Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (7)
18.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (6)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2019:

Záznamů: 901-1000 z celkem 1051   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
901. Říha Vladimír 1955 2 (0) 2
902. Vymětalík vladimír 1981 Maraton klub Miřejovice1 (0) 1
903. Altschmied Radek 1981 Laufteam Písek1 (0) 1
904. Macourek Robin 1985 Cerhovice1 (0) 1
905. Hnízdil Josef 1960 Union Cerhovice0 (0) 1
906. Lysenko Vladimír 1972 Praha0 (0) 1
907. Zárybnický Martin 1983 ZŠ Březnice0 (0) 1
908. Čekan Václav 1969 Vyběhej se0 (0) 1
909. Teplický Jan 1974 SK Nesvačily0 (0) 1
910. Šandera Martin 1976 BONBON0 (0) 1
911. Olbert Tomáš 1964 MK Herducka0 (0) 1
912. Les Josef 1947 TJ Maratonstav0 (0) 1
913. Sedlák Boris 1949 AVC Praha0 (0) 1
914. Al-Kaysy Said 1965 Aerobik Team Chuchle0 (0) 1
915. Boháč Milan 1989 OOP kde kradou slepice0 (0) 1
916. Brand Jaroslav 1985 Kačenky0 (0) 1
917. Capoušek Petr 1977 Kutná Hora0 (0) 1
918. Dvořák Viktor 1970 Praha0 (0) 1
919. Chalupa Jan 1981 Fabiánv Prostředník0 (0) 1
920. Knápek Pavel 1977 Dresden0 (0) 1
921. Kulovaný Martin 1973 Jindřichův Hradec0 (0) 1
922. Mráz Miloslav 1949 Blatná0 (0) 1
923. Nohýnek Lukáš 1982 Spartak Rožmitál0 (0) 1
924. Novotný Pavel 1976 Brno0 (0) 1
925. Polívka Jan 1988 Vranovice Ural0 (0) 1
926. Pondělíček Radko 1982 nic0 (0) 1
927. Punčochář Miroslav 1986 Rožmitál0 (0) 1
928. Řehoř Miloslav 1991 AC Čimelice0 (0) 1
929. Trčka Aleš 1983 OOP Motyky0 (0) 1
930. Vyhlas Tomáš 1982 Nejlepší OOP na ÚO PB0 (0) 1
931. Volný Petr 1959 Relax Medvědice0 (0) 1
932. Krahulec Marek 1988 Lochovice0 (0) 1
933. Dvořák Filip 1991 0 (0) 1
934. Welek František 1979 0 (0) 1
935. Kočnar Marek 1989 NEZÁVISLÝ TRUCKER0 (0) 1
936. Huml Marek 1973 0 (0) 1
937. Janoušek Vlastimil 1981 Vlajan0 (0) 1
938. Rada Petr 1966 ACOH Praha0 (0) 1
939. Ulma Tomáš 1964 CZ0 (0) 1
940. Tučný Jan 1947 MK Pardubice0 (0) 1
941. Bierhanzl Bořek 1971 TJ Martinice0 (0) 1
942. Sedláček Jaroslav 1968 OK Roztoky0 (0) 1
943. Mašek Roman 1961 SNB0 (0) 1
944. Dolejš Radomír 1958 SABZO0 (0) 1
945. Cikán Jaroslav 1955 Příbram0 (0) 1
946. Cílek Tomáš 1999 ASK Slavia Praha0 (0) 1
947. Zeithaml Matěj 1984 0 (0) 1
948. Čejka František 1984 FBK Ježci Rožmitál0 (0) 1
949. Pavrovský Miroslav 1976 0 (0) 1
950. Fiřtík Václav 1984 Rapid Vídeň0 (0) 1
951. Švec Jan 1978 SK Háje0 (0) 1
952. Jezbera Jakub 1992 0 (0) 1
953. Štěpánek Ondřej 1977 Strašáci Strašecí0 (0) 1
954. Švejnoha Pavel 1986 SDH Bezděkov pod Třemšínem0 (0) 1
955. Mansfield Jim 1975 0 (0) 1
956. Olbert Michal 1987 0 (0) 1
957. Sýkora Libor 1972 KST Jirkov0 (0) 1
958. Vlk Pavel 1969 0 (0) 1
959. Schacherl Jan 1988 Team Faith Příbram0 (0) 1
960. Svoboda Petr 1988 Treat Adventure team0 (0) 1
961. Konopásek Radek 1989 Krušovice0 (0) 1
962. Jun Tomáš 1989 ZŠ MŠ Nové Strašecí0 (0) 1
963. Jánský Zdeněk 1987 FL Nové Strašecí0 (0) 1
964. Bünter Michal 1972 ZŠ MŠ Nové Strašecí0 (0) 1
965. Chvojka Štěpán 1991 Velké Hamry0 (0) 1
966. Folbrecht Lukáš 1978 Fanklub Ivety Bartošové0 (0) 1
967. Flíček Libor 1974 Čápata Březnice0 (0) 1
968. Břicháček Lukáš 1988 0 (0) 1
969. Šmídl Václav 1989 0 (0) 1
970. Burda David 1994 0 (0) 1
971. Janoušek Jiří 1996 0 (0) 1
972. Pilin Petr 1979 ACNSN0 (0) 1
973. Matějka Josef 2000 0 (0) 1
974. Skála Milan 1960 --0 (0) 1
975. Nový Vladislav 1961 1. BTO0 (0) 1
976. Ševčík Martin 1968 Hopman Team Žatec0 (0) 1
977. Žákovec Pavel 1966 Sokol Kolín0 (0) 1
978. Kunc Petr 1970 Sokol Žebrák0 (0) 1
979. Jarolím Petr 1970 Beroun0 (0) 1
980. Koldovský Martin 1977 Zeleneč0 (0) 1
981. Hrba Martin 1983 Horažďovice0 (0) 1
982. Kuník Josef 1967 Žebrák0 (0) 1
983. Strachota Marek 1988 0 (0) 1
984. Fojtík Zbyněk 1959 Hliněné kuličky0 (0) 1
985. Falát Daniel 1982 0 (0) 1
986. Maleček Petr 1972 TJ Sokol Suchdol0 (0) 1
987. Svoboda Václav 1949 Plnej pupek Č.Budějovice0 (0) 1
988. Jeřábek Tomáš 1982 Praha 110 (0) 1
989. Kovárník Stanislav 1948 AC Obora Hvězda0 (0) 1
990. Masopust Jan 1988 0 (0) 1
991. Leist Joerg 1989 0 (0) 1
992. Káš František 1991 0 (0) 1
993. Vondra Josef 1976 0 (0) 1
994. Dušek Pavel 1988 Herold0 (0) 1
995. Drnec Jaroslav 1970 0 (0) 1
996. Švarc Michal 1990 Žoldáci Březnice0 (0) 1
997. Tršo David 1982 RSáci0 (0) 1
998. Jeníček Marek 1973 0 (0) 1
999. Hejhal Roman 1982 0 (0) 1
1000. Kadlec Aleš 1996 0 (0) 1

Záznamů: 901-1000 z celkem 1051   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: