Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

21.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
28.9. Běh města Příbrami i dětské závody i štafety Podrobnosti Přihlášení (71)
6.10. Hořovický cvoček Podrobnosti Přihlášení (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 22.4.2017 - Brdská stezka 50km

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
5. 03:40:54 Vondrák Zbyněk 1975 Vinařství VONDRÁK Mělník 180 1. 200
8. 03:55:43 Bambas Josef 1971 FOKOLARE 168 2. 195
9. 03:56:12 Svoboda Lukáš 1977 CZ 164 3. 190
10. 03:59:00 Rusnák Marian 1974 CZ 160 4. 185
16. 04:08:14 Doucha Filip 1970 CZ - Praha 137 5. 180
17. 04:08:34 Kozák Jan 1976 CZ 134 6. 176
20. 04:10:28 Fujáček Jan 1975 Klacky 125 7. 172
21. 04:12:02 Marek Pavel 1968 CZ - ČAU 122 8. 168
22. 04:15:29 Vondráček Gustav 1972 119 9. 164
25. 04:19:07 Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice 110 11. 156
28. 04:26:13 Šimek Jan 1976 Ďolíček 104 13. 148
29. 04:35:34 Dohnal Robert 1970 CZ 102 14. 144
33. 04:43:13 Dolejš Vít 1977 CZ 94 15. 140
34. 04:44:55 Červený Miloš 1971 CZ 92 16. 137
36. 04:45:58 Košťál Luboš 1969 STS Třenice Brod 88 17. 134
37. 04:47:00 Zámostný Pavel 1970 CZ - IThinkBeer 86 18. 131
39. 04:48:06 Bilík Martin 1968 CZ - Orel Brno-Rečkovice 82 19. 128
42. 04:51:31 Korb Markus 1974 TSG SHA 76 20. 125
43. 04:52:46 Červený Michal 1974 CZ 74 21. 122
44. 04:56:41 Matoušek Václav 1977 72 22. 119
49. 05:05:10 Styblík Petr 1968 Maraton klub Kladno 62 23. 116
50. 05:06:28 Šebek Dušan 1972 SK Neumětely 60 24. 113
52. 05:14:38 Bičík Tomáš 1968 Delta Team Triatlon 56 26. 108
54. 05:18:14 Bělohlávek Tomáš 1977 CZ 52 27. 106
55. 05:18:31 Hanusek Martin 1969 kuklík Tyjátr 50 28. 104
56. 05:20:24 Stolín Josef 1971 Relative Team 48 29. 102
61. 05:24:20 Platte Arnat 1969 Bayern.Staatsforsten 39 30. 100
63. 05:25:03 Hons Pavel 1970 Maraton Klub Kladno 37 31. 98
65. 05:29:34 Melichar Jan 1975 Mníšek pod Brdy 35 33. 94
68. 05:30:35 Mastný Martin 1975 Řevnice 32 34. 92
70. 05:34:31 Veverka Petr 1973 ŠUMI Team 30 35. 90
73. 05:40:22 Rylka Antonín 1977 CZ 27 36. 88
74. 05:40:33 Janča Josef 1976 CZ 26 37. 86
77. 05:43:57 Fistr Luboš 1976 Plzeň 23 38. 84
78. 05:49:16 Satrapa Ondřej 1974 FC Květinov 22 39. 82
80. 05:57:45 Drastík Jakub 1976 CZ 20 40. 80
81. 05:58:54 Žamberský Pavel 1973 CZ - Dobřichovice 19 41. 78

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky xls

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: