Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (7)
18.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (6)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2019:

Záznamů: 101-200 z celkem 452   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
101. Kafka Petr 1982 Zdice226 (0) 2
102. Benda Tomáš 1982 Rokycany226 (0) 2
103. Dedík Pavel 1994 Dobříš216 (0) 2
104. Pásztor Tomáš 1988 Jince215 (0) 2
105. Boukal Josef 1994 210 (0) 2
106. Bublík Marek 1985 Brutus Ou jé210 (0) 2
107. Fortelka Jiří 1982 Příbram209 (0) 2
108. Kříž Petr 1983 209 (0) 3
109. Pechek Petr 1983 Kerteam200 (0) 1
110. Kubričan Pavel 1983 PSK Olymp Praha200 (0) 1
111. Janoušek Milan 1991 200 (0) 1
112. Kering Ezra kipchumk 1990 Eidoret200 (0) 1
113. Červenka Lukáš 1995 Triatlon Tábor200 (0) 1
114. Hradecký Jaromír 1985 200 (0) 1
115. Bodnár Miroslav 1986 Bodíci200 (0) 2
116. Kadeřábek Michal 1993 Řevnice195 (0) 1
117. Zikmund Tomáš 1999 Triatlon team Příbram195 (0) 1
118. Kemboi Henry 1990 Eidoret195 (0) 1
119. Koudelka Filip 1991 195 (0) 1
120. Janata Milan 1985 SALMING/RUN4FUN195 (0) 1
121. Holas Štěpán 1987 Jičín195 (0) 1
122. Pusztai Ladislav 1983 Pasivní zálohy194 (0) 2
123. Eisner Tomáš 1987 PilsenMan Club190 (0) 1
124. Semenchukov Maxim 1985 Running Cheff190 (0) 1
125. Hotový Ivo 1982 Fakeer Team190 (0) 1
126. Jadlovský Ondřej 1989 Dolní Žandov190 (0) 1
127. Friček Jan 1980 MONETA Money Bank190 (0) 1
128. Svatoň Jan 1983 Radost Praha185 (0) 1
129. Šemotl Robin 1992 AC Mariánské Lázně185 (0) 1
130. Burian Tomáš 1998 Višňová185 (0) 1
131. Nejedlý Michal 1998 Osek185 (0) 1
132. Blažek Jaroslav 1993 TJ ČZU185 (0) 1
133. Burda Pavel 1982 185 (0) 1
134. Žižka Ondřej 1986 Běžecký klub České spořitelny182 (0) 2
135. Čivrný Jiří 1980 ELEVEN RUN TEAM180 (0) 1
136. Hlas Jakub 1989 KERTEAM180 (0) 1
137. Vinduška Pavel 1982 Autoservis AWS180 (0) 1
138. Janošík Richard 1988 Kaliště180 (0) 1
139. Borovsky Jindrich 1982 Hradcany180 (0) 1
140. Žid Marek 1981 AC Přední Poříčí176 (0) 1
141. Kunc Vojtěch 1998 GYMKC.local176 (0) 1
142. Landovský Tomáš 1991 Pivní roztocká strana176 (0) 1
143. Andrle Jakub 1982 Kostelec n.Č.lesy176 (0) 1
144. Vrzba Martin 1984 Bratřínov - Loužek176 (0) 1
145. Fabián Tomáš 1996 Cyklo team KOLARNA/Olomouc176 (0) 1
146. Kořínek Miloš 1992 Táňkyn Kulíšek172 (0) 1
147. Kymr Jakub 1989 Odolena Voda172 (0) 1
148. Kos Martin 1991 Praha172 (0) 1
149. Šeděnka Jan 1983 Koně, dobrý koně!172 (0) 1
150. Landštof David 1983 Štethorunning team172 (0) 1
151. Fajta Viktor 1986 Hostivice172 (0) 1
152. Werner Lukáš 1985 Zelená Výška168 (0) 1
153. Dintar Josef 1982 Kingdžaj z Mnišku pod Brdy168 (0) 1
154. Bližňák Vojtěch 1983 TJ Sokol Praha Královské Vinoh168 (0) 1
155. Princ Pavel 1983 Liberec168 (0) 1
156. Šefčík Juraj 1984 ČEPS TEAM168 (0) 1
157. Kasal Jan 1990 Klatovy168 (0) 1
158. Frydrych Pavel 1981 ASK Děčín168 (0) 1
159. Šedivý Jan 1984 Vyběhej se164 (0) 1
160. Kovalovský Michal 1998 Běchovičtí běžci164 (0) 1
161. Černý Adam 1989 Horolezci Dobříš164 (0) 1
162. Beneš Daniel 1988 Avalon Fitness164 (0) 1
163. Herda Jan 1983 SKP Nymburk160 (0) 1
164. Černický Jakub 1980 CZ160 (0) 1
165. Bauer Vladimir 1980 SKY poprve160 (0) 1
166. Skála Václav 1983 Běžecký klub České spořitelny160 (0) 1
167. Matoušek Václav 1986 160 (0) 1
168. Doležal Vladislav 1999 160 (0) 1
169. Fábera Martin 1986 Chaloupky160 (0) 1
170. Hrubý Jan 1988 Praha 4160 (0) 1
171. Hatina Pavel 1981 Drozdov160 (0) 1
172. Marek Martin 1982 Příbram159 (0) 2
173. Tejkal Šimon 1988 Praha156 (0) 1
174. Kraus Daniel 1990 Cheznovice156 (0) 1
175. Hrabák Petr 1989 AF Team Plzeň156 (0) 1
176. Horváth Pavel 1985 U.B.F.156 (0) 1
177. Fajta Viktor 1988 D5156 (0) 1
178. Doubrava Jakub 1996 Příbram156 (0) 1
179. Buchtík Ondřej 1981 Slavia Liberec orinteering156 (0) 1
180. Jobek Ondřej 1996 Příbram154 (0) 2
181. Černohorský Tomáš 1997 Internet Příbram152 (0) 1
182. Hubáček Pavel 1984 Plzeň152 (0) 1
183. Havrlík Matouš 1990 Lhotka152 (0) 1
184. Palan Matyáš 1988 Spartak Žebrák152 (0) 1
185. Svoboda Michal 1983 Varnsdorf152 (0) 1
186. Kudela Jan 1983 Beroun152 (0) 1
187. Frýdl Tomáš 1981 L3N Lepší Něco Než Nic151 (0) 2
188. Toušek Petr 1980 Salviaparadise148 (0) 1
189. Michalík Michal 1980 Pětiboj Plzeň148 (0) 1
190. Polák Marek 1987 HCT Atlet148 (0) 1
191. Fidler Martin 1981 Elektro Viola148 (0) 1
192. Kotlan Martin 1980 Ústí nad Labem148 (0) 1
193. Szetei Petr 1984 Horoměřice148 (0) 1
194. Rožek Jan 1987 CSG TRI TEAM148 (0) 1
195. Grim Ondřej 1995 ASK Slavia Praha148 (0) 1
196. Kostiha Michal 1984 KC Příbram144 (0) 1
197. Rejsek Filip 1984 MX Paradise144 (0) 1
198. Málek Martin 1989 Rosovice144 (0) 1
199. Eliáš Petr 1985 Úřad MČ Praha 12144 (0) 1
200. Stibor Jan 1989 Jesenice144 (0) 1

Záznamů: 101-200 z celkem 452   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: