Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

16.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (101)
23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (41)
30.11. Slavnostní vyhlášení poháru i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2019:

Záznamů: 101-200 z celkem 455   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
101. Placatková Bára 2000 SK Sporting Příbram200 (0) 1
102. Aschermannová Petra 1993 OK Kamenice200 (0) 1
103. Procházková Regina 1986 Spartak Praha 4200 (0) 1
104. Slavíková Lujza 1988 Praha200 (0) 1
105. Kácser Zita 1988 Debrecen200 (0) 1
106. Růžičková Kristýna 1996 VŠSK PedF UK200 (0) 2
107. Churaňová Radka 1977 TJ Lokomotiva Trutnov195 (0) 1
108. Krchová Zuzana 1990 BE Balance Rehabilitace195 (0) 1
109. Horká Magdaléna 1984 Praha 5195 (0) 1
110. Buchtova Tereza 1986 195 (0) 1
111. Rusínová Zuzana 1983 Complus195 (0) 1
112. Adamcová Helena 1975 PSP Klub koloběhu Plzeň195 (0) 1
113. Krýdová Nikola 1995 Sk Sporting Příbram195 (0) 1
114. Rešlová Libuše 1974 Újezd194 (0) 2
115. Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram190 (0) 1
116. Grygarová Jana 1979 Kokrdov190 (0) 1
117. Houfková Kateřina 1991 Forrest Gump Team190 (0) 1
118. Šafránková Johana 1997 Loko Beroun190 (0) 1
119. Kynclová Hana 1981 Doubravan Újezd186 (0) 2
120. Poborská Helena 1978 Kerteam185 (0) 1
121. Kavandová Petra 1992 185 (0) 1
122. Kacířová Svatoslava 1981 Loko Trutnov185 (0) 1
123. Holická Martina 1993 185 (0) 1
124. Faltusová Radka 1972 Atletika Jablonné nad Orlicí185 (0) 1
125. Mlcochova Kateřina 1986 Praha180 (0) 1
126. Hynková Barbora 1984 Praha - Masáže u Baru180 (0) 1
127. Pončová Eva 1974 RunSport Team180 (0) 1
128. Kašpírková Radka 1981 Dobříš178 (0) 2
129. Krausová Eliška 1999 Loko Plzeň176 (0) 1
130. Rottová Kateřina 1976 176 (0) 1
131. Bodnarová Iveta 1976 MK Kladno176 (0) 1
132. Bradáčová Martina 1974 Maraton klub Kladno176 (0) 1
133. Hrubá Karolína 1993 SK Stříbro176 (0) 1
134. Mandová Simona 1974 Mníšek pod Brdy176 (0) 1
135. Sýkorová Alena 1980 Nýřany176 (0) 1
136. Naxerová Jana 1966 VSK Plzeň172 (0) 1
137. Černá Jaroslava 1962 Tj Tochovice172 (0) 1
138. Šibravová Lenka 1982 Kerteam172 (0) 1
139. Hájková Eliška 1982 AC Čimelice172 (0) 1
140. Urbanová Jana 1981 Mníšek p.B.172 (0) 1
141. Davidová Lucie 1994 Baník Stříbro172 (0) 1
142. Havelková Zdeňka 1978 172 (0) 1
143. Urxová Jana 1973 RAC Cerhovice172 (0) 2
144. Kouřimská Zdenka 1989 Pro radost168 (0) 1
145. Hnízdílová Lenka 1986 Za hezčí zadeček168 (0) 1
146. Andrlová Veronika 1990 Kerberos168 (0) 1
147. Hašková Petra 1995 Černošice168 (0) 1
148. Hochová Petra 1996 168 (0) 1
149. Dedíková Alena 1990 168 (0) 1
150. Lukášová Kateřina 1977 ToBi team168 (0) 1
151. Panušková Jaroslava 1977 VK Blesk164 (0) 1
152. Šedivá Lenka 1993 164 (0) 1
153. Klampflová Hana 1993 Vrchaři Vrchlabí164 (0) 1
154. Čížková Hana 1980 Praha 4 - Spořilov164 (0) 1
155. Králíčková Lucie 1987 Příbram164 (0) 1
156. Páralová Markéta 1970 Metrostav164 (0) 1
157. Klamflová Eva 1964 Vrchaři Vrchlabí160 (0) 1
158. Šnáblová Jana 1984 BKČS160 (0) 1
159. Kudrová Nelly 1980 Kesnerka160 (0) 1
160. Opolecká Pavla 1986 Sokol Královské Vinohrady160 (0) 1
161. Titmanová Michaela 1979 Říčany160 (0) 1
162. Schwachová Nikola 1995 160 (0) 1
163. Galusová Marianna 1987 TJ Rapid Příkopy160 (0) 1
164. Sajdlová Jana 1983 Žižkovký Tygři156 (0) 1
165. Požárková Zuzana 1987 Běžecký klub České spořitelny156 (0) 1
166. Kramolišová Markéta 2001 TJ Stodůlky156 (0) 1
167. Kubínová Zuzana 1981 Praha156 (0) 1
168. Ulčová Karolína 1998 156 (0) 1
169. Mottlová Daniela 1991 Březnice152 (0) 1
170. Jiřičná Dana 1969 bonbon praha152 (0) 1
171. Voděrová Kateřina 1983 horolezci Dobříš152 (0) 1
172. Kindlová Magdaléna 2001 VK LOKO Beroun152 (0) 1
173. Šafránková Klára 1978 Jenštejn152 (0) 1
174. Podoláková Martina 1989 Nitra152 (0) 1
175. Šatavová Lenka 1979 Atletika Písek152 (0) 1
176. Hrubá Gábina 1977 Skálíci148 (0) 1
177. Weissová Kateřina 1978 Mníšek pod Brdy148 (0) 1
178. Stewartová Miriam 1964 Spartak Praha 4148 (0) 1
179. Skalinová Kamila 1974 SK Babice148 (0) 1
180. Turková Kamila 1988 Trénování běhu148 (0) 1
181. Macháčová Lucie 1987 Tuchlovice148 (0) 1
182. Stalmacherová Michaela 1980 Davle148 (0) 1
183. Holečková Tereza 1987 148 (0) 1
184. Cabalová Petra 1983 Šneci v běhu148 (0) 1
185. Kunzfeldová Hana 1980 Králův Dvůr148 (0) 2
186. Sedláčková Denisa 1977 146 (0) 2
187. Červená Olga 1964 BK Elán Zruč144 (0) 1
188. Kaucká Ilona 1977 Sázava144 (0) 1
189. Trnková Štěpánka 1973 ŠSK Újezd nad Lesy144 (0) 1
190. Jehličková Šárka 1979 142 (0) 2
191. Kalousová Helena 1980 Praha140 (0) 1
192. Svobodová Iveta 1995 Bratřínov140 (0) 1
193. Enenkelová Tereza 1991 Choboti140 (0) 1
194. Stehlíková Lucie 1984 140 (0) 1
195. Martincová Eva 1972 SRTG Praha140 (0) 1
196. Stránská Petra 1980 Kladno140 (0) 1
197. Šmejkalová Denisa 1983 Jince140 (0) 1
198. Dedíková Alena 1994 Viki Team140 (0) 1
199. Gofman Viktoria 1991 W.A.G.140 (0) 1
200. Kšánová Štěpánka 1994 138 (0) 2

Záznamů: 101-200 z celkem 455   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: