Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.5. Brdská 12 dětské závody Podrobnosti Přihlášení (12)
24.5. Brdská 25 Podrobnosti Přihlášení (5)
30.5. Tuháčkův běh dětské závody Podrobnosti Přihlášení ()
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 25.4.2015 - Jarní běh pro zdraví

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:35:42 Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 200 1. 200
2. 00:36:35 Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB 195 2. 195
3. 00:36:51 Klimešová Lucie 1983 Praha 190 3. 190
4. 00:37:23 Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B 185 1. 200
5. 00:37:50 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 180 1. 200
6. 00:38:04 Hrubá Gábina 1977 Skálíci 176 2. 195
7. 00:38:31 Bašná Michaela 1977 Vyběhej se Příbram 172 3. 190
8. 00:40:40 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 168 4. 185
9. 00:40:56 Kamicová Pavlína 1982 164 4. 185
10. 00:41:08 Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška 160 5. 180
11. 00:41:09 Vojířová Hana 1978 Hrusický AC 156 6. 176
12. 00:41:49 Panušková Jaroslava 1977 VK Blesk 152 7. 172
13. 00:42:18 Roubíčková Hana 1979 SK Vlaška 148 8. 168
14. 00:42:25 Štěpánová Zdeňka 1992 Praha 3 144 5. 180
15. 00:44:00 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 140 9. 164
16. 00:44:19 Vrbová Lenka 1973 -- 137 10. 160
17. 00:44:33 Večerková Marcela 1981 Veverky 134 6. 176
18. 00:44:45 Pačandová Dana 1971 Hejvy´s intimmate Team 131 11. 156
19. 00:45:04 Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška 128 12. 152
20. 00:45:12 Kadlecová Zuzana 1990 Lhota u Příbrami 125 7. 172
21. 00:45:28 Matějková Daniela 1983 Internet Příbram 122 8. 168
22. 00:45:40 Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram 119 13. 148
23. 00:45:48 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 116 2. 195
24. 00:46:13 Pavlů Mirka 1975 Hejvy´s Intimmate Team 113 14. 144
25. 00:46:31 Krátká Martina 1974 Letizia Dobříš 110 15. 140
26. 00:46:37 Vaňková Ludmila 1982 Mníšek p. B. 108 9. 164
27. 00:46:50 Lukavská Kateřina 1983 horolezci Dobříš 106 10. 160
28. 00:47:08 Vokrouhlíková Ivana 1981 Praha 4 104 11. 156
29. 00:47:29 Treybalová Zuzka 1968 -- 102 3. 190
30. 00:47:58 Kudrličková Zlata 1987 ADAM 100 12. 152
31. 00:47:59 Uhrová Iva 1984 Academia Latina 98 13. 148
32. 00:48:01 Vesecká Renáta 1973 Příbram 96 16. 137
33. 00:48:08 Ortmanová Zuzana 1981 Praha 94 14. 144
34. 00:48:16 Nerudová Kateřina 1983 Dobříš 92 15. 140
35. 00:48:29 Volencová Kamila 1989 Ekonom Praha Outdoor 90 16. 137
36. 00:49:02 Lenemayer Jana 1983 Nový Knín 88 17. 134
37. 00:49:07 Nová Jana 1971 OK Dobříš 86 17. 134
38. 00:49:42 Bučková Jana 1988 Praha 84 18. 131
39. 00:50:07 Rychlíková Zuzana 1988 A jedeme dál :-) 82 19. 128
40. 00:50:23 Štěpánková Lucie 1989 Klatovy 80 20. 125
41. 00:50:24 Dočekalová Petra 1983 Praha 10 78 21. 122
42. 00:51:01 Hořejšová Hana 1960 Příbram 76 1. 200
43. 00:51:08 Matulová Alice 1978 relax 74 18. 131
44. 00:51:10 Hošková Martina 1973 Buková 72 19. 128
45. 00:51:16 Fiřtová Eva 1973 Rosovice 70 20. 125
46. 00:51:24 Burešová Miloslava 1974 -- 68 21. 122
47. 00:51:44 Nemetová Michaela 1977 Dobříš 66 22. 119
48. 00:52:07 Tymichová Ivana 1980 Academia Latina 64 23. 116
49. 00:52:34 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 62 24. 113
50. 00:52:38 Barášková Lucie 1980 Příbram 60 25. 110
51. 00:53:33 Fraňková Tereza 1992 Praha 4 58 22. 119
52. 00:53:47 Eiseltová Miloslava 1973 není 56 26. 108
53. 00:54:10 Slezáková Jana 1986 Hejvys intimate team 54 23. 116
54. 00:55:18 Bernardová Martina 1977 OK Dobříš 52 27. 106
55. 00:56:05 Trnková Kocourková Hana 1978 žádný 50 28. 104
56. 00:58:22 Ficnarová Lenka 1978 42fs 48 29. 102
57. 00:58:48 Kordulová Květoslava 1949 Dobříš 46 2. 195
58. 01:05:37 Spáčilová Šárka 1982 neni 44 24. 113

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: