Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

12.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (6)
19.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
16.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 30.5.2015 - Tuháčkův běh

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:33:14 Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 200 1. 200
2. 00:34:21 Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB 195 2. 195
3. 00:35:44 Bašná Michaela 1977 Vyběhej se Příbram 190 1. 200
4. 00:36:23 Dražanová Judita 1987 Křesťan. centrum Příbram 185 3. 190
5. 00:36:36 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 180 1. 200
6. 00:37:21 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 176 2. 195
7. 00:37:53 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 172 3. 190
8. 00:38:42 Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 168 2. 195
9. 00:38:46 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 164 4. 185
10. 00:40:22 Mázdrová Vendula 1997 Gymnázium PB 160 1. 200
11. 00:40:32 Kreuzerová Lenka 1962 Milevsko 156 3. 190
12. 00:41:09 Fialová Eva 1977 Judo klub Březnice 152 5. 180
13. 00:41:16 Fiřtová Andrea 1976 KC Příbram 148 6. 176
14. 00:41:27 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 144 4. 185
15. 00:42:08 Ryjáčková Iva 1988 žádný klub 140 4. 185
16. 00:42:14 Večerková Marcela 1981 Veverky 137 5. 180
17. 00:42:45 Rubešová Andrea 1975 TJ krejčovství 134 7. 172
18. 00:42:53 Matějková Daniela 1983 Internet Příbram 131 6. 176
19. 00:42:53 Stehlíková Petra 1986 128 7. 172
20. 00:42:56 Humlová Magdaléna 1976 KC Příbram 125 8. 168
21. 00:43:11 Svobodová Dana 1952 Příbram 122 1. 200
22. 00:43:30 Lánská Štěpánka 1997 SK Sporting 119 2. 195
23. 00:43:52 Mottlová Daniela 1991 Březnice 116 8. 168
24. 00:46:45 Hořejšová Hana 1960 Příbram 113 2. 195
25. 00:47:10 Kainová Lucie 1986 110 9. 164
26. 00:47:35 Hahnerová Kristýna 1987 Vyběhej se 108 10. 160
27. 00:48:10 Krůtová Marcela 1971 Lhota 106 9. 164
28. 00:48:15 Karasová Pavla 1978 104 10. 160
29. 00:50:26 Vávrová Ivana 1982 102 11. 156
30. 00:52:05 Duspivová Lucie 1989 Kickbbox Team 100 12. 152
31. 00:53:14 Bartošová Milada 1953 Příbram 98 3. 190
32. 00:53:52 Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice 96 5. 180
33. 00:54:20 Šourková Kateřina 1994 Strýčkovy 94 13. 148
34. 00:59:28 Čížková Naďa 1956 TJ Namnice 92 4. 185
35. 01:00:40 Krejčí Lenka 1981 90 14. 144
36. 01:01:44 Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha 88 5. 180
37. 01:08:18 Hlaváčová Marie 1953 Relax Mědvědice 86 6. 176

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: