Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (45)
21.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (22)
4.4. Jarní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (7)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 101-157 z celkem 157   Začátek | Předchozí | Následující | Konec  ¦ Děti bez uvedeného roku narození nelze zobrazit, nutno Zaslat

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
101. Havlíčková Adéla 2009 OneMD137 (0) 1
102. Doupalová Barbora 2009 TJ Lokomotiva Beroun137 (0) 1
103. Šolýová Lucie 2010 134 (0) 1
104. Lieblichová Lucie Veronika 2010 MŠ Jungmannova PB134 (0) 1
105. Kuncová Anežka 2010 Osek134 (0) 1
106. Knoblochová Lucie 2009 Liten134 (0) 1
107. Havelková Kristýna 2010 Sportovní akademie Sokol Dobří134 (0) 1
108. Maierová Karolína 2009 134 (0) 1
109. Střečková Michaela 2009 Zdice134 (0) 1
110. Hrubcová Šárka 2010 131 (0) 1
111. Svobodová Viktorie 2010 Osek131 (0) 1
112. Dušková Miroslava 2009 Sportovní akademie Sokol Dobří131 (0) 1
113. Motyčková Klára 2009 SK Sporting Příbram128 (0) 1
114. Ježilová Linda 2010 Újezd128 (0) 1
115. Raakovská Tereza 2009 Lhota u Příbramě128 (0) 1
116. Malá Aneta 2009 Dobříš128 (0) 1
117. Chmelíková Štěpánka 2009 Loko Beroun128 (0) 1
118. Vóröšová Anna 2009 Příbram VII/53125 (0) 1
119. Urxová Eliška 2009 Třebotov125 (0) 1
120. Machová Tereza 2010 Střela Žebrák125 (0) 1
121. Matysová Elena 2010 Klatovy122 (0) 1
122. Hrdinová Eliška 2009 ZŠ Jiráskovy sady119 (0) 1
123. Šedivcová Bára lucie 2009 Beroun119 (0) 1
124. Šinfeldová Ema 2009 119 (0) 1
125. Andielová Julie 2010 Loko Beroun119 (0) 1
126. Marvánová Ella 2009 Králův Dvůr116 (0) 1
127. Choutková Marie 2009 Aktis Praha113 (0) 1
128. Ježková Viktorka 2010 Ježci110 (0) 1
129. Kadlecová Vendula 2010 110 (0) 1
130. Rajlová Karolína 2010 110 (0) 1
131. Vondrusová Darina 2010 Loko Beroun110 (0) 1
132. Jíchová Julie 2009 1. ZŠ Příbram108 (0) 1
133. Štefflová Marie 2010 Loko Beroun108 (0) 1
134. Jeníčková Kateřina 2010 TGM Blatná106 (0) 1
135. Kliková Jana 2009 106 (0) 1
136. Klimtová Andrea 2010 ZŠ Bratří Čapků104 (0) 1
137. Pokorná Zoe 2010 TJ Lokomotiva Beroun104 (0) 1
138. Boková Barbora 2010 Loko Beroun104 (0) 1
139. Brodecká Kateřina 2010 TJ LOKO Beroun102 (0) 1
140. Bendová Kristýna 2009 Praha102 (0) 1
141. Babíková Zuzana 2009 102 (0) 1
142. Dubinina Eva 2010 TJ Lokomotiva Beroun102 (0) 1
143. Novotná Vanesa 2010 MŠ Sluníčko100 (0) 1
144. Veselá Pavlína 2010 TJ LOKO Beroun100 (0) 1
145. Varkaletsi Renata 2009 100 (0) 1
146. Skoumalová Klára 2010 TJ Lokomotiva Beroun100 (0) 1
147. Hykešová Tereza 2010 98 (0) 1
148. Schožavská Eliška 2010 Příbram96 (0) 1
149. Bohátková Barbora 2010 TJ Lokomotiva Beroun96 (0) 1
150. Šnajdrová Agáta 2010 Lhota u PB 14494 (0) 1
151. Bořilová Ema 2009 TJ Lokomotiva Beroun94 (0) 1
152. Jarolímková Marie 2010 MŠ Pohádka92 (0) 1
153. Tomášková Magdaléna 2009 Střela Žebrák90 (0) 1
154. Petřinová Beáta 2010 Kublov80 (0) 1
155. Zadražilová Zuzana 2009 Hořovice78 (0) 1
156. Macourková Bára 2009 Loko Beroun72 (0) 1
157. Bělohlávková Anna 2009 2.ZŠ Hořovice70 (0) 1

Záznamů: 101-157 z celkem 157   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: