Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

6.7. Lochovice - Plešivec dětské závody Podrobnosti Přihlášení (206)
15.8. Mníšecký Wolfs Race dětské závody Podrobnosti Přihlášení (4)
16.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2019:

Záznamů: 901-1000 z celkem 1052   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
901. Pánek Michal 1981 Rožmitál pod Třemšínem2 (0) 1
902. Říha Vladimír 1955 2 (0) 2
903. Vymětalík vladimír 1981 Maraton klub Miřejovice1 (0) 1
904. Altschmied Radek 1981 Laufteam Písek1 (0) 1
905. Macourek Robin 1985 Cerhovice1 (0) 1
906. Hnízdil Josef 1960 Union Cerhovice0 (0) 1
907. Lysenko Vladimír 1972 Praha0 (0) 1
908. Zárybnický Martin 1983 ZŠ Březnice0 (0) 1
909. Čekan Václav 1969 Vyběhej se0 (0) 1
910. Teplický Jan 1974 SK Nesvačily0 (0) 1
911. Šandera Martin 1976 BONBON0 (0) 1
912. Olbert Tomáš 1964 MK Herducka0 (0) 1
913. Les Josef 1947 TJ Maratonstav0 (0) 1
914. Sedlák Boris 1949 AVC Praha0 (0) 1
915. Al-Kaysy Said 1965 Aerobik Team Chuchle0 (0) 1
916. Boháč Milan 1989 OOP kde kradou slepice0 (0) 1
917. Brand Jaroslav 1985 Kačenky0 (0) 1
918. Capoušek Petr 1977 Kutná Hora0 (0) 1
919. Dvořák Viktor 1970 Praha0 (0) 1
920. Chalupa Jan 1981 Fabiánv Prostředník0 (0) 1
921. Knápek Pavel 1977 Dresden0 (0) 1
922. Kulovaný Martin 1973 Jindřichův Hradec0 (0) 1
923. Mráz Miloslav 1949 Blatná0 (0) 1
924. Nohýnek Lukáš 1982 Spartak Rožmitál0 (0) 1
925. Novotný Pavel 1976 Brno0 (0) 1
926. Polívka Jan 1988 Vranovice Ural0 (0) 1
927. Pondělíček Radko 1982 nic0 (0) 1
928. Punčochář Miroslav 1986 Rožmitál0 (0) 1
929. Řehoř Miloslav 1991 AC Čimelice0 (0) 1
930. Trčka Aleš 1983 OOP Motyky0 (0) 1
931. Vyhlas Tomáš 1982 Nejlepší OOP na ÚO PB0 (0) 1
932. Volný Petr 1959 Relax Medvědice0 (0) 1
933. Krahulec Marek 1988 Lochovice0 (0) 1
934. Dvořák Filip 1991 0 (0) 1
935. Welek František 1979 0 (0) 1
936. Kočnar Marek 1989 NEZÁVISLÝ TRUCKER0 (0) 1
937. Huml Marek 1973 0 (0) 1
938. Janoušek Vlastimil 1981 Vlajan0 (0) 1
939. Rada Petr 1966 ACOH Praha0 (0) 1
940. Ulma Tomáš 1964 CZ0 (0) 1
941. Tučný Jan 1947 MK Pardubice0 (0) 1
942. Bierhanzl Bořek 1971 TJ Martinice0 (0) 1
943. Sedláček Jaroslav 1968 OK Roztoky0 (0) 1
944. Mašek Roman 1961 SNB0 (0) 1
945. Dolejš Radomír 1958 SABZO0 (0) 1
946. Cikán Jaroslav 1955 Příbram0 (0) 1
947. Cílek Tomáš 1999 ASK Slavia Praha0 (0) 1
948. Zeithaml Matěj 1984 0 (0) 1
949. Čejka František 1984 FBK Ježci Rožmitál0 (0) 1
950. Pavrovský Miroslav 1976 0 (0) 1
951. Fiřtík Václav 1984 Rapid Vídeň0 (0) 1
952. Švec Jan 1978 SK Háje0 (0) 1
953. Jezbera Jakub 1992 0 (0) 1
954. Štěpánek Ondřej 1977 Strašáci Strašecí0 (0) 1
955. Švejnoha Pavel 1986 SDH Bezděkov pod Třemšínem0 (0) 1
956. Mansfield Jim 1975 0 (0) 1
957. Olbert Michal 1987 0 (0) 1
958. Sýkora Libor 1972 KST Jirkov0 (0) 1
959. Vlk Pavel 1969 0 (0) 1
960. Schacherl Jan 1988 Team Faith Příbram0 (0) 1
961. Svoboda Petr 1988 Treat Adventure team0 (0) 1
962. Konopásek Radek 1989 Krušovice0 (0) 1
963. Jun Tomáš 1989 ZŠ MŠ Nové Strašecí0 (0) 1
964. Jánský Zdeněk 1987 FL Nové Strašecí0 (0) 1
965. Bünter Michal 1972 ZŠ MŠ Nové Strašecí0 (0) 1
966. Chvojka Štěpán 1991 Velké Hamry0 (0) 1
967. Folbrecht Lukáš 1978 Fanklub Ivety Bartošové0 (0) 1
968. Flíček Libor 1974 Čápata Březnice0 (0) 1
969. Břicháček Lukáš 1988 0 (0) 1
970. Šmídl Václav 1989 0 (0) 1
971. Burda David 1994 0 (0) 1
972. Janoušek Jiří 1996 0 (0) 1
973. Pilin Petr 1979 ACNSN0 (0) 1
974. Matějka Josef 2000 0 (0) 1
975. Skála Milan 1960 --0 (0) 1
976. Nový Vladislav 1961 1. BTO0 (0) 1
977. Ševčík Martin 1968 Hopman Team Žatec0 (0) 1
978. Žákovec Pavel 1966 Sokol Kolín0 (0) 1
979. Kunc Petr 1970 Sokol Žebrák0 (0) 1
980. Jarolím Petr 1970 Beroun0 (0) 1
981. Koldovský Martin 1977 Zeleneč0 (0) 1
982. Hrba Martin 1983 Horažďovice0 (0) 1
983. Kuník Josef 1967 Žebrák0 (0) 1
984. Strachota Marek 1988 0 (0) 1
985. Fojtík Zbyněk 1959 Hliněné kuličky0 (0) 1
986. Falát Daniel 1982 0 (0) 1
987. Maleček Petr 1972 TJ Sokol Suchdol0 (0) 1
988. Svoboda Václav 1949 Plnej pupek Č.Budějovice0 (0) 1
989. Jeřábek Tomáš 1982 Praha 110 (0) 1
990. Kovárník Stanislav 1948 AC Obora Hvězda0 (0) 1
991. Masopust Jan 1988 0 (0) 1
992. Leist Joerg 1989 0 (0) 1
993. Káš František 1991 0 (0) 1
994. Vondra Josef 1976 0 (0) 1
995. Dušek Pavel 1988 Herold0 (0) 1
996. Drnec Jaroslav 1970 0 (0) 1
997. Švarc Michal 1990 Žoldáci Březnice0 (0) 1
998. Tršo David 1982 RSáci0 (0) 1
999. Jeníček Marek 1973 0 (0) 1
1000. Hejhal Roman 1982 0 (0) 1

Záznamů: 901-1000 z celkem 1052   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: