Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
17.8. Mníšecký Wolfs Race i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (60)
24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (20)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 401-457 z celkem 457   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
401. Mudrová Bohumila 1982 66 (0) 1
402. Nerglová Květa 1986 -66 (0) 1
403. Fiřtová Eva 1973 Rosovice64 (0) 1
404. Štemberová Michaela 1983 --64 (0) 1
405. Kolenková Kateřina 1981 Hořovice64 (0) 1
406. Náhlovská Hana 1978 Brdoběžci64 (0) 1
407. Vraštilová Miloslava 1956 Maratonstav Úpice62 (0) 1
408. Jehličková Šárka 1979 62 (0) 1
409. Krejčí gabrielová Jana 1972 62 (0) 1
410. Rýdlová Karolína 1998 62 (0) 1
411. Pešková Jana 1981 -62 (0) 1
412. Nová Karolína 1999 Příbram62 (0) 1
413. Kleinbauerová Petra 1988 B-Tech60 (0) 1
414. Sedláčková Linda 2000 OK Roztoky60 (0) 1
415. Kočí Eva 1993 Hluboš60 (0) 1
416. Novotná Lenka 1971 Panenské Břežany58 (0) 1
417. Šmejkalová Kateřina 1991 Aerobik Dancers Kladno58 (0) 1
418. Tesárková Karolína 1997 58 (0) 1
419. Jezberová Michaela 1983 SDM Týček56 (0) 1
420. Škráčková Lucie 1983 Hejvy's intimmate team56 (0) 1
421. Vindušková Jiřina 1998 JM Team Letohrad56 (0) 1
422. Padevětová Eliška 1997 54 (0) 1
423. Krátká Jarka 1982 -54 (0) 1
424. Komoňová Petra 1981 Březnice54 (0) 1
425. Němečková Lucie 1987 ČBK/Beroun54 (0) 1
426. Krahulcová Markéta 1988 Abil Lochovice52 (0) 1
427. Zemanová Petra 1981 Šneci v běhu52 (0) 1
428. Zemková Lucie 1981 Březnice52 (0) 1
429. Křenová Magdalena 1997 Hořovice Spartak52 (0) 1
430. Laštovková Klára 1976 Praha 450 (0) 1
431. Kubová Radka 1973 50 (0) 1
432. Králová Iva 1982 48 (0) 1
433. Brtová Kateřina 1999 46 (0) 1
434. Vyvryčuková Viula 1998 Dobříš46 (0) 1
435. Matějková Šárka 1974 Vranovice46 (0) 1
436. Hamouzová Dagmar 1980 Beroun46 (0) 1
437. Smrčinová Simona 1968 44 (0) 1
438. Fialová Žaneta 1980 44 (0) 1
439. Popjuková Květa 1978 -42 (0) 1
440. Káchová Renáta 1979 Podlesí42 (0) 1
441. Paimová Marie 1989 Příbram40 (0) 1
442. Ebrová Stěpánka 1996 Tlustice40 (0) 1
443. Suchopárová Ivana 1969 Dobříš39 (0) 1
444. Sarnovská Marie 1977 Chrustenice39 (0) 1
445. Megyeri Marion 1983 38 (0) 1
446. Zbrániková Eva 1974 37 (0) 1
447. Kolková Barbora 1989 Hasiči Zličín36 (0) 1
448. Šafránková Jitka 1958 LOKO Beroun35 (0) 1
449. Kottová Eliška 1985 35 (0) 1
450. Korecká Blanka 1974 32 (0) 1
451. Špačková Alena 1977 HDH32 (0) 1
452. Hlávková Markéta 1980 31 (0) 1
453. Hofmannová Jitka 1967 HDH30 (0) 1
454. Hesounová Lucie 1986 27 (0) 1
455. Němečková Helena 1975 Sokol Petrovice26 (0) 1
456. Kočová Jana 1963 24 (0) 1
457. Voříšková Petra 1989 23 (0) 1

Záznamů: 401-457 z celkem 457   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: