Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.5. Brdská 12 dětské závody Podrobnosti Přihlášení (12)
24.5. Brdská 25 Podrobnosti Přihlášení (5)
30.5. Tuháčkův běh dětské závody Podrobnosti Přihlášení ()
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 26.4.2014 - Jarní běh pro zdraví

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:35:39 Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 200 1. 200
2. 00:35:58 Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB 195 2. 195
3. 00:37:38 Hrubá Gábina 1977 Skálíci 190 1. 200
4. 00:38:04 Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B 185 2. 195
5. 00:38:23 Stočesová Petra 1975 Hejvy´s intimmate team 180 3. 190
6. 00:38:50 Punčochářová Dita 1977 HISPORT TEAM Praha 176 4. 185
7. 00:38:53 Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš 172 1. 200
8. 00:39:54 Pavlů Mirka 1975 Hejvy´s Intimmate Team 168 5. 180
9. 00:40:48 Roubíčková Hana 1979 SK Vlaška 164 6. 176
10. 00:41:04 Vávrová Markéta 1985 Rolníci ČZU Praha 160 3. 190
11. 00:41:48 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 156 7. 172
12. 00:41:55 Hrušková Lucie 1973 Hejvy´s intimmate Team 152 8. 168
13. 00:42:04 Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška 148 9. 164
14. 00:42:34 Egemová Linda 1981 Valoa Race 144 4. 185
15. 00:43:19 Kamicová Pavlína 1982 140 5. 180
16. 00:43:21 Orságová Lucie 1973 137 10. 160
17. 00:43:25 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 134 11. 156
18. 00:43:42 Prochazkova Veronika 1984 fyzio 131 6. 176
19. 00:44:10 Stebelová Gabriela 1996 Gympl 128 1. 200
20. 00:44:19 Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram 125 12. 152
21. 00:44:48 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 122 2. 195
22. 00:44:55 Pajkrtová Michaela 1979 Dexter BSK 119 13. 148
23. 00:45:10 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 116 3. 190
24. 00:45:11 Tlustá Jitka 1985 113 7. 172
25. 00:46:01 Matějková Daniela 1983 Internet Příbram 110 8. 168
26. 00:47:11 Treybalová Zuzka 1968 -- 108 4. 185
27. 00:47:41 Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška 106 14. 144
28. 00:48:26 Kalachová Lubica 1984 hejvys intemate team 104 9. 164
29. 00:49:13 Slezáková Jana 1986 Hejvys intimate team 102 10. 160
30. 00:49:43 Štěrbová Kateřina 1988 Maxima s.r.o. 100 11. 156
31. 00:51:15 Nosková-Lajvrová Andrea 1971 amatér 98 15. 140
32. 00:51:55 Hořejšová Hana 1960 Příbram 96 5. 180
33. 00:52:02 Klánová Kateřina 1988 xxxxx 94 12. 152
34. 00:52:06 Nemetová Michaela 1977 Dobříš 92 16. 137
35. 00:52:40 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 90 17. 134
36. 00:52:51 Havlíčková Černá Michaela 1976 SK Vlaška 88 18. 131
37. 00:53:10 Bartášková Dagmar 1969 SK Poletuchy 86 6. 176
38. 00:53:14 Polívková Marie 1972 SK Poletuchy 84 19. 128
39. 00:54:24 Švecová Lucie 1979 In Energy Dobříš 82 20. 125
40. 00:54:37 Fiřtová Eva 1973 Rosovice 80 21. 122
41. 00:57:18 Kováříková Veronika 1972 Zeleneč 78 22. 119
42. 00:57:59 Kordulová Květoslava 1949 Dobříš 76 1. 200

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: