Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

16.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (27)
6.4. Jarní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
6.4. Brdská stezka 50km Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 201-300 z celkem 455   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
201. Kynclová Hana 1981 Doubravan Újezd140 (0) 2
202. Kačerová Gabriela 1976 Brdská spojka137 (0) 1
203. Flašarová Lenka 1972 Náchod137 (0) 1
204. Vlčková Ladislava 1980 Biatlon Beroun137 (0) 1
205. Vagnerová Zuzana 1980 134 (0) 1
206. Češková Lenka 1985 134 (0) 1
207. Karasová Kristýna 1989 134 (0) 1
208. Divišová Barbora 1973 AC Falcon Rokycany134 (0) 1
209. Břicháčková Helena 1976 Mníšek pod Brdy134 (0) 1
210. Matejkova Adel 1983 Tinnum134 (0) 1
211. Jašková Miluše 1973 1. BTO134 (0) 2
212. Rešlová Libuše 1974 Újezd133 (0) 2
213. Zahálková Jindra 1961 Chlumčany131 (0) 1
214. Červená Olga 1964 BK Elán Zruč131 (0) 1
215. Shattuck Radmila 1975 Chrastany u Rakovnika131 (0) 1
216. Kadlecová Zuzana 1990 Lhota u Příbrami128 (0) 1
217. Fiřtová Šimona 1985 Fiřtová team128 (0) 1
218. Jirásková Eva 1964 Lanškroun128 (0) 1
219. Pulkrábková Mirka 1989 128 (0) 1
220. Kristýna Leksová 1994 128 (0) 1
221. Maternová Vlasta 1977 CYKLO ADAM/Praha128 (0) 1
222. Sakačová Stanislava 1984 Beroun128 (0) 1
223. Tydlitátová Karolína 1991 Dobříš128 (0) 1
224. Horáková Zuzana 1984 Kunice128 (0) 1
225. Michlíková Marta 1988 Pětiboj Plzeň128 (0) 1
226. Pavlisová Jana 1980 128 (0) 1
227. Fiřtová Andrea 1976 KC Příbram125 (0) 1
228. Gregorová Jitka 1991 Žleby125 (0) 1
229. Thienelová Nikola 1992 Není důležité vyhrát, ale nevz125 (0) 1
230. Urešová Sylvie 1976 Příbram125 (0) 1
231. Matthies Gabi 1969 Wildstock125 (0) 1
232. Jírů Marie 1991 125 (0) 1
233. Kudrnová Tereza 2000 Mníšek pod Brdy125 (0) 1
234. Křížková Jaroslava 1976 Bemaniax125 (0) 1
235. Lettlová Sandra 1989 125 (0) 1
236. Hašková Kristýna 1986 ZA SEBE122 (0) 1
237. Mázdrová Vendula 1997 Gymnázium PB122 (0) 1
238. Bauerová Markéta 1980 Chlum122 (0) 1
239. Štrosová Alice 1970 Bonbon Praha122 (0) 1
240. Koudelková Iva 1984 Humpolecké střely122 (0) 1
241. Kratochvilová Hana 1993 Příbram122 (0) 2
242. Jeníková Zdeňka 1974 119 (0) 1
243. Kršíková Marie 1987 Libomyšl119 (0) 1
244. Pechová Michaela 1985 Příbram119 (0) 1
245. Pavlisová Adéla 1992 Spartak Žebrák119 (0) 1
246. Ročňáková Miloslava 1945 Mteam Zvole119 (0) 1
247. Vladykova Lucie 1980 119 (0) 1
248. Elčunerová Jiřina 1982 Mníšek pod Brdy119 (0) 1
249. Kotrčová Kateřina 1971 Sport Zbraslav119 (0) 1
250. Šafránková Klára 1978 Jenštejn119 (0) 1
251. Mošnová Markéta 1976 116 (0) 1
252. Kočová Alena 1962 KPO116 (0) 1
253. Winkelhőferová Dana 1980 Zruč-Senec116 (0) 1
254. Trnková Štěpánka 1973 ŠSK Újezd nad Lesy113 (0) 1
255. Vlachová Anna 1984 Šneci v běhu113 (0) 1
256. Drechslerová Karolína 1995 Vorvani113 (0) 1
257. Součková Michaela 1991 Vorvani113 (0) 1
258. Brožová Michaela 1983 SOH Týček113 (0) 1
259. Kůstrová Andrea 1990 -113 (0) 1
260. Kopalová Dominika 1996 Dobříš113 (0) 1
261. Šedivá Irena 1992 Loko Beroun113 (0) 1
262. Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš110 (0) 1
263. Duspivová Lucie 1989 Kickbbox Team110 (0) 1
264. Vyhlasová Tereza 1979 winx club110 (0) 1
265. Pelová Milena 1972 Kladno110 (0) 1
266. Najbrtová Soňa 1988 Nymburk110 (0) 1
267. Žďánská Ivana 1982 Dobřichovice110 (0) 1
268. Šroubková Marta 1961 Maraton Plzeň108 (0) 1
269. Borecká Alena 1957 Nyřany108 (0) 1
270. Kučerová Karolína 1998 108 (0) 1
271. Jarolímková Martina 1980 Lazaři108 (0) 1
272. Švagrová Krystýna 2000 Dobříš108 (0) 1
273. Vaňková Silvie 1972 VanRun Stod108 (0) 1
274. Suberová Anna 1990 108 (0) 1
275. Vondrová Eliška 1983 SPORTICUS team108 (0) 1
276. Kovářová Blanka 1978 Komárov108 (0) 1
277. Matulová Alice 1978 relax106 (0) 1
278. Špindlerová Lucie 1998 106 (0) 1
279. Vršecká Šárka 1981 Kamýk nad Vltavou106 (0) 1
280. Jančeková Eva 1990 Slavičín106 (0) 1
281. Markova Jana 1990 Last but not least106 (0) 1
282. Maříková Veronika 1984 žádný klub104 (0) 1
283. Králíková Tereza 1990 ---104 (0) 1
284. Voříšková Klára 1988 žádný104 (0) 1
285. Skalická Vlasta 1951 TaH Praha104 (0) 1
286. Králíčková Lucie 1983 104 (0) 1
287. Nucová Magdalena 1990 Solar Turbines Team104 (0) 1
288. Vyšínská Michaela 1976 Neratovice104 (0) 1
289. Hlaváčová Veronika 1998 104 (0) 1
290. Franova Jana 1969 Průhonice104 (0) 1
291. Henčová Romana 1974 Malé Přílepy102 (0) 1
292. Pačandová Dana 1971 Hejvys intimmate Team102 (0) 1
293. Melicharová Gabriela 1988 Rožmitál pod Třemšínem102 (0) 1
294. Nižňanová Kateřina 1985 Zruč-Senec102 (0) 1
295. Benešová Alžběta 1983 Příbram102 (0) 1
296. Holubová Magdaléna 1995 Loko Beroun100 (0) 1
297. Jašková Petra 1993 1. BTO100 (0) 1
298. Merhoutová Veronika 1982 Jince100 (0) 1
299. Šimonová Andrea 1970 Sabris CZ100 (0) 1
300. Doubravová Jitka 1993 98 (0) 1

Záznamů: 201-300 z celkem 455   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: