Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.8. Mníšecký Wolfs Race dětské závody Podrobnosti Přihlášení (45)
16.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
22.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (8)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 101-196 z celkem 196   Začátek | Předchozí | Následující | Konec  ¦ Děti bez uvedeného roku narození nelze zobrazit, nutno Zaslat

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
101. Hršelová Emma 2012 Mníšek p. Brdy152 (0) 1
102. Veronika Hradecká 2012 Triatlon Team Příbram152 (0) 1
103. Frýbertová Adéla 2012 Střela Žebrák152 (0) 1
104. Koláčková Valentýna 2015 152 (0) 2
105. Marková Klára 2011 MŠ Sluníčko148 (0) 1
106. Fatková Sofie 2012 Karlův Dvůr148 (0) 1
107. Pilousková Agáta 2013 148 (0) 1
108. Vojtěchová Klára 2012 Kazín148 (0) 1
109. Zbíral Julie 2011 Sportovní akademie Sokol Dobří148 (0) 1
110. Šebelková Aneta 2013 Kunice - Vidovice148 (0) 1
111. Roncová Ester patricie 2011 Střela Žebrák148 (0) 1
112. Babáčková Anežka 2014 MŠ Perníková chaloupka148 (0) 2
113. Tomašovičová Zuzana 2011 Sportovní akademie Sokol Dobří144 (0) 1
114. Šinfeldová Magda 2011 BK Vevežec144 (0) 1
115. Šlosarová Natálie 2012 Domeček Hořovice144 (0) 1
116. Edelmannová Emma 2016 144 (0) 1
117. Kinterová Eliška 2011 MŠ Obecnice140 (0) 1
118. Kreuzová Ema 2013 140 (0) 1
119. Juhosová Terezie 2012 Příbram140 (0) 1
120. Bretschneider Anni 2011 LAC Erdgas Chemnitz140 (0) 1
121. Kramperová Anežka 2012 137 (0) 1
122. Kilijánková Kristina sofie 2012 Kladno137 (0) 1
123. Holubová Veronika 2013 137 (0) 1
124. Zápotocká Ema 2011 Loko Beroun137 (0) 1
125. Šolcová Karolína 2013 Šolc Team134 (0) 1
126. Svobodová Nela 2012 134 (0) 1
127. Draier Nikol 2012 Praha134 (0) 1
128. Koukolíčková Emílie 2013 SK Vinohrady134 (0) 1
129. Vajnerová Beáta 2011 Střela Žebrák134 (0) 1
130. Javůrková Anna 2012 131 (0) 1
131. Brožíková Marie 2012 Pyšely131 (0) 1
132. Anýžová Zuzana 2012 Obecnice131 (0) 1
133. Farska Amelia blanka 2013 Dobris128 (0) 1
134. Sedláčková Magda 2012 SK Chvojkovice-Brod128 (0) 1
135. Repková Šarlota 2012 Stará Huť u Dobříše125 (0) 1
136. Bezoušková Barbora 2012 Praha 8122 (0) 1
137. Pihávková Karolína 2012 ---119 (0) 1
138. Fialová Kristýna 2012 Příbram119 (0) 1
139. Lundáková Ema 2013 Sportovní Akademie Sokol Dobří119 (0) 1
140. Bryndáčová Ela 2014 116 (0) 1
141. Fajrajzlová Lenka 2012 Domeček Hořovice116 (0) 1
142. Krchová Anna 2015 113 (0) 1
143. Šímová Bára 2011 113 (0) 1
144. Klimentová Emma 2011 Loko Beroun113 (0) 1
145. Hugrová Karolína 2011 110 (0) 1
146. Červenková Zita 2013 Háje110 (0) 1
147. Beránková Nela 2014 Sportovní akademie Sokol Dobří110 (0) 1
148. Bláhová Natálie 2011 108 (0) 1
149. Froňková Valentýna 2013 Dobříš108 (0) 1
150. Krátká Karolína 2012 Příbram108 (0) 1
151. Kramperová Klára 2015 106 (0) 1
152. Vogeltanzová Viktorie 2012 Příbram106 (0) 1
153. Řezníčková Viktorka 2015 104 (0) 1
154. Nováková Karolína 2014 Sportovní akademie Sokol Dobří104 (0) 1
155. Dziegielewska Marta 2014 Clovicek Praha104 (0) 1
156. Kaiserová Leontýna 2011 102 (0) 1
157. Králová Helena 2012 Húskov100 (0) 1
158. Petáková Adéla 2015 Dobříš100 (0) 1
159. Hrabálková Lucie 2014 100 (0) 1
160. Soukupová Sofie 2012 MŠ Sluníčko98 (0) 1
161. Petáková Alžběta 2013 Dobříš98 (0) 1
162. Hříbalová Eliška 2014 98 (0) 1
163. Novotná Karolína 2013 MŠ Sluníčko96 (0) 1
164. Marková Terezie 2014 94 (0) 1
165. Enžlová Viktorie 2014 Hrádek94 (0) 1
166. Prchlíková Karolína 2013 94 (0) 1
167. Višková Barbora 2015 Stará Huť92 (0) 1
168. Záhorczová Ella 2014 Teplice90 (0) 1
169. Štilcová Adéla 2014 90 (0) 1
170. Bezoušková Johana 2014 Praha 890 (0) 1
171. Štochlová Gabriela 2015 Příbram88 (0) 1
172. Repková Linda 2015 Stará Huť u Dobříše88 (0) 1
173. Trávníčková Elen 2013 Vysoká Pec86 (0) 1
174. Kovaříková Kristýna 2016 Dobříš86 (0) 1
175. Mrkáčková Marie 2013 Příbram - Lazec84 (0) 1
176. Svobodová Eliška 2014 84 (0) 1
177. Malá Adéla 2014 Dobříš84 (0) 1
178. Vogeltanzová Anna 2014 82 (0) 1
179. Kacířová Karolína 2014 Hrádek u Rokycan82 (0) 1
180. Šmídová Viktorka 2016 82 (0) 1
181. Erušiová Natálka 2015 Příbram80 (0) 1
182. Enžlová Valerie 2016 Hrádek80 (0) 1
183. Kacířová Magdaléna 2016 78 (0) 1
184. Košková Gaia 2016 Dobříš76 (0) 1
185. Tlamková Dominika 2015 Příbram70 (0) 1
186. Brůčková Amália 2016 68 (0) 1
187. Přibylová Helena 2014 68 (0) 1
188. Černá Linda 2015 66 (0) 1
189. Brožíková Monika 2016 Kokrdov64 (0) 1
190. Krůtová Sára 2014 64 (0) 1
191. Duníková Ema 2014 60 (0) 1
192. Hlinková Sofie 2017 Příbram58 (0) 1
193. Šmídová Eliška 2014 54 (0) 1
194. Kočárková Sabina 2015 Příbram52 (0) 1
195. Horáková Anežka 2016 Kunice50 (0) 1
196. Škodová Andrea 2016 48 (0) 1

Záznamů: 101-196 z celkem 196   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: