Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
17.8. Mníšecký Wolfs Race i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (9)
24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (2)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2016:

Záznamů: 201-300 z celkem 484   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
201. Vrbovcová Hanka 1980 LUSTIG HEROES144 (0) 1
202. Vodička Tatiana 1980 144 (0) 1
203. Kubelková Eva 1978 Rungo pro ženy140 (0) 1
204. Rašková Martina 1982 AC Praha140 (0) 1
205. Malá Zuzka 1980 Helebuci140 (0) 1
206. Orságová Lucie 1973 140 (0) 1
207. Geiger Claudia 1962 DJK Schwabisch Gmund140 (0) 1
208. Richterová Nikol 1987 ---140 (0) 1
209. Ksandrová Lucie 1986 Běštín140 (0) 1
210. Třísková Katarina 1971 Praha 6140 (0) 1
211. Šnáblová Jana 1984 BKČS140 (0) 1
212. Ruchařová Martina 1978 Run go kořeny140 (0) 1
213. Jeníková Zdeňka 1974 140 (0) 1
214. Kršíková Marie 1987 Libomyšl140 (0) 1
215. Tichá Libuše 1982 Brnířov137 (0) 1
216. Petřeková Monika 1987 Rožmitál137 (0) 1
217. Šulcová Jana 1986 Beroun137 (0) 1
218. Anna kubičková Eliška 1966 CZ - SC MARATHON Plzeň137 (0) 1
219. Dvořáková Denisa 1981 Atlet Šestajovice137 (0) 1
220. Brejchová Kristýna 1979 Nový Knín137 (0) 1
221. Turečková Jana 1968 TK Bohutín137 (0) 1
222. Vápaníková Klára 1983 BK Divoká Šárka137 (0) 1
223. Bratuša Lojzka 1939 DMP Celje134 (0) 1
224. Černá Kateřina 1990 Drhovce134 (0) 1
225. Melišová Kateřina 1986 134 (0) 1
226. Kopecká Kateřina 1990 Terka&Kačka134 (0) 1
227. Jílková Klára 0000 Zdice134 (0) 1
228. Rubešová Andrea 1975 TJ krejčovství131 (0) 1
229. Čekanová Romana 1969 Praha 4131 (0) 1
230. Kouřimská Zdenka 1989 Pro radost131 (0) 1
231. Němečková Martina 1965 CZ - ČAU131 (0) 1
232. Šrytová Kateřina 1987 ---131 (0) 1
233. Sorokáčová Veronika 1994 Praha131 (0) 1
234. Hošková Barbora 1993 131 (0) 1
235. Janečková Iva 1977 131 (0) 1
236. Slezáková Jana 1986 Hejvys intimate team129 (0) 2
237. Chvalová Věra 1996 OK Lokomotiva Plzeň128 (0) 1
238. Rázková Kristýna 1990 AC Falcon Rokycany128 (0) 1
239. Nová Jana 1971 OK Dobříš128 (0) 1
240. Mázdrová Vendula 1997 Gymnázium PB128 (0) 1
241. Procházková Jana 1988 Moderní pětiboj Hořovice128 (0) 1
242. Nováková Kamila 1989 128 (0) 1
243. Jindrová Věra 1989 CZ - IT Developer128 (0) 1
244. Accardo Francesca 1977 AC Laura128 (0) 1
245. Součková Helena 1962 Tochovice128 (0) 1
246. Bojko Petra 1981 Runners Ltd.126 (0) 2
247. Rejzková Štěpánka 1982 Holoubkov125 (0) 1
248. Doubravová Jitka 1993 125 (0) 1
249. Strouhalová Ilona 1973 CZ - MAJKL MITS125 (0) 1
250. Kašubová Jana 1981 ---125 (0) 1
251. Burianová Martina 1970 Březnice125 (0) 1
252. Hnízdílová Lenka 1986 Za hezčí zadeček125 (0) 1
253. Mansoorová Lucie 1981 Praha125 (0) 1
254. Rebcová Monika 1977 Praha125 (0) 1
255. Rumpíková Kristina 1989 125 (0) 1
256. Eliášová Petra 0000 Top Running122 (0) 1
257. Bártíková Kateřina 1997 122 (0) 1
258. Doubek brennerová Lenka 1983 CZ - Zelený pruh122 (0) 1
259. Milhálková Jaroslava 1979 Žižkovský tygři122 (0) 1
260. Bloudková Jana 1976 Atipic122 (0) 1
261. Stránělová Eva 1998 SK Rover122 (0) 1
262. Velebilová Nikola 1990 122 (0) 1
263. Slivkaničová Ivana 1962 Hisport119 (0) 1
264. Kleinová Veronika 1978 CZ - ČAU119 (0) 1
265. Cindrová Jana 1986 Mladá Boleslav119 (0) 1
266. Czerulková Alexandra 1998 Gymkc119 (0) 1
267. Středová Ivana 1965 ---119 (0) 1
268. Machová Alena 1995 Pičín119 (0) 1
269. Jirásková Eva 1964 Lanškroun119 (0) 1
270. Štěrbová Kateřina 1988 MAXIMA REALITY119 (0) 1
271. Horáčková Jitka 1980 119 (0) 1
272. Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun116 (0) 1
273. Hrubá Veronika 1998 116 (0) 1
274. Beranová Martina 1990 ---116 (0) 1
275. Chocholová Barbora 1990 TJ Lisovice116 (0) 1
276. Vlčková Blanka 1982 Příbram116 (0) 1
277. Němcová Alena 1964 Bonbon116 (0) 1
278. Kotková Tereza 1988 PRaha 5116 (0) 1
279. Spilková Lucie 1977 116 (0) 1
280. Flachsová Lenka 1975 116 (0) 1
281. Fialová Eva 1977 Judo klub Březnice113 (0) 1
282. Sefzigová Barbora 1993 113 (0) 1
283. Kumžáková Karolína 1991 DGP113 (0) 1
284. Červená Olga 1964 BK Elán Zruč113 (0) 1
285. Poláková Martina 1986 Polák team113 (0) 1
286. Kašpárková Nikola 1988 Jince113 (0) 1
287. Řeháková Pavla 1985 113 (0) 1
288. Prašková Ivana 1975 České Budějovice113 (0) 1
289. Grossová Tereza 1991 113 (0) 1
290. Hochmalová Martina 1989 Actum Flyers113 (0) 1
291. Duspivová Lucie 1989 Kickbbox Team110 (0) 1
292. Holubová Magdaléna 1995 Loko Beroun110 (0) 1
293. Tinková Magdalena 1998 Hořovice110 (0) 1
294. Onderková Kristýna 1990 Beroun110 (0) 1
295. Králíková Tereza 1990 ---110 (0) 1
296. Rojová Anna 1992 Sokol Spálené Poříčí110 (0) 1
297. Pštrossová Marie 1959 SNB Praha110 (0) 1
298. Cuříková Petra 1983 BŽB110 (0) 1
299. Ratajová Hana 1976 Rokycany110 (0) 1
300. Urešová Petra 1979 I run family108 (0) 1

Záznamů: 201-300 z celkem 484   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: