Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

12.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (8)
19.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
16.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 101-200 z celkem 455   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
101. Rechtoriková Linda 1987 ŠSK Borotín/SPSVD Jistebnice200 (0) 1
102. Krchová Zuzana 1990 BE Balance Rehabilitace200 (0) 1
103. Hrstková Vladěna 1987 Kerteam200 (0) 1
104. Grygarová Jana 1979 Kokrdov200 (0) 1
105. Hofmannová Adéla 1991 AC Čáslav200 (0) 1
106. Poznič Berny čeplak 1978 Slovenian Armed Forces200 (0) 1
107. Urbanová Jana 1981 Mníšek p.B.200 (0) 1
108. Hájková Renata 1975 TJ Maratonstav Úpice200 (0) 1
109. Horká Magdaléna 1984 Praha 5200 (0) 1
110. Havránková Daniela 1982 Kerteam200 (0) 1
111. Válová Jitka 1972 Rožmitál B.H.A.198 (0) 2
112. Pšeničná Zuzana 1983 Příbram196 (0) 2
113. Dimitriadu Michaela 1973 Želvička team195 (0) 1
114. Mikešová Jana 1991 Sokol Nová Paka195 (0) 1
115. Accardo Francesca 1977 AC Laura195 (0) 1
116. Kubicová Ivana 1981 SDH Svinaře195 (0) 1
117. Placatková Bára 2000 SK Sporting Příbram195 (0) 1
118. Slezáková Michaela 1967 Loko Zdice194 (0) 2
119. Novotná Veronika 2000 SK Sporting Příbram190 (0) 1
120. Bodnarová Iveta 1976 MK Kladno190 (0) 1
121. Pastorová Petra 1977 Kilpi Racing Team190 (0) 1
122. Lochmannová Blanka 1974 Naboso.cz/Praha 2190 (0) 1
123. Rippelová Hana 1983 Rippel190 (0) 1
124. Koubková Lenka 1984 Spartak Praha 4190 (0) 1
125. Pavlů Mirka 1975 Hejvy´s Intimmate Team185 (0) 1
126. Šindlerová Jana 1969 CZ - I think beer185 (0) 1
127. Hájková Eliška 1982 AC Čimelice185 (0) 1
128. Hofmanová Markéta 1984 185 (0) 1
129. Hudecová Alena 1994 Dobříš185 (0) 1
130. Románková Věra 1991 FN Motol185 (0) 1
131. Kašparová Kateřina 1986 MK Kladno185 (0) 1
132. Bradáčová Martina 1974 Maraton klub Kladno185 (0) 1
133. Hrubá Žaneta 1981 PŘÍBRAM185 (0) 2
134. Seemanova Jana 1975 SABZO182 (0) 2
135. Křenková Karolína 1998 Moderní pětiboj Hořovice180 (0) 1
136. Šedivá Lenka 1993 180 (0) 1
137. Šindelářová Blanka 1972 180 (0) 1
138. Houfková Kateřina 1991 Forrest Gump Team180 (0) 1
139. Achberger Kateřina 1977 Horymír Neumětely180 (0) 2
140. Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 180 (0) 2
141. Milesová Iva 1977 PSK Olymp Praha176 (0) 1
142. Kübler Petra 1975 DJK Schwabisch Gmünd176 (0) 1
143. Hájková Linda 1981 Modřany176 (0) 1
144. Skalinová Kamila 1974 SK Babice176 (0) 1
145. Tutak-dziegielewska Ewelina 1985 Praha176 (0) 1
146. Šafránková Johana 1997 Loko Beroun176 (0) 1
147. Poborská Helena 1978 Kerteam172 (0) 1
148. Honzáková Jiřina 1965 CZ172 (0) 1
149. Kerbanová Vendula 1983 VSK Humanita Praha172 (0) 1
150. Šibravová Lenka 1982 Kerteam172 (0) 1
151. Šolcová Tereza 2000 Šolc Team172 (0) 1
152. Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha172 (0) 2
153. Žáková Anita 2000 Žakyclub Pb172 (0) 2
154. Vavrušová Helena 1961 Liga 100 Praha168 (0) 1
155. Bartošová Lenka 1982 Plzeň168 (0) 1
156. Šarochová Petra 1975 -168 (0) 1
157. Spudilová Michala 1979 LIMAX MAXIMUS168 (0) 1
158. Menšíková Jana 1983 168 (0) 1
159. Petráčková Jana 1986 OUTLOŇ Tým164 (0) 1
160. Podmelová Vilma 1962 CZ - AC Moravská Slavia Brno164 (0) 1
161. Klamflová Eva 1964 Vrchaři Vrchlabí164 (0) 1
162. Šnáblová Jana 1984 BKČS164 (0) 1
163. Hájková Kristýna 1984 sk babice164 (0) 1
164. Fouknerová Karolína 1993 164 (0) 1
165. Skuhrová Tereza 1994 ASK Slavia Praha164 (0) 1
166. Křížová Dominika 1993 163 (0) 3
167. Tymichová Ivana 1980 Academia Latina162 (0) 3
168. Holíková Dana 1988 AC Falcon Rokycany160 (0) 1
169. Horáková Renata 1972 CZ - Děčín160 (0) 1
170. Šrejberová Ludmila 1980 Lochovice160 (0) 2
171. Panušková Jaroslava 1977 VK Blesk156 (0) 1
172. Mračnová Karolína 2000 Tri Klub Příbram156 (0) 1
173. Poľaková Lucia 1987 156 (0) 1
174. Bierhanzlová Dagmar 1976 156 (0) 1
175. Černická Barbora 1982 Báječné ženy v běhu152 (0) 1
176. Punčochářová Dita 1977 HISPORT TEAM Praha152 (0) 1
177. Ferencová Eliška 1990 152 (0) 1
178. Blažková Jana 1977 Rokycany152 (0) 1
179. Veselá Miloslava erika 1987 Outdoor Outsiders152 (0) 1
180. Máchová Petra 1985 Ouběnice152 (0) 1
181. Kaiserová Jiřina 1976 Příbram152 (0) 3
182. Amsalem Barbora 1985 148 (0) 1
183. Čížková Martina 1990 Příbram148 (0) 1
184. Weissová Kateřina 1978 Mníšek pod Brdy148 (0) 1
185. Jirásková Bára 1991 Iskarex Česká třebová148 (0) 1
186. Hrušková Markéta 1974 Praha148 (0) 1
187. Malečková Jitka 1981 Žižkovští tygři148 (0) 2
188. Rybáčková Soňa 1963 Beroun148 (0) 2
189. Nová Ivana 1964 1. BTO146 (0) 2
190. Sedláčková Petra 1970 OU Roztoky144 (0) 1
191. Wallcon Martina 1981 Lokomotiva Beroun144 (0) 1
192. Chocholová Jana 1978 Praha 2144 (0) 1
193. Hrachová Irena 1973 Losiná144 (0) 1
194. Fouknerová Iva 1972 144 (0) 1
195. Hnízdílová Lenka 1986 Za hezčí zadeček140 (0) 1
196. Štěpánová Hana 1974 Zadní Třebáň140 (0) 1
197. Klášterková Veronika 1990 SK pražských hasičů140 (0) 1
198. Mlcochova Kateřina 1986 Praha140 (0) 1
199. Stárková Alena 1977 SK Babice140 (0) 1
200. Vacatková Barbora 1976 140 (0) 1

Záznamů: 101-200 z celkem 455   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: