OK Dobříš 74 24. 113
44. 04:26:57 Di cara Stephan 1969 Polevsko 72 25. 110
45. 04:27:02 Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice 70 26. 108
47. 04:30:19 Hübner Falk 1969 66 27. 106
52. 04:34:42 Dědic Roman 1974 IThinkBeer.com 56 28. 104
59. 04:46:19 Tesař Václav 1976 CZ - ZLOBŘI 42 29. 102
61. 04:47:24 Žibřid Michal 1975 CZ 39 30. 100
63. 04:50:03 Šroller Vojtěch 1968 CZ - SK Lamy 37 31. 98
64. 04:50:29 Červený Miloš 1971 CZ 36 32. 96
65. 04:51:09 Bilík Martin 1968 CZ - Orel Brno-Rečkovice 35 33. 94
68. 04:52:04 Červený Michal 1974 CZ 32 34. 92
71. 04:54:50 Tulis Petr 1974 CZ - One Man Team Chrudim 29 35. 90
72. 04:56:47 Votava Ondřej 1967 CZ 28 36. 88
73. 04:56:56 Hons Pavel 1970 Maraton Klub Kladno 27 37. 86
75. 05:01:09 Hanusek Martin 1969 kuklík Tyjátr 25 38. 84
76. 05:02:16 Dvořák Stanislav 1972 CZ - DHP R.C. 24 39. 82
84. 05:08:10 Holý Oldřich 1967 CZ - MMM Březnice 16 40. 80
86. 05:10:54 Chvátal Vladimír 1976 CZ - Úvaly 14 41. 78
87. 05:11:24 Kolací Petr 1974 CZ - BLK Tábor 13 42. 76
90. 05:13:13 Strouhal Martin 1968 CZ 10 43. 74
96. 05:22:37 Horák Štěpán 1969 CZ - BEZEC.EU 4 44. 72
99. 05:27:23 Žamberský Pavel 1973 CZ - Dobřichovice 1 45. 70
104. 05:27:47 Kulovaný Martin 1973 Jindřichův Hradec 0 46. 68
109. 05:35:45 Platte Arnat 1969 Bayern.Staatsforsten 0 47. 66
110. 05:39:47 Selnar Petr 1974 CZ - BLK Tábor 0 48. 64
111. 05:39:47 Deim Karel 1974 CZ - BLK Tábor 0 49. 62

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: